5. fejezet A kommunikáció a halállal

A HUMÁN A KOMMUNIKÁCIÓ. Lehet, hogy az információ média?

A halottak szellemeivel való kommunikáció spiritualizmus. A szellemeket idéző ​​és velük kommunikáló embert médiumnak nevezik. A kommunikáció sokféle módon történhet: a szellemek egy asztal mozgatásával nyilvánulnak meg, kopogás segítségével stb. Egyesek biztosítják, hogy a szellemek még megvalósíthatók is.

A médiumok mindenkor közöltek a halottak szellemeivel. Ez is az Ószövetségben szólt: "És Saul levette a ruháját magáról, másokat vetett rá, és vele és két emberrel együtt ment, és éjjel jöttek a nőhöz. És monda néki Saul: Kérlek téged, fordulj meg engem, és vezessen el engem, a kik közülök szólok hozzád.

De az asszony megkérdezte: tudjátok, mit tett Saul, hogyan vezette ki az ország varázslatait és szerencséjét; Miért állítod el lelke hálóját a pusztulásért?

És Saul megesküdött neki az Úr által, mondván: Él az Úr! nem lesz gond az ügyben.

Aztán a nő megkérdezte: ki akarja mondani? És felelvén, monda: Vidd elém Sámuelet.

És látá Sámuel asszony, és kiáltott; és az asszony Saulhoz fordult, mondván: Miért csalt meg engem? te Saul vagy.

És monda néki a király: Ne félj; [mondd el] mit látsz? És az asszony megkérdezte: látok egy Istent, aki kijön a földből.

Milyen az? Megkérdezte Saul. Azt mondta: egy öregember jön ki a földről, hosszú ruhában öltözve. Akkor Saul tudta, hogy Sámuel volt, és az orczára hullott a földre, és meghajolt.

És monda Sámuel Saulnak: Miért bántaszál engem, hogy elmenjek? Saul így felelt: "Nagyon nehéz nekem; A Filiszteusok háborúznak velem, de Isten elment tőlem, és nem válaszol engem a prófétákon, sem álmokon, sem látomáson; ezért hívtalak téged, hogy megtanítod, mit tegyek.

Sámuel így szólt: "Miért kérdezel engem, mikor az Úr elfordult tõled és ellenséged?"

Az Úr megteszi, amit mondott nekem; Az Úr elveszi kezéből a királyságot, és átadja azt a felebarátnak, Dávidnak.

Mivelhogy nem hallgattál az Úr szavára, és nem teljesítetted haragjának haragját Amalekre, az Úr ezt is tette napjaid feletted.

Az Úr Izráelt is veled kezébe a Filiszteusok, és holnap az Ön és fiai lesznek velem, és Izráel seregének elárulja az Úr kezébe a filiszteusok.

Saul hirtelen egész testével a földre esett, mert nagyon félt Sámuel szavaitól ... "(1 Samuel 28).

Sámuel előrejelzése valóra vált. Ugyanakkor a zsidókat tilos meghívni a halottakat. Ez a fenti szakaszból következik, és a Biblia más könyvében arról is szólnak a büntetés, amelyet azoknak kell kiszabni, akik a médiumok felé megyek, hogy megismerjék a jövőjüket. A keresztény vallás szintén megtiltja a halottak szellemeinek idézését, talán ezért a jövő előrejelzésének ilyen módszere iránti érdeklődés hosszú ideig kicsi. Ismét a spiritualizmus népszerűvé vált a XIX. Század közepén. Eleinte Észak-Amerikában, majd Európában, a 19. század végén és Oroszországban elkezdtek elszállítani.

Még a jól ismert tudósokat és az érzékeny embereket is súlyosan elvitték a spiritualizmus. A szellemiség lelkes csodálója az angol író Arthur Conan Doyle volt.

Egy nap a fogadáson egy női orvos megkérte Wangot, hogy beszéljen az ókori orvosokról, arról, hogyan kezelték betegeiket. A bolgár tisztviselő elkezdte magabiztosan nevezni a neveket, amelyeket csak egy szűk körű szakemberek ismertek. Az orvos csodálkozott. "Lehet, hogy úgy gondolja, hogy Paracelsus személyes barátja," később felidézte.

