2 szintes melléképületben egy fából készült ház, builderclub

Megpróbálom még egyszer, nem vagyok nehéz :-). Ne jól értem, hogy szükség van a segítségünkre? Ha igen, akkor meg kell válaszolni a kérdésekre, teljesen tiszta. Nem látjuk az otthoni, értem! És nem vagyunk látnokok, sajnos :-). Tehát még egyszer:

  • Falvastagság (centiméterben) valamennyi rétegének a fal (ha van valami más, mint fa)
  • ami azt jelenti, "log polukamenny"? Ő egyike a naplók és bélelt kő? Ez egy kő lábazat és a többi naplók? Ő része a fa, és egy része a kő? Opciók, mint látható, a sok :-)
  • így otthonában fényképeket, kérjük, kívánatos, hogy a tető lehetett látni
  • A régi házban történik átfedés (ebből ahogy van, vastagság)
  • mint az átfedés történik az új rész (ebből vastagság)

Nem csak kérni, hidd el. Nézz fel minden kérdést honlapján melléképületben \ befejezését. Lehetetlen megmondani, hogyan kell csatlakoztatni a falon, ha nem írok, amit a régi ház falán :-).

Köszönjük a megértést, vár tisztázásra.

Alsó fal kő valahol 1,5 méterre a talaj és a szélessége 2 tégla, majd jelentkezzen. Beam ahol a vastagsága 30 cm

Küldjön fotókat még nem lehetséges. A tető a sátorban. Mind a 4 sarok bár ivstrechayutsya azok potsentru.

Borítja pala. De azt hiszem, a tető is remake.

Elnézést, magyarázza meg nekem, mi az a felső határ. Csak arra gondoltam, hogy ez a tető.

Csak kíváncsi vagyok, hogy tudja azt a tényt, hogy lehetséges-e, hogy létrejöjjön 2. emeleten, ahol csak 3 falak és ha valami összeomlik?

Svarog (Builderclub szakértő)

Szia, tudom, hogy azt szeretné, hogy a 9-es yurus amelyen fog pihenni, majd gerendák. By fűrészáru teszel a pólusok. De stolbvy szeretne támaszkodni?

Általánosságban véve, 2 szintes melléképületben 3 falak - nem jó ötlet. Is, akkor kap egy hosszú 9metrovaya fal nélkül oldása. Az Ön esetében ez jobb, hogy végre a 4 fal mellék 2 emeleten. De ebben az esetben nem vagyok benne biztos, hogy nem prosyadet fal a ház miatt a budi.

Üdvözlünk! Általában az emberek építeni melléképületben, hogy az oldalán egy fából készült ház a 3 falak. És ne megereszkedik rendben.

Én csak a tetején eszpresszó 2 méter, a második emeleten. nem lesz magas, és fél méter fel a tetején a tető. Mi itt nem tud állni? A 4 fal, azt hiszem, túl nachetisto nekem. Lehet, hogy más lehetőségek nyakkendők 2 arc falak? Például, amit néhány fémlemezek! Az átfedés támaszkodik egyrészt a téglafal, és a másik oldalon a fa. Ők lesznek hossza 4 méter, és nem a hossza 9 méter.

Svarog (Builderclub szakértő)

Meg kell, hogy tegye a képet 1, az utóbbi egy másik, akkor először válassza ki melyik a helyes :)

Jobb összehangolása padló padló és fából készült házak miatt szeptember monolitikus alapot, és tegye fel egy téglafal. Kapsz egy magas bázis (tekintettel az utolsó kép). És ahogy kiderül, elég nagy falat az alagsorban, megéri, hogy gondoskodjon a földszinten. De a 2. emeleten szabvány létrán.

2 pravilbno képet!

Úgy értem, hogy az 1. emeleten egy tégla melléképület szüksége lesz, hogy egy létra a faház, és még a lépcsőn a 2. emeleten egy tégla melléképület.

Lásd. Nem bírom, hogy a tégla. Írok, hogyan kell számolni, és meg fogja találni magát. Tehát még egyszer:

Veszel a padló és a 4 falat.

Mind a négy fal kiszámítja térfogatot, hogy szaporodnak a hossza a fal, a magassága a fal, a vastagsága a falazat fal (méterben). Figyelem! nem veszi a vastag a fal, azaz a tégla (kivéve üreg). Kap 4 számjegy m3-ben. Vedd fel őket. Kap egy számot méterben kubicheskih- az az összeg, falazás a padlón.

Most, hogy egy tégla, amelyre építeni. Szorozzuk a szélességét a magassága, a hossza (méterben). Szerezd meg a számát köbméter. Ez az összeg a tégla. Umenja alapul, 0,00195 m3. Ez egy tégla 250h120h65. Ha van egy másik, majd egy másik számot.

Most felosztani egy mennyiség (falak) egy másik (egy tégla). Ezt a számot a darab tégla. Nyilvánvalóan nem tudtam írni, bocsáss meg :-).

És még egy. Az egyik kocka a falazat - mintegy 0,25m3 oldat és 0,75 tégla is. Tehát, ha számít az összeg a falak, majd vonjuk ki a windows \ ajtók, valamint az oldat térfogata. Ezután a kapott ábrát már osszuk el a térfogata legalább egy tégla (0,00195 m 3), majd a pontosabb a téglák.