5 Hasznos bővítmények opera, amit használni, web-fejlesztők blog

5 Hasznos bővítmények opera, amit használni, web-fejlesztők blog

Hello mindenkinek! Ma beszélünk Opera. nevezetesen annak folytatását. Extensions Opera óta megjelent 11-es verzió, és gyorsan lendületet. Több új és izgalmas kiterjesztéseket. Én személy szerint, hogy úgy mondjam, egy rajongó a böngésző, és ma szeretnék megosztani veletek hasznos kiterjesztések, amit használni.

Úgy történt, hogy tudom használni szinte Yandex. Számomra úgy tűnik, a legkényelmesebb. És én nagyon szerencsés, hogy én találtam nagyon hasznos kiterjesztés Yandex.Mail. Ezzel a bővítménnyel, akkor ellenőrizze az e-maileket egy kattintással, míg a böngészőben. Kiváló időt takarít meg, és a tulajdonosok a kis sebességű internet, és még az idegeket

5 Hasznos bővítmények opera, amit használni, web-fejlesztők blog

2. LightShot

A cím egyértelmű, hogy a második kiterjesztése az, hogy hozzon létre egy screenshot bármely olyan terület a böngésző ablakot. Bővülő meglehetősen funkcionális és időt takaríthat kitöltésével képeket képmegosztó oldalon (épült kitöltés prntscr.com). Kattintson a bővítmény ikonjára, jelölje ki a kívánt területet, melynek közelében vannak ikonok közül:

Van is egy gomb, egy ilyen „megosztja a” Facebook-on és Twitteren. Ön is küldhet képet e-mailben.

5 Hasznos bővítmények opera, amit használni, web-fejlesztők blog

3. Egyszerű ToDo menedzser

Ezzel a bővítménnyel soha nem fogja elfelejteni, mit kell tennie. Egyfajta napló „Mit kell tennem.” Beállíthatjuk 4 prioritentnosti szinten. Miután ezt amivel egy pipa a munkát, és az áthúzott, vagy csak törölni.

5 Hasznos bővítmények opera, amit használni, web-fejlesztők blog

4. Fordító

Továbbfejlesztett fordító. Jelölje ki a szöveget az oldalon, kattintson a bővítmény ikonjára, és a szöveg automatikusan fordította. Sok nyelv és 4. szolgáltatást a fordítás:

  • Google Translate
  • bing Fordító
  • promt Fordító
  • pragmájához Fordító

5 Hasznos bővítmények opera, amit használni, web-fejlesztők blog

5. olvasható oldalak

Expansion létrehozni gyors lapokon. Az oldalon, kattintson az ikonra, majd adja hozzá kiterjesztése. Ha azt szeretnénk, hogy erre az oldalra, adja meg a mellék, és válassza ki a listából. Az áthelyezés után az oldal eltűnik a listáról, de lehet rögzíteni az ikonra kattintva lakatot.

5 Hasznos bővítmények opera, amit használni, web-fejlesztők blog

Azt meg magad Yandex.Mail és egyszerű ToDo menedzsere. Az utóbbi egyébként egy nagyon hasznos plugin. Nagyon kényelmes. Köszönjük a beszámolót!

Kapcsolódó cikkek