95 Megjegyzések a sambat akadémia divat üzleti almaty g, zhibek zholy utca, 65-а

Idén beléptem a Sambat kollégiumába, nagyon tetszett nekem. Különösen a CWP tanárát szeretném megemlíteni. Ezredes alezredes szereti az egész csoportomat, kiváló, tisztességes tanár, és általában nagyon jó ember.

Salemetsizderme megváltozott almaty kalasyndagy Symbat koledzhine Tusk kelip edi. Maine 9 synypty bitirdi és aitkm kelgeni dizaynerge Tusk keledi grantka tusu ushin Canche balldan ász Kerek Janet ekzamende nem isteidi Suret Salaam vagy Tieghem? Magan gratka tusu kerek soly manyzdy az egyik otinish tezirek dahap berinizdershi. Kop rahmet sizderge.)

Egy másik elismert oktatási intézmény KMG-jének átszállítottam a Symbat-ra, és itt sokkal jobban tudsz! A jólétben a tanárok jól támogatják a diákjaikat!

Az I. év diákja vagyok, és örülök, hogy pontosan a Symbatban léptem be. Már az első évtől részt veszünk minden rendezvényen, divatbemutatókon. Mintha az álmom megvalósulna)) mindig is a színpadon akart lenni, modellnek kell lennie))))), és jól kell tanulmányoznia. A tanárok kedvesek, szimpatikusak. Mindenkinek tanácsot adok.

Két éve tanulmányoztam a Syambat-ban, a tanáraim kedvesek, a csoportom nagyon szeret. Azok, akik velem tanulnak, kedvesek, szimpatikusak. A tanárok megértik és mindig készek segíteni. Szeretem a rajz és a festészet tanulságait. A tanárok mindig nehéz helyzetbe kerülnek. Csoportunk gyakran megy nyaralni, szórakoztatunk.

Üdvözlünk! El akarom mondani az egyetemről. „Symbat” - kiváló iskola, ahol elkészíti képzett szakemberek a területen: grafikai tervezés, ruha, belső, modellezés és tervezés, a ruházat, fodrászat, smink, díszlettervezés, szabás, stb ...

A "Symbat" főiskolán tanulok, nagyon jó itt! Jól képzett speciális. tantárgyak, valamint egy nagyon érdekes diákélet. Minden évben van egy verseny "Miss Symbat", minden lány, a Syambat részt vehet benne. Az ünnepeket szintén nem veszik észre, minden nagyon érdekes.

Salemka a mesterhez! Magan sambat unaganydikt okygym kelgen. birak zharman depit aitpaimyn. Kay sabaktar kiyn, Birak megbirkózni! Magan mundagy apaylar unaydy, Olar Asyrova Aizhan, Gauhar Valihanovna Sosnin Gennagyij Agay Admaevamen Valentine Janet Maria S. t. B. maimim mamandygym shashtaraz zhane corkkemdik kozmetikumok ozime ote unaid. Munda a jax atyja! W-sharalar meyramdyk kuttyktaular zhaksy zhaksy otedi áramlott Mundas bizdi salondarga irányba horzsolna Dept. Aitkali sósav zhagy otirik Eken. Sol zhagyn durystas mumkin apja zhaks bolar one dep oilyaimn!

Hello mindenkinek) Mindenkinek azt szeretném elmondani, hogy a College of Simbat csak egy nagyszerű hely a diákok számára. Nagyon vágyakoztam tanulni a Symbatban. Szeretem a speciális témájú tanárokat, különösen Maria Sergeyevna Valentina-t. És még mindig érdekelnek egy leckét a testnevelésben, itt kosárlabdázunk, kereszteket vezetünk. a tanárok hozzáállását nagyon kellemesen befolyásolja a diákok, különösen a Gaukhar Ualikhanovny hozzáállása. És mi is érdekes események, mint például Nauryz, Őszi Bál, Miss Symbat, Újév.

Salem! Férfiak Sembat Fodrászat és Kozmetika és dekoráció Kozmetikumok Oximin. Magan Unidy Deps Aitsamda Bolada. Bul kapcsoltan yen zhakssi ol Gauhar Ualikhanovna zhane groupagdy kyzdar. G. Ualikhanovna, a koponya atyja, a Tusinigi, azt mondják, Ádám. A Kyzdar ma Teema Kizdar Gooi csoportja. Al okuga keleitin bolsak különleges Sabaktary gana kyzyk. A Jaxes Főiskola emberei tapananyma cuanamen. Baska kuanatyn egy kábító vicc.

Hello mindenkinek.)) Az "Academy of Symbat" -on tanulok, csak az első évben, és még mindig nem csalódtam. Itt a jó tanárok, akik megértik, a második szülőkké válnak, akik nem törődnek azzal, ami tovább várja. Kreatív környezet. Ünnepek itt is nagyon vidám. Nagyon szeretem a rajzot és a festést, nagyon érdekes és hűvös.) Először kételkedtem az intézményben, de miután beléptem, megértettem, mennyire jó itt. Sok dolgot megtanultam.) Belépve itt új típusú lesz.))) Biztos vagyok benne. Legközelebb ›

A Sambat Akadémia a leghíresebb iskola. a divat- és designiparban működő intézmény, ez az út saját módján kiváló szakembereket ad. A Sambata-ról szóló beszámolókból tanultam a minőségi oktatásról, és nem sajnáltam a választást. =) Most remélem, hogy szakképzett szakember leszek, amit szakképzett tanárok kapnak, valamint egy új, kényelmes oktatási rendszer.

