3 fő módja, hogy hogyan találja magát

3 fő módja, hogy hogyan találja magát

Önbizalom segít, hogy menjen végig a vándorló és keresi az útját az életben.

Nemrég töltöttem egy wellness ülésén. Minden ülés tartalmaz egy előzetes diagnózist „hogy egy ilyen fontos esemény az életedben.” És hirtelen felszínre témája önrendelkezésre. Az ügyfél panaszkodott, hogy még csak nem is érti, mit kellene tennie az életben, és hogy a pénz volt, és nagyon szórakoztató. És hozzátette:

- Mindig azt kérdezem magamtól, hogy mit tegyek az életben, és én nem találom a választ.

Háromféle módon találja magát.

3 fő keresési útvonal magát

Két módon azt sugallják, hogy a megközelítés ebben az esetben szándékosan. A harmadik út az éberség nem jár külön, hanem azt is megköveteli, a végén, köztük az agyban.

1. Tedd fel magadnak a kérdést -, hogy mit akarok csinálni az életben, így nem volt sok móka és a jó arány?

Ez az út elég nehéz a legtöbben.

Mert van szükség, mert messze tudni magukat, szenvedélyek, erősségeit és gyengeségeit a természetük, még egy álomban, hogy képes legyen meghatározni, hogy például, fűrészelés fenyő lesz, de nem a tölgy. Be kell, hogy képes legyen megkülönböztetni nagyon finom árnyalatok, mint a hasonló tevékenységek.

Lehet mondani, hogy én túlzás. Talán.

Azonban az a tény, hogy az önismeret nem áll meg azzal, hogy tavasszal szeretsz jobban, mint a téli hónapokban. Ez a megértés is képes érezni és felismerni az érzéseiket, hogy mit csinálsz, és mit szeretne, és mit nem, mit nem tud állni, és nem bánom, hogy próbálja újra.

Mivel a tudatlanság magukat, sok (vagy kevés) szenved egy szerencsétlen visszaesés, amikor a hogyan ugyanazt akarják csinálni az életben.

Add, hogy és önbizalomhiány, belső nyugtalanság és a kétség, a vágy, hogy tökéletes legyen, amit csinálsz, és a kép sötét lesz és komor színeket.

Válaszok a kérdésre: „Mi van?” Menj az általánostól a konkrét. Más szóval, úgy dönt, egy dolog több rendelkezésre álló lehetőségek közül, és azt mondja magának: „Menj ide, hogy” majd kitaláljuk, mi a jó, ez az ügylet hozza az életét.

Ez a megközelítés egy kicsit spekulatív, mert talán megpróbálja megérteni, hogyan akarod, hogy az ügy folytatásáról.

Nincs semmi baj. Nos, gondolom, belekeveredett az esetben, ami az Ön, mondjuk, a 10. rész. A legfontosabb, hogy az idő, hogy nyom le, és kap belőle. De hogy tapasztalatokat szerezzen.

Sokkal jobb, hogy valamit tenni, mint feküdni az ágyon, és szemét forgatta a kiáltás: „Nem tudom, hogy mit kell tenni az életben.”

2. Tedd fel magadnak a kérdést - hogyan szeretnