10 Ötletek hozzá zhurnaling

Scrapbooking van megőrzését célzó család történetét és emlékeit. És persze, a fényképezés elsősorban részt vesznek a munkában. Mégis néha csak azt kell biztonsági másolatot készíteni a vizuális történelem írva.

1. Írásban kézzel
Mi lehet heartier, mint az írott szöveg kézzel. Ha nem biztos benne, hogy írjon egy szép, próbálja gyakorolni egyszer vagy kétszer a tervezetet. Különben is, nem lehet írni közvetlenül a háttér lapot, és egy darab papír, hordozó vagy tag.

10 Ötletek hozzá zhurnaling

által Melrio

10 Ötletek hozzá zhurnaling

by Paige Evans

10 Ötletek hozzá zhurnaling

Sandra Dietrich

10 Ötletek hozzá zhurnaling

Tanya Bátrak


2. A nyomtatott szöveg
Ha úgy dönt, hogy a kézírás nem alkalmas, például, a stílus a munka, akkor mindig a számítógép vagy írógép, majd nyomtasson gépelt szöveget egy darab papír, vagy nyomtatás közvetlenül a háttér lapot.

10 Ötletek hozzá zhurnaling

10 Ötletek hozzá zhurnaling

Laura Vegas

10 Ötletek hozzá zhurnaling

által carollee


3. listák
Bizonyos, én lép számuk, az írás zhurnaling, különösen, ha meg kell írni egy történetet - az egész probléma. És itt a támogatás jöhet listán. A lista nem csak néhány egymást követő események társított fényképet. Ez is lehet egy listát a kedvenc ételek, meglátogatott helyek, lista, hogy magad vagy az a személy, a fotó, a lista a felmérés lista, szokások, álmok, stb

10 Ötletek hozzá zhurnaling

10 Ötletek hozzá zhurnaling

Jennifer Larson

10 Ötletek hozzá zhurnaling

Jennifer Larson

10 Ötletek hozzá zhurnaling

által Lynnette aka Nettio

10 Ötletek hozzá zhurnaling

Lisa Dickinson


4. Idézetek
Úgy tűnik számomra, hogy a használata idézetek oldalanként - az egyik legegyszerűbb típusú zhurnaling. Nem kell feltalálni semmit, akkor csak meg kell, hogy vegye fel az idézet. És az idézet gyakran találóan és tömören tükrözi a jelentését a képek, mi jöhet ki. És vannak olyan kedvenc idézetek, amelyek maguk kérnek néhány fotót. Szeretek különböző kifejezéseket és szép idézetek műveiben.

10 Ötletek hozzá zhurnaling

10 Ötletek hozzá zhurnaling

10 Ötletek hozzá zhurnaling


5. párbeszédablakok és replikák
Használata párbeszéd és replikák, mint zhurnaling igen gyakran megtalálható a művek a gyermek fotók. Nem mindig, hogy a párbeszéd, vagy mondjuk a kifejezés egy fénykép. De ez egyáltalán nem probléma. Használhatja bármilyen más alkalmas fényképet. A legfontosabb dolog - nem hivatkozhat a memória! Ne légy lusta, hogy írjon! Én használ erre a célra egy naplót, amelyben leírom a párbeszédek és kifejezések és közmondások a lányát.

„Hogy a neve a macska?
- Az ő neve - Cat „!

10 Ötletek hozzá zhurnaling


„Anya, te a barátom!”

10 Ötletek hozzá zhurnaling


„Shoot ide!”

10 Ötletek hozzá zhurnaling


6. Írja át a szöveget a kép
Most ez a fajta zhurnaling lehet már csak a munkálatok a Heritage stílus (Világörökség). Aláírt fényképeket a nagyanyáink nagyapja, vagy a szülők (a beteg korától skraperki), azt is be kell jelentkeznie, más és más módon. Című cikkében: „In memory”, mint zhurnaling Régebben a felirat a hátoldalon a fotó. Először is, én beolvasott, és akkor nyomtat vastag film és átvittük a papírra (lásd. PRINTER polírozás).

10 Ötletek hozzá zhurnaling


7. Kész bélyegek
Az bélyegek nem azt értem, sablonos kifejezéseket, és bélyeget scrapbooking és kardmeykinga. Az ilyen bélyeg típusú „Mi van? Hol? Mikor?” Most egy nagy sokaság, és fel lehet használni nem csak az élet a projekt (Project Life) vagy trevelbukov, hanem a szokásos oldalakat is.

10 Ötletek hozzá zhurnaling


Munkámban, én csak használni egy kis bélyeget zhurnaling.

10 Ötletek hozzá zhurnaling


8. zhurnaling a háttérben
Érdekes design lehet elérni, ha a szakaszon zhurnaling teljes oldalt.

10 Ötletek hozzá zhurnaling

Marie-Pierrer

10 Ötletek hozzá zhurnaling

by Paige Evans