24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

A legmenőbb műsorvezető és csak egy egyszerű, izgalmas, szórakoztató és egy csodálatos ember Mikhail Tarasov! Ha azt szeretnénk, hogy hozzon létre egy meleg családi légkör a nyaralás, hogy fényes és emlékezetes ünneplés, azt akarjuk, emlékezni nem csak te, hanem a látogatók, azt ajánlom, hogy Misha! Az esküvőnk volt a legjobb, és ez a vélemény nem csak a miénk, hanem a szülők, barátok, rokonok. Minden voltak ragadtatva! Mark nagy siker volt: nem vulgáris viccek, papírok nélkül, és megjegyzett kifejezéseket, szórakoztató. Köszönöm, Michael! Te tényleg mestere kézműves! Sok köszönet Yulenka egy lenyűgöző és világos, akivel Michael adott nekünk ez a nyaralás. Julia mindenkinél jobban érti a zenét. Minden nagyon jó, laza, szórakoztató, és a családi körben.

24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

Kár, hogy nincs értékelés, „Great!” Michael, köszönöm egy ilyen ünnep ezen az oldalon. Minden vendég beleszeretett veled! Miattad kiderült, hogy az esküvő, amiről álmodtunk. Ezen a napon, sok volt a baj, a késés az anyakönyvben végződő zuhanyzó. Mi annyira fáradt este, élvezze a ünnepe, hogy nem volt ereje, de te minden világít! Persze, ez a prizvanie.Nam nagyon szerencsés, hogy mit kell vezérünk. Még soha nem láttam egy esküvőn a vendégek örültek, és mosolyogva, minden tánc és a jó idő, kivétel nélkül. Másnap felhívtam a vendégeket és megköszönte az ilyen szórakoztató. Ez mind hála neked! Remélem, akkor elfogadja, hogy kiad a házassági évforduló, mert férje ragaszkodik a megismétlése az ünnep)))))

24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

Az esküvőnk került sor 12/08/16. És mi volt csak szerencsés, hogy találtunk egy Michael! Ez rájöttem, azonnal során találkoztunk először vele. A nap folyamán a vőlegényem úgynevezett Misa, és este leültünk vele, és megvitatták az esküvő üzlet. Őszintén szólva, ideges voltam, mert a megmaradt 2 nappal az esküvő előtt, de Michael csak egy áldás! Mesélt a hagyományok, versenyek, stb, és nagyon megnyugtatott az ő optimizmus és megértése, hogy mi a teendő. Egyes hagyományok és versenyek szerint kívánságainkat, Mikhail szabályt. Mert amit tapasztalt? A násznép volt 20-80 éves, és miután az összes szükséges volt, hogy rabul ejti. (Nem akartuk, hogy megvitassák az ágyak nagyi vagy valaki temetésén, és a barátok - korábbi esküvők vagy születésnap). Misha kezelni 200%! Girlfriend és a barátok izgalommal a versenyek, nagyi ének és tánc a fiatalok. Mindebből voltunk a legboldogabb menyasszony és a vőlegény. Tánc még mostohaapám, aki nem táncol éve 5. írásakor a véleményét, velem volt a legjobb barátom, azt kérte, hogy „írsz Misha levelet tiszta? ..” És valóban, ő mindent jól. A lisztet a tervezett összes 3:00 és Michael tudta, hogy hajtsák végre a terveit, hogy időben cipó, kenyér, sütemény, és így tovább, és nem volt, mint a sprint versenyen, minden simán ment, és kényelmes számunkra. Végén egy ünnep nagymama azt mondta nekem: „Jól, hívogató vezető.” Michael, köszönöm szépen a mi család!

