Sport az udvarban

Hogyan talál egy cikket a katalógusban:

Puha homok és viszkózus erők játékosok improvizálni sokat használja gyönyörű technikák (pl sztrájk az ősszel egyedül - „olló” vagy „bisikletami”). A kompakt méret a játékteret (28 37 méter) lehetővé teszi a játékosoknak, hogy pont gyakorlatilag minden irányban, akár egy telitalálat a kaputól. Ennek megfelelően, a játék látható mintegy 60 támadások a rivális kapujába (az összehasonlítás, a nagy futball 20 lövés a cél tartják a tisztességes jelző mindkét versenyző). Célok átlagosan vágnak 3-4 perc, és az átlagos termelékenységet a mérkőzés körülbelül 11 gól egy játék (a hagyományos futball az utóbbi években ez az arány 2,5 gól).

játékszabályok
Minden csapat áll öt játékos (négy területen, és kapus)
Egy csapat tehet korlátlan számú helyettesítések a mérkőzés ideje alatt (a padon általában 3-5 helyettesítő)
Match három időszakokban 12 percig.
A strandfoci nem rajzol. Miután a fő idő van rendelve egy további időszakra - 3 perces „arany cél,” ha nincs állás - rendelt szankciókat.
Match szolgálhat két bíró a területen, időmérő és a helyettesítő bíró.
Minden rossz eredményeket egy szabadrúgást, így meg kell találni a cél.
A szabad rúgás hatására a játékos, aki ellen a szabályokat megsértették. Ha a játékos megsérült, akkor elhagyja a pályát és a büntetőrúgás másik játékos.
Emellett vannak más szabályok vonatkoznak:
A játékosok játszanak cipő nélkül. Meghatalmazott védőborítás a lábszár és a térd.
Ne zavarja a játékost a rúgás, „olló” vagy rúgás. Ha nem lett volna a szabályok megsértésével az ellenfél térfelén, a bíró, hogy egy „folyosó” a sztrájk. Ha nem lett volna a szabályok megsértésével a saját térfelén, minden mezőnyjátékos indulnak el sorban.