40 ezer titán lemez - littleone 2018-2018

Tettem a lemezt. Ez volt 3 évvel ezelőtt. Működés és az anesztézia és én fizet a lemezt. Üzemeltetett rám St .. George, ott ül egy képviselője a cég, hogy eladja a lemezeket. Az orvos megmutatta a férje jobb lemez (különbözőek, így a különböző ár) és megküldik a cégnek. Ahhoz, hogy vásárolni tőlük, senki sem kényszerítette. A városban vannak olyan helyek, ahol meg lehet vásárolni őket. Férj pouznaval-pouznaval, és jött vissza a kórházba - lehetetlen megmenteni. Nem sokkal olcsóbb, nem mindig elérhető, és így tovább. A lemezt ezután érdemes 7200 p. Tudom, hogy ezek a dolgok már máshol az úgynevezett ár 60.000 a lemez anyagától függ. Én voltam az egyik, hogy később el kellett távolítani. Ugyanakkor, csak egy nappal korábban, pontosan ugyanazt a műveletet az anyám az én barátnőm. A lemez már emberéletet neki 30.000 p. mert nem lehet eltávolítani, mert nő idősebb + sah. cukorbetegség, nem kell további műtét neki.

Igen, ez a Szent György. Egy nő idősebb, vegye ki a lemezt nem lesz valószínű.
Nagyon köszönöm a válaszát.

Ie A opertsii volt tudatos, de semmi chustvovala.

Azt is kínálnak. De nem volt hajlandó, és jól van. Ahelyett, hogy a tervezett 30 perc poked 2,5 óra, a fragmenseket összegyűjtjük.

Köszönöm.
Mi a baj az életem egy darab vasat, hogy menjen? Majd meg kell kérdezze meg orvosát.
És körülbelül azonos érzéstelenítés.
Mióta anyád várt műtét! A gyakorlat a lábát törte, szombaton és szerdán készek megtenni a műveletet.

Köszönöm.
Mi a baj az életem egy darab vasat, hogy menjen? Majd meg kell kérdezze meg orvosát.
És körülbelül azonos érzéstelenítés.
Mióta anyád várt műtét! A gyakorlat a lábát törte, szombaton és szerdán készek megtenni a műveletet.

Idegen test, elvégre. Továbbá lemez gyengítése csont az adott helyen. Nos, általában, jobb eltávolítani.
nem kell várni a művelet során, amint lehet. Csak nem tudtam, 10 nap feküdt a motorháztető.

1. oldal az 5

Hozzászólás szabályai

Lehet, hogy nem új témát

Lehet, hogy nem post válaszok

Lehet, hogy nem csatolhatsz

Nem lehet szerkeszteni az üzeneteidet

Kapcsolódó cikkek