Az esküvőnk tartottak 22/06/16. Vezető Michael volt. Azt kell mondanom, a találkozó zajlott nemcsak vele. De a négy versenyző Michael tett minket a legnagyobb benyomást. Megmondom mindent részletesen, és annak érdekében. Először is reagált nagy megértést és türelmet, hogy a párt, hiszen kezdetben nem csak, hogy a késői órán. így egyre több és arra kényszerítette, hogy mindent elmondanak egy gyorsított ütemben, mert fél óra múlva el kellett menni egy másik jelöltet. Őt ez nem zavarta. Elmondta, mindent gyorsan, de részletesen. Michael úgy érezte, nagyon magabiztos, mosolygós minden alkalommal, én voltam a pozitív, viccel. Végére a találkozó, mi szinte biztos, a kiválasztás, de ez szükséges volt, és kommunikálni másokkal. Este már felvette a kapcsolatot Michael, és kérte a következő ülésen, ahol tudtunk beszélni már lassan és aláírja a szerződést. Néhány nappal később Michael eljött hozzánk és tartott minket körülbelül három órán keresztül. Hallgatott kívánságainkat és alternatívákat kínáltak adta értékes tanácsokat. Néhány nap múlva, küldtem oda időzíteni a nyaralást. A nap az esküvő előtt, és felhívta ismét emlékeztetett arra, hogy meg kell vásárolni (ez nagyon időszerű, mert én csak elfelejteni ezt az egészet) Az esküvő napján minden volt csak jó. Megérkeztünk az étteremben, Michael találkozott velünk. Minden kérésünket figyelembe vették, a zene jó volt, minden táncot. Így tudtam, hogy a vendégek. Minden nagyon tetszett. Szeretném megjegyezni, hogy Michael nem vesztette el akkor is, ha az étterem valamilyen okból eloltotta a lámpát. Azt viccelődött, és ment, hogy vezesse a nyaralás. Versenyek nem vulgáris (amit félt a legjobban.) Nem unalmas. Ő mozgósított a vendégek és a us-házaspárok. Ezen a napon, nem ment minden a terv szerint, mint szeretném, de Michael felülmúlta minden várakozásomat, mosollyal az arcomon soha nem hagyta el az egész este. Miután az ünnep, még a vendégek jöttek hozzá, és azt mondta a szavakat a hála. A választás, nem hibázik! Ez vezet majd, hogy a nyaralás egy csodálatos és fényes még az esős és borús nap. Köszönöm.

24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

Majd csak kezdeni a tény, hogy Michael elégedettek voltak mind a 100500%! Kezdetben túl sok gondolat van szükségünk egy vezető, így az esküvő kicsi csak 13 ember, de ez egyáltalán nem elveszett! Mikor találkozó tárgyalt összes izgalmas pillanatokat látogatóival kapcsolatos különös és az első pillanattól kezdve Mikhail inspirált teljes bizalommal! A végén minden rendben ment csak finom, szórakoztató, egyszerű, még a legkényesebb vendég volt ooooochen elégedett, és dicsérte Michael) Köszönöm szépen! mi biztosan ajánlani a barátok és ismerősök)

24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

Keresés ami az esküvő volt, szinte a legnagyobb probléma számunkra a felkészülés az esküvő, hanem pontosan a pillanatban találkoztunk Misha! Az első ülésen rájöttünk, hogy rátaláltunk. Azt figyeltem igényeinknek, felajánlotta rengeteg eszméit, és végül a szabadság nagy siker volt! Sok köszönet Michael, hogy szó szerint úgy érezte, a hangulat a vendégek, versenyek voltak zavaróak, és volt a hangulat, hogy minden! És külön köszönöm a szép Julia zene kifulladásig, mint táncolt az esküvőnkön - nem táncol sehol. Köszönöm srácok duettet! Mi tetszett! Mindazok, akik keresik a tökéletes vezető tanácsot gyorsabban hívja Michael, akkor garantáltan egy álom esküvő!

24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

Michael nagyon szépen köszönöm a jelenlét a mi ünnep, akkor tette emlékezetessé! Harcoltunk sokáig a pánik, hogy megtalálják a vezetést az esküvőre, de miután találkozott Michael volt könnyű a lélek, mint az egyik probléma az volt kevesebb) Ő egy nagyon kedves és vidám ember, és látni tehetsége nem volt nehéz! Az első másodpercben a mi ünnepi ő talált szó megközelíteni az egyes ember, hallgat a mi minden kérését. Egész este volt könnyű, és nem kényszerített, szórakoztató nebylo limit. Nem vettük észre, hogy az idő repült, és elég fáradt a végén a mi boldog nap) Szintén külön köszönet Julia a zene és a tánc! Vadim és Tatyana

24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

Michael és Julia! Nagyon köszönöm a hihetetlen hangulatot, hogy már létrehozott egy ilyen fontos nap a számunkra! Az esküvő nagy sikere volt! Teljesen a vendégek elégedettek voltak. A nyaralás neked köszönhetően tele volt világos színek, vidám, életöröm, a szeretet és melegség! Még egyszer köszönjük, hogy mit tett a nyaralás emlékezetes számunkra, és a vendégek. Őszintén kívánok jó szerencsét és sikert a munkában. Továbbra is örömmel és pozitív töltést! Baryshnikov család.

24 értékelés vezető Mikhail Tarasov, Moszkva

Május 7. gyalogos esküvő. Feleség döntött Michael ajánlása alapján a tulajdonos kávézók, ahol ünnepelte, és nem bántam meg egyáltalán. Az eredmény felülmúlta a várakozásokat. Michael szép! Éreztem - profi! Lit a vendégek, és ez annak ellenére, hogy többségük korábban nem ismert. Tánc, szórakozás, részt versenyeken. Ez volt őszinte, és nem szándékosan. Ezzel szemben a kávézó személyzete nem nyafog, amikor kijött a határidő. Köszönet Michael! anélkül, hogy neki a nyaralás nem lenne olyan fényes, vidám és emlékezetes!

Kapcsolódó cikkek