Ez adja olimpikonok, csatorna 360

TV-csatorna "360 „kiderült, hogy mennyi pénzt kell fizetni győzelem Rio‐de‐Janeiróban Hívta a legfurcsább ajándék rajongók.

Autók, lakások és több millió rubelt az olimpiai érmet. Oroszországban, ez volt a hagyományos válasz a hatóságok, hogy honfitársaik nyerni a sportot. Ramzan Kadirov még ebben az évben adta ki a Mercedes. Novoszibirszk, kijelölt élet készpénzfizetés és Dagesztánban Medal jelen volt Akhal-Teke mén. TV állomás „360” volt a jelentése az orosz nagylelkűség.

A nyári olimpiai játékok Rio de Janeiróban, a mi csapatunk a negyedik helyen végzett az összetettben, és nyert 19 arany, 18 ezüst és 19 bronz érmet.

Aranyérmes az állam kapott négy millió rubel. A második jutalmat fizettek 2,5 millió rubel bronz nyertesek gazdagabb 1,7 millió rubelt minden. Sportolók megkapta a kulcsokat a BMW, és ahogy történt az előző években, az autó osztály megfelelt a dobogós helyet. Ez állami kitüntetéseket.

Mercedes-Benz és az UAZ-Patriot adta a résztvevő

A regionális hatóságok gratulált külön-külön. Reckoning gépek, mint például a csecsenföldi Ulyanovsk. Ramzan Kadirov adta Mercedes-Benz, és nem csak a bajnokok. A cég tulajdonosai a vadonatúj SUV - négy tagja az olimpiai játékok Rio, két súlyemelők, akik felfüggesztették, és egy csecsen sportoló összesen játszott Románia Ulyanovsk is megtisztelte való részvételt. UAZ „Patriot” kapott három versenyző.

Apartman - egy érem

Apartmanok a nyári olimpia kaptak kelletlenül. Csak két régióban, és még akkor nem minden.

A polgármester a főváros Ingusföldön adta judo bajnok Hassan Khalmurzaev lakás Magas. Arany fólia vívó Artur Artur Ahmathuzin Moszkva készül a családjával beköltözik egy új lakás Khimki, most egy sportoló díjak szállást. Ő és a többi olimpikonok a moszkvai régió kap pénzt érmet. Az arany értéke 1 millió rubel, ezüst - 700 ezer bronz - 500. Ugyanebben - edzők.

Pénzügyi hála Novoszibirszk és Omszk

Novoszibirszk, a lakás nem érte el, de a kapott támogatások ingatlanvásárlásokat - 1,5 millió rubel. Plusz egy életre fizetése 30 ezer rubel havonta, és egyszeri: arany - akár 2,5 millió ezüst - 1,5 millió, bronz - 1 millió rubel egy érmet. Jelentős cash ajándékokat kapott három Érmes a Omszk régióban. Van legmagasabb anyagi jutalom - 3 millió rubel, ezüstérmes fizetett 1,5 millió bronzérmet kapott egy millió.

Unbanal ajándéka. Dirk - a győzelemért

Néhányan úgy érezték, hogy az autók, lakások és pénzt is elcsépelt. Kapitány a torna csapat Oroszország Anastasia Maximova nyert aranyat a csoportos gyakorlatok. Amellett, hogy a 2 millió rubelt a Nyizsnyij Novgorod régióban, ő kapott egy telket építési házak.

Orosz miniszterelnök-helyettes Dmitrij Rogozin győzelem átadta a vezetőedző kézilabda csapat Jevgenyij Trefilov névleges admirális Dirk.

Mén - arany

Olimpiai bajnok freestyle birkózás Rio Abdulrashidu Sadulaeva vezetője Dagesztánban bemutatta az Akhal-Teke, ez a ló fajta lovak.

A következő olimpián kerül sor két éve Koreában.