Miután a spiritizmus népszerűvé vált Oroszországban, a Szentpétervári Egyetemen külön bizottság jött létre, DI Mendeleyev javaslatára, hogy tanulmányozza ezt a jelenséget. A tanulmányok nem hoztak semmit, és a szellemiséget hivatalosan a babonaságnak tekintették. Sok rajongója azonban továbbra is kísérletet tett arra, hogy másképp bizonyítsa.

Ugyanakkor keresztény szolgálók többször figyelmeztette az embereket távol hit a jóslatok során kapott a kommunikáció a szellemek: „Mi plotolyubtsa életben van egy vágy, hogy vizsgálja meg, hogy a jövőben, hogy elkerüljék a bajok, vagy az elérni kívánt. Mivel az emberek nem fizetnek a szem Isten, tele megtévesztés démoni természet feltalált sokféleképpen lehet tudni a jövő: például, varázslók, értelmezése előjelek, jóslatok, idézi fel a halálból, őrület beáramló istenségek, inspiráció, kártyák és így tovább. És ha valamiféle előretekintést bármilyen megtévesztés igaznak ismernek el, a démon bemutatja azt a becsapottnak, hogy igazolja a hamis javaslatot. És minden hamis előjelre, a démoni csalás rámutat a csalásra, hogy az emberek, akik elutaznak Istentől, a démonok szolgálatába fordulnak. Az egyik fajta csalás és megtévesztés volt hasbeszélő, amely úgy vélte, hogy a varázslás holt lelkek is, hogy újra életre itt „(Jel Nyssai Gergely). De az emberek mindennel készek, még az elhunyt szellemeivel, vagy azokkal, akiket elhunyt hozzátartozóiknak fogadnak el, csak azért, hogy megismerjék a jövőjüket.

Vanga gyakran közölte az elhunyt szellemeivel. Ő látta őket, beszélgetett velük, kérdéseket tett fel érdekes témákról és válaszokat kapjon. Néha maga is meghívta az elhunyt szellemeit, néha maguk is eljutottak hozzá, és átadta az életét.

Vanga maga azt mondta, hogy láthatja a halottak képét, ahogyan élete során élnek, és számos kérdést felteszek. Ez nem mindig tájékoztatják a jelenléte a halottak szellemei látogató, aki eljött, hogy az irodájába, de néha ők maguk tudnak róla: „Hány tanult ember jön Vanga, hogy, mint mondják, dobja fel a kezét, szeme tágra nyílt, menjen haza, egyáltalán semmi megértettem! "Engedje meg, mert egy csoda, kétségtelenül egy csoda" - mondta a szovjet tudós Mikhailov. - Nem hiszem, hogy hallhatta anyám hangját, aki 10 évvel ezelőtt halt meg. Az anyám azonban tudta, mit mondott nekem Vanga. Tehát csodák történnek? "(K. Stoyanov," The Truth About Wang ").

- Már elmondtam, hogy a halál után a test elbomlik, eltűnik, mint minden halandó utáni élőlény. De a test egy része nem hajlamos a bomlásra, nem rothad.

"Úgy látszik, az ember lelke van értelme?"

- Nem tudom, hogy mit hívjak. Úgy vélem, hogy egy olyan személyben, aki nincs bomlásnak kitéve, új, magasabb állapotba kerül, és nem tudunk semmit. Körülbelül ez történik: egy analfabétát halsz meg, akkor meghal egy diák, aztán egy felsőoktatású, majd tudós ember.

"Tehát ez azt jelenti, hogy több ember halálát jelenti?"

- Számos haláleset van, de a magasabb elv nem hal meg. És ez az ember lelke. "

Lehet, hogy az elhunyt szellemeit hívta, vagy talán maga is látta, "belső látványával", több halálesetről beszélt.

