100% -ban természetes kenőszappannal Béldi török ​​bolygó Szerves fürdéshez és zuhanyozáshoz - Béldi -

  • 100% természetes termék
  • Szerves olívaolaj
  • Szerves Ricinusolaj
  • Régi recept gyártására természetes szappanok
  • Hagyományos török ​​fürdő szappanok
  • Aktiválja a vérkeringést és a nyirok áramlását neve Eucalyptus levelek

Török kenőszappannal Beldi előállított szerint a régi recept egy szerves olívaolaj, ricinusolaj. intenzíven táplálja és hidratálja a bőrt. A olívaolaj nagy koncentrációban tartalmaz olajsav, amely hozzájárul a normalizálása lipid metabolizmus a bőrben. Hozzáadott őrölt leveleit eukaliptusz masszázs és skrabiruyuschy értelemben aktiváló vérkeringést és a nyirok áramlását, ami szappan nélkülözhetetlen az anti-cellulit kezelések. Mandulaolaj és avokádó van regeneráló tulajdonságait, intenzíven táplálja és hidratálja a bőrt. Szudáni rózsa felemelő saját egyedi ízét. Szappan Béldi antiszeptikus tulajdonságokkal, és segít, hogy megszüntesse a gyulladást a problémát, és zsíros bőrre.

Kálium Olivate, Aqua, Szerves Olea Europea Leaf Oil (szerves olaj olajbogyó), Szerves Ricinus communis mag olaj (szerves ricinusolaj), eukaliptusz Leaf (eukaliptuszlevelek), Prunus Amygdalus Dulcis mag olaj (mandula olaj), Persea gratissima gyümölcs olaj ( avokádó olaj), Hibiscus Sudanensis kivonat (szudáni rózsa kivonat), Rosmarinanus officinalis-kivonat (rozmaring kivonat), fahéjfa Bark olajat (fahéjolaj), Thymus vulgaris-kivonat (kakukkfű kivonat), Parfüm.

jellemzői

Vélemények a kozmetikumok

Szappan zöldes színű, illata travyanoy.Konsistentsiya vastag, nagyon jó mylitsya, teste fű vagy listochki.Kozha után puha és gladkaya.Obem elég nagy nadolgo.Mne tetszett, tudok tanácsot.

Hello, I am 29 éves, régen ez a szappan a test és a haj. A hajam száraz és normál bőr a test. Nagyon szereti az ilyen szappant, úgy döntöttem, hogy próbálja ki. Színezd sötétzöld kifröccsenésekor lágy füves nem érezhető a bőrön, az illata emlékeztetett éterben. eukaliptusz olajat. Használata után a haj nyikorog. Body hatása volt szorítás használata után a szilárd szappanok. Nem tetszik használt 2-szer nem lesz több.

Ez a termék - az én teljes csalódás!
Először is, én nem szeretem a következetesség. Olyan ez, mint egy nyálkás és nagyon kellemetlen zöld.
Másodszor, az íze ennek az eszköznek ad nekem a fejem. Ez szörnyű! Ez az éles fenyő illata keserű, csúnya szörnyű.
Jól jönne csak egy-két alkalommal. Jól habzik, de mossa bonyolult.
Azt csak a test és a különleges hidratáló és a táplálkozás, én nem vettem észre.

Miután a sikeres tapasztalatokat a török ​​szappan sorozat, elhatároztam, hogy kipróbálom a többi fajta.
Én 18 éves vagyok, a bőr normális.
Szappan konzisztencia hasonlít sűrű lekvár van gyógynövény foltokkal. Az illat az édes és csípős.
Én használni, mint egy tusfürdő.
Mylitsya szappan is, alkalmazása során növényi részecskék nem nyilvánul.
Béldi tökéletesen tisztítja a bőrt anélkül, szárítás. Az illat nem marad sokáig.
Azt, hogy két héten belül.
Béldi tetszett nemcsak nekem, hanem az anyám. Most, hogy ez jar költözött a szüleihez.
Most fogok venni egy új jar magad.

Vásárolja ezzel az elemmel

  • 100% -ban természetes kenőszappannal Béldi török ​​bolygó Szerves fürdéshez és zuhanyozáshoz - Béldi -
  • 100% -ban természetes kenőszappannal Béldi török ​​bolygó Szerves fürdéshez és zuhanyozáshoz - Béldi -
  • 100% -ban természetes kenőszappannal Béldi török ​​bolygó Szerves fürdéshez és zuhanyozáshoz - Béldi -

    4okey.ru online áruház természetes kozmetikumok

    A webáruházunkban általunk összegyűjtött összes legízletesebb és egészséges a test és a haj. Csapatunk folyamatosan keresi a jobb és hatékonyabb kozmetikumok. Igyekszünk válassza használatával előállított termékek szerves alapanyagok és anélkül, hogy a SLS parabének, szilikonok, szintetikus illatanyagot és ásványi olajok. A mi feladatunk -, hogy Önnek egy természetes és biztonságos kozmetikumok elérhető áron és kiváló minőségű.

    Mi az új?

    információ

    Shop Online

    Soc. könyvjelző