13 értékelés a Opel Vectra és a tulajdonosok a előnyeiről és hátrányairól Opel Vectra egy

Jó autó, olcsó fenntartani, egy csomó harcol.

13 értékelés a Opel Vectra és a tulajdonosok a előnyeiről és hátrányairól Opel Vectra egy

Az autó a középosztály, ha megnézed a tökéletes autó a pénzükért.

Különösen jó Engine 1.8 futómű, a tüzelőanyag-fogyasztást.

Elnyomás, egy doboz problémákat.

13 értékelés a Opel Vectra és a tulajdonosok a előnyeiről és hátrányairól Opel Vectra egy

Rulish Egyrészt, a másik -, hogy törölje a örömkönnyeket))) nagyon jó autó.

ár, fogyasztás, karbantartási

13 értékelés a Opel Vectra és a tulajdonosok a előnyeiről és hátrányairól Opel Vectra egy

Egy kiváló alternatívája az összes VAZs amíg priusza, tágas belső, kitűnő motor. Már használatban több mint egy éve, ez idő alatt csak változtatni a futómű, nem bántam a vásárlást.

Tágas, dinamikus, olcsó fenntartani, tárgyak után a javítás vagy csere egy hosszú séta. Annak ellenére, hogy az évek során, a gyár az autóalkatrész több mint 70% -a nem rendelkezik még egy csipetnyi kopás vagy törés. Engine 370t.km mint a karikacsapás.

olcsó, mint a vásárlási alkatrészek és kedves lenni az utastérben, a motor és a 2 literes, hogy nyomatékos volii (legsikeresebb c20ne motort). Egy kis szó kivitelező mely bővíthető az egész épületben. lovas két és fél év vásárolni nem bántam meg.

olcsó, mint a vásárlási alkatrészek és kedves lenni az utastérben, a motor és a 2 literes, hogy nyomatékos volii (legsikeresebb c20ne motort). Egy kis szó kivitelező mely bővíthető az egész épületben. lovas két és fél év vásárolni nem bántam meg.

Body, rothadás. területén az üveg széleinek az elülső és a hátsó ívek, küszöbök, alján. Ez legyen jó, hogy keresni, ha vásárol egy test nehéz megtalálni a jó test

Kapcsolódó cikkek