Amikor Vanga férje meghalt, a próféta azonnal elaludt és elaludt, amíg a temetés megtörtént. Aztán felébredt, és azt mondta, hogy mindig a férjével volt együtt, és kísértette őt. Amit látott és mit beszélt elhunyt férjével, nem mondta el. Vanga azonban többször állította, hogy a halottak szellemei számára egyfajta ablak, amelyen keresztül láthatják ezt a világot, és egy koherens, amelyen keresztül képesek továbbítani üzenetüket. Erről szólva, csak Vanga képes észrevenni a szellemek üzeneteit, vagy vannak más emberek a Földön, akik erre képesek, nem is mondta ki.

A tudósok még mindig nem tudják pontosan megmondani, hogy Vanga tudott-e kommunikálni az elhunyttal, és kapott-e tőlük információkat, és ezt nyilvánvalóan lehetetlen bizonyítani. Vanga azonban bízott benne, hogy minden így történik. "Amikor valaki előttem áll, minden halott rokonok összegyűlnek róla. Maguk kérdéseket tesznek fel nekem és könnyedén reagálnak az enyémre. Amit hallottam tőlük, azt mondom nekik, hogy élnek - mondta.

"Tudom ismerőseimből ... hogy minden megnyugtató szava teljesen megerősödött. Találkozóink Vangával. az élet megmarhatatlan jelét hagyta. Vanga egy szuperember, ő egy oracle, Isten sok hosszú életévét adta neki! "(K. Stoyanov," The Truth About Wang ").

Vanga sok esetben kommunikált az elhunyttal. Ezek között említhetjük ezt: a szülőknek van egy fia, akit nagyon szerettek és soha nem hagyta sokáig. Amikor felnőtt, és több időt töltött a barátokkal, szülei mindig vonakodva engedték szabadon. Aztán egy nap barátok meghívták a 16 éveseket egy dacára. Először engedélyt kért az apjától, majd az anyjától, és mindkettőt, mondván, egy szót sem, valamilyen okból könnyen elengedte. A baleset a dachában történt: a fiú meghalt, áramütés következett be.

Ezt megtanulva a szülők áttörtek és elkezdték hibáztatni egymást, nehogy elengedték. Nem tudták elviselni a veszteséget, és valaki azt tanácsolta nekik, hogy menjenek Vangába.

A szerencsétlenség történt a közelmúltban, és ebben az esetben az elhunyttal való kapcsolat mindig nagyon nehéz volt a Vanga-féle tesztnek, és akár mentális illeszkedést is elérhet. Mindazonáltal beleegyezett abba, hogy elfogadja őket.

Amit az utolsó mondat jelentett, a szülők nem értették. Az apa csodálkozással és rémülettel hallgatott, de az anya erõsnek találta a kérdést. Vanga felé fordulva megkérdezte, hogy tudja-e leírni, hogy a fiuk most néz ki. Vanga azonban nem szólt semmit. Nem ismert, hogy hallotta-e a kérdést. De a fiú hangja Vanga, nyilvánvalóan dühös, nem beszélnek vele, elkezdett vitatkozni: „Itt vagyok, én vagyok az, akit kérsz, és hogy minden úgy vélik, azt fogja mondani, végeztem. Sötét szürke nadrágot és szürke pulóvert viselek. Ne lepődj meg! Amikor elmentem és megkérdeztem, mindketten engem hagytak. Felhívtak, és senki sem tudna megállítani. Velem, nagybátyám és nagyapám. Kézen kézen járnak. " Aztán egy pillanatig megállt, és hozzátette: "Oké, annyira megengedhetem, hogy maradjak és beszéljek veled."

Még egy kis idő telt el. Vanga érzékeihez fordult, és saját hangon hozzátette: "Nos, elment, a tetejére repült, mint egy hófehér tunika." Aztán hozzátette, hogy minden ember, függetlenül attól, hogy életükben hivők vagy nem-hívők voltak, egy irányba repülne. Azt is elmondta, hogy a fiuk úgy érezte, hogy az utolsó órája jött, hallotta, hogy a neve, és elhagyta.

Ebben az esetben a sok ismeretlen. Például, hogy miért a fiú beszélt ruhát, hogy a családja állítólag rontja a könnyeit, ami azt jelenti, az ígéretét, hogy jöjjön a kilencedik órában, és ezért a fiú megkérdezte, hogy jöjjön újra, és hogy egy ezüst nyakláncot. A végén azt mondta, hogy hagyjuk beszélni a szülők, de a beszélgetés ideje. Önkéntelenül felmerül a kérdés: aki lehetővé tette, és akivel most számol?

Ugyanakkor a szülők nem volt kétséges, hogy Vanga tudta nevezni a lélek a halott fiát, mert az úgynevezett nevét a barátok és leírta a ruha, ami a halála előtt.

Egy másik eset. By Vanga jött látogató, egy fiatal nő. Wang azonnal látta halott anyja, fiatal, vidám nő, kék szeme egy kockás szoknya és fehér kendő. Ezután szerint Vanga felemelte a szoknyáját, és mosolygott tanácsos megkérdezni a lányát, hogy ő emlékszik a heget a combján. A látogató megerősítette, hogy az anyja valójában egy heg. Aztán megkérdezte, hogy az elhunyt át a lányát, hogy a nővére Magdalena nem jött a temetőbe, mert nem rendelkezik a térdét, és járási nehézség. A látogató megerősítette, és ez: Magdalena igazán volt az a művelet a térdén, amivel mesterséges térdkalács. Ezután Wang, mondván, hogy az anya kérte a lányát, hogy beszélnek róla, még le néhány esemény a múlt maga meghalt, nem tudja, hol a lánya, de úgy nézett ki, nagyon hihető.

Végén az ülés Vanga megjósolta a jövőt, és ezúttal a hangját anyja Lady: „Az utóbbi időben a fiam beverte a fejét, és nagyon beteg.” A látogató megerősítette, hogy a bátyja valóban beteg, ő talált egy vérrög a hajók az agy és ő működött. Wang hang halott anyja hozzátette: „Legyen egy műveletet, de csak az önelégültség. Nem jó, nem, a testvére meg fog halni. " Ez a jóslat valóra vált: az ember tényleg meghalt.

Wang ragaszkodott ahhoz, hogy ő tud beszélni a virágok és a virágok elmondott egy csomó érdekes dolgot. Tehát, ha ez kiszorítja az összes kérte, hogy hívja a női termelő Szófia. Arra a kérdésre, hogy honnan tudja ezeket a részleteket, Wang azt válaszolta: „Igen, ez a búzavirág én csak le. Nő akar kérdezni, hogy csináld fiával fújt teljesen. Hívjon boldogtalan, megmondom neki. "

Ha a látogató jött Vanga, akinek a fia a közelmúltban elhunyt. Katona volt, és van egy autóbalesetben, nem tudta megmenteni. Az anya azt mondta, hogy a fia nevét Marco, de Wang azt mondta, nem azt állítja, hogy az ő neve Mario. Aztán az anya elismerte, hogy ő volt otthon hívják fiát, hogy így. Ezután az elhunyt fiának átadta Wang, tudta, hogy meg fog halni, kedden, néhány nappal azelőtt, hogy volt egy előérzete péntek, és azt mondta, hogy ki a felelős azért, ami az autóbalesetben, és meghalt. Tovább elhunyt kérdezték, hogy miért nem látja a nővére és édesanyja számolt be, hogy elköltözött egy másik városba, és most él és alkot.

Az utolsó szavakat tudunk következtetni, hogy a halott fiát is látta, hogy a családi ház, az anyja, de a nővére nem látta, mert már nem élt ott, és arra kérte az anyjáról.

Wang többször beszélt a halál, ami egy élőlényt annak bemutatása, ami látható. Egy ember, azt mondta, hogy a halál - ez szép, és lóháton a páncél, mások -, hogy látta a halál, és ez egy szép nő, hosszú haj áramló, és egyszer elismerte, hogy a személy fogja látni a halált, hogy mi ez. Ez azt jelenti, hogy Wang látni akarta a lovas és halála ebben képében, és azok, akik a halált, mint egy öreg nő egy fehér lepel a kaszát, lásd ez a lény? Senki sem tud adni a pontos választ.

Wang mindig ragaszkodott ahhoz, hogy közvetlenül kommunikál a halottak szellemei. Azonban, mivel úgy tűnik, ez nem volt mindig. Előfordul, hogy a tájékoztatás azt, amennyiben a rokonok az elhunyt magukat, és anélkül, hogy észrevennénk. Ő lenne kötve, és látni a múlt, jelen és jövő, és az utolsó látható és azok, akik már meghaltak.

Azonban ezek a kapcsolatok mindig is neki nagyon nehéz, ami után úgy érezte, nagyon rossz, néha beteg néhány napig. És ezért megkérdezte az ilyen ülések, hogy a cserepes növények. Úgy tűnhet, mint a virágok hatással lehet ő állapota? Azonban a jósnő magát kifejtette, hogy a virágok is adathordozó, hogy sokkal könnyebb elfogadni, „Miért jön virág nélküli? Ezt az információt az elhunyt, hogy velük tudattalanul mondani jelenlétükkel ismert és a virágok, de a virágok képesek átadni azt finom ember, így megmentettél a zűrzavar. " Így azt a következtetést, hogy olykor Vanga beszélt a halott, vagy akár ők maguk beszélnek rajta keresztül az élő rokonaikat, és bizonyos esetekben az információt szerezte más forrásokból. Azonban a kapcsolatot a halott még történt, annak ellenére, hogy Wang nagyon lehangoló számukra.

Wang ismerte a pontos dátum a halála, és kész volt elhagyni ezt a világot. Azonban, mi vár rá a halál után, hogy nem terjed. Tudta, hogy körülbelül hol marad a halál után, hogy mi lesz a jövőben létezését - nem ismert.

Wang kérte, hogy temessék el a kertben a ház. Ő is kifejezte azon kívánságát, hogy a kórus énekelt a temetésén. Last Will jósnő Vanga átkerült az alap, ami a temetése. Azonban nem került végrehajtásra. Wang döntöttek, hogy temessék el a templom Petka Bolgár Rupite. Mi ásott sír, de indul a víz áramlását. Talán ennek az oka nem volt messze ettől a helytől a múltban volt található a turisztikai bázis a WC-vel. Annak ellenére, hogy a víz sír úgy döntöttünk, hogy nem továbbítja. Hogy megvédje víz ellen döntöttek, hogy vízszigetelés: a sír öntött beton és csempézett, merítsük a deszkát egy állvány, és tegye a koporsót a test Vanga. sír majd zárt vas tömb, amely felett telepítve a sírkövet.

Sírjánál Vanga állandóan égő gyertyák és laikus friss virág. Ezek az emberek érkeznek a világ minden tájáról. Úgy vélik, Wang szent és biztos abban, hogy ez segítheti az embereket a halál után. Gyermekek úgy vélik, hogy ha egy kívánság sírjára Vanga, akkor biztos, hogy teljesíteni kell. Felnőttek imák bolgár próféta, hisz ez segíti őket a mindennapi problémák, vagy gyógyítására a betegség.

Egyesek azt állítják, hogy továbbra is kommunikálni Vanga, még halála után. Kommunikáció, mint mondták, egy álom: a jósnő neki álmában, és beszélni velük, azt mondja, meg kell tennie, hogy jól, hogy elkerüljék a szerencsétlenséget, stb ...

Vanga beszélt halála után a gyógyító és Ludmilla Kim. Szerint neki, Wang volt egy álom, és kérte őt, hogy a vörös posztó. Kim, a saját bevallása szerint nagyon meglepett, mert tudtam, hogy az élet Wang nem szeretem ezt a színt, de az álom volt neki a piros. Kim vásárolt három darab - brokát, bársony és selyem -, és ellátogatott a sírja Vanga. Itt letette hosszúságú ruhát közvetlenül a sírkő Vanga. És ott volt a megmagyarázhatatlan: jelenléte ugyanakkor, köztük Kim, Wang látta, ami egy ajándék. Lick Vanga a szövet is jól látható a fényképeken, hogy a tettek ezen a ponton.

Így Wang megerősítette a lehetőséget a kapcsolatot a halott.

Kapcsolódó cikkek