5. A legszebb hely a Marche régióban, Olaszország - Oroszország codcast

Marche tartomány, amelynek székhelye a Közép-Olaszországban, méltánytalanul figyelmen kívül a turisták. Ma fogok bemutatni, hogy a kevéssé ismert, de lenyűgöző helyen, ami biztos, hogy nézze meg! Legyen mindenki megtalálhatja a maga számára egy különleges hely.

1. Montefiore dell'Aso

City of hegyi virág, ahogy én hívom, a tartomány Ascoli Piceno.

5. A legszebb hely a Marche régióban, Olaszország - Oroszország codcast

Polgároknak, hogy nagyszerű képeket a virágokat, és minden az utcán díszített virág kosarak és edények. Hihetetlen látvány! Azonban a többi napon Montefiore dell'Azo tetszik sok virág az erkélyeken, Windows, Windows üzletekben és végig a díszes lépcsőház, amely létrehozza a hihetetlenül kényelmes és jó hangulat.

2. Lago di Fiastra.

Ez a hihetetlen természeti csoda. Őszintén szólva, én még soha nem láttam szebb tavak.

5. A legszebb hely a Marche régióban, Olaszország - Oroszország codcast

Emerald víz, melynek színe gazdag és fényes, tiszta forrás, ahonnan lehet inni, és fürdés is öröm! A Monti Sibillini hegy látható lenyűgöző. Ezen kívül teljesen biztonságos: csak a veszélytelen hal található a tóban. Strand és minden kényelemmel is vannak, de én személy szerint pref
ochitayu félreeső helyen - egy tó olyan nagy, hogy van elég mindenkinek.

3. Sarnano - egy kincs lábánál Monti Sibillini.

A város központjában található, körülvéve a csúcsok a Sibillini, és az élénk zöld dombok területeken.

5. A legszebb hely a Marche régióban, Olaszország - Oroszország codcast

Ha valaha is álmodott, hogy ki a ház közvetlenül a hegyek, akkor ez az a hely! Igyál forró csokoládé szabadtéri kávézó a főtéren, és látogasson el a gyógyító ásványvízforrás, amely a híres Sarnano, biztosan mindenkinek kell! A középkori építészet az ókori város lenyűgöző, minden lépésnél a virágok, és az utcák szinte teljesen üres, így vándorol közöttük, amennyit csak akar, mert a hatalom Sarnano fantasztikusan szép.

4. Sirolo - az Adria gyöngyszeme.

Ez a tengerparti város, csodálatos kilátás nyílik a tengerpartra feledteti a saját nevét.

5. A legszebb hely a Marche régióban, Olaszország - Oroszország codcast

Luxus üdülőhely Sirolo kellemes tiszta víz smaragd, homokos strandok, éles orrú sziklák, tengeri levegő kezelése és természetesen finom krémet a középső részen. Beach Two Sisters található Sirolo és így nevezték a szépség, a twin kőzetek, tartják az egyik legjobb Olaszországban. És járkálni a városban, meg fogja találni luxus villák, az úgynevezett női nevek, és még kikukucskálni a kertész, shearers bőségesen virágzó cserjék.

5. Monti Sibillini Nemzeti Park

Park titokzatos hegyek megőrzött sok szép legenda és bármikor az év meglepetés. Gyönyörű mezők virágok, kellemes világos színek tavasszal és nyáron, világos sárga, narancs és barna őszi rétek, tiszta, fehér, hófödte hegyek a téli hónapokban.

5. A legszebb hely a Marche régióban, Olaszország - Oroszország codcast

Rengeteg oka, hogy látogassa meg ezeket a csodálatos helyen, és emlékszem a varázslatos hangulatot örökre.

Ossza meg ezt a cikket in:

Kapcsolódó cikkek