Kazanka „elveszett” műszerfal „, Vladimir egy tucat február 3

Vladimir is. Az ősi város, elegáns időjárás, vidám település. A szálloda, ahol laktunk „Kazanka”, sokan voltak a turisták a kínai, aki akár tanították fiainkat a kínai nyelvet, állandóan azt mondja: „Tsuchou”, vagy egyszerűen csak tanulni Dmitrij Sychev és megpróbálta kiejteni a nevét Dima a saját nyelvén.

Azonban azt hiszem, a közönség jöttek le majdnem 20000. aréna nem volt csalódott. Legalábbis az elején a találkozón. Már a 6. percben a házigazdák átvette a vezetést - Zinin egyedül maradt a 11-es jel, amely lövés Nikolaev kapun. Megjegyzendő, hogy ez az első kimaradt a labda „Kazanka” a PFL: az ellenfél vett összesen 186 percet nyomtatni a kapu piros-fekete.

Vladimirec örvendezve nem tartott sokáig: 11 perc Tugarov tizenegyes jár egy ütést a földön maradt Zakuskin - 1: 1! Az idők folyamán a srácok már több lehetőséget, hogy az Excel: Yarkovoy megüt egy büntetőrúgás, ha Rybczynski észre az egyik felét az ellenfél sztrájk kihagyott közelről, Anisimov egyedül maradt a kapu előtt ...

35 perc elteltével az autonóm Nonprofit Szervezet Football Club „Torpedo Vladimir” szerzett egy nagyon vicces cél: sok pattan, és csúszik a gömb, és a tulajdonosok jönnek elő - 2: 1.

Még néhány polumomentov kapujában a tulajdonosok és a síp a szünet.

Az elején a második felében, a védelem a piros-fekete meghibásodott - Zinin tulajdonosok csatár megszökött a randevú Nikolaev és verte Sasha. Három perccel később, „Kazanka” maradt a kisebbségi: Anisimov kapott második sárga lapját. Ahhoz, hogy a hitel a mi fiúk, a vágy és a vágy, hogy pontszám, hogy nem csökken. Éppen ellenkezőleg, ők játszanak „magának és a srác.” És mi nem vesztette el a fejét: 90 perc, Maxim Chikanchi okosan átment az összes védők Autonóm Nonprofit Szervezet Football Club „Torpedo Vladimir”, és a jogot, hogy csökkentsék a pontszám a minimumra - 3: 2. Sajnos, több pontszámot a mieink nem sikerült.