Mit mondhatok, csak az első tanfolyamon vagyok, de a Sambat Akadémiának jó tanárai, kiváló oktatási rendszere, jó munkás és kórus van. Nehézségek vannak a házimunkával, a minősítésekkel, a vizsgákkal stb., De örülök, hogy itt tanulok.

Nagyon örülök, hogy a Simbat-ban tanulok, sok plusz) Bár viszonylag korábban bizakodtam a formatervezés és a divat területén dolgozó szakemberek minőségi képzésében. A képzett tanárok érdekes előadásokat tartanak.

A következő 20 vélemény ›

Ha elolvassa a kollégiumok és egyetemek véleményét, úgy gondolja, hogy nincs helye. Mindenütt, ami dicsérni, majd szidalmazni. Az ADT College "Symbat" -tól diplomáztam egy vörös diplomával a grafikusok számára, és semmit sem. Hivatás nélkül dolgozom! Persze, nehéz, ha a minősítések, vizsgák. Panaszkodsz, hogy nem tanítottál semmit. Tehát te magad hibáztasd. Tanulmány, érdeklődés mutatkozik, akkor a tanárok több információt adnak, de az a tény, hogy a közelmúltban van rendetlenség, akkor igen!

Ez teljesen igaz, hogy a jó írt felügyelet mellett, odament egy interjú utáni - „blogger”, így ír dicséri erről gadyushnik volt elsődleges feladata)) azonnal visszautasította, mert az a tény, hogy az igazgatónő az interjú viselkedett durva , nem volt ideje, hogy letelepedjen, és már potenciális rabszolgaként kezeljen). Meglepett, hogy az emberek ott dolgoznak.

Oktatás undorító, különleges témák nem tartják, igazgató Hamka! MINDENKÉNT pénzre van szükség. Nem világos, miért fizetünk? Ha nincs semmi tanításunk. Ez csak a pénz. A foglalkoztatás nulla! A barátnő ebben az évben befejezte a Simbatot. Most már nem tudja, hová menjen. Végül is nincs képessége, semmi sem tanult, és emlékszem, hogy a rendező megkért, hogy írjak pozitív visszajelzést a Sambata-ról! Állítólag megadjuk neked! Sharashkin kántor, tele a törvénytelenséggel!

Az első évben a Sambat főiskolán tanulok. Nagyon szeretem itt! Itt a jó tanárok, akik megértik, a második szülőkké válnak, akik nem törődnek azzal, hogyan tanulunk. A csoportom nagyon barátságos. Azok, akik velem tanulnak, kedvesek, szimpatikusak. De nem mindig jó, nehézségek vannak a hazai művekkel, minősítésekkel, vizsgákkal stb., De örülök, hogy itt tanulok!

Sembat kollegium Tusetin Cende ooo Kandai Jax Főiskola Depalaganmin. bassunda aynaldyrip tastaydi mactap maktap. Sosyn Tusessin Főiskola Sausung Kanyndi iship koyad. Értékelés tapsyrganyn tozakka baryp kelgendey bolasyn.

Szörnyű oktatás, ha ezt nevezhetjük. A tanárok és az igazgatók igényei eltérnek egymástól, és a diákok, sok tanár szenved, csak nem értik, hol vannak. A tervek tele van rendetlenség, a pénz kénytelen fizetni a tény, hogy miután a munkamenet elhagyni egy másik ország, és ott a váratlanul váratlan vizsga! Senki nem tud semmit, vagyis "öltözik fel a nadrágját".

Helló Miután elvégezte a főiskolai modellezés üzleti tevékenységét, a lányom bele akarja lépni az Akadémiájába a "Design" specialitásban. Mondd, hogy az UNT vagy a CPC-t? Hány és milyen tárgyakat (kreatív vizsga mellett)? Van távoktatás? Mi a képzés becsült költsége? Szintén részt akarunk venni az Olimpián. Ha a díjat odaítélik, a pályázó automatikusan felveszik-e az Akadémiát, vagy még mindig meg kell vizsgálni? Milyen formában tölteni. Legközelebb ›

Üdvözlünk! Szeretnék belépni Sambat akadémiájába. Meg akartam tudni, hogy létezik-e Kyzylorda-i akadémián a Kyzylorda-i vizsgákon. Kérem, válaszoljon.

Hello, Szeretnék modellnek lenni. Azt hiszem, segítesz nekem ebben.

Milyen vizsga van a Sambat Főiskolán, nehéz vagy sem? Mely kérdésekre? Ha valaki tudja, kérlek, kérlek. Szeretnék belépni a "Designer ruhákba".

Hogy vannak a vizsgák a Simbatban, ha tudod, kérlek, kérlek, milyen tárgyakat, milyen kérdéseket, az iskolai programot vagy sem.

Üdvözlünk! Írja meg, kérjük, hova továbbíthatja önéletrajzát. Köszönöm előre.

Üdvözlünk! Van egy támogatás. Milyen foglalkozások vannak? Milyen nyelveken tanítjátok a gyerekeket? Szeretném tudni, hogy van-e hosteled? Lépjen kapcsolatba velem telefonon. 87009970827.

Milyen vizsgaimat vagy teszteket kell a tervező karán megtenni

Anara vagyok, kilencedik évfolyamon vagyok, kilencedik évfolyam után meg akarok menni főiskolára egy tervezőnek, milyen teszteket vagy vizsgákat kell megtennie ott, a formatervezési osztályhoz. Mennyit fizetek az évért? Milyen képességei vannak még? Válaszoljon! Köszönjük figyelmét!

Kapcsolódó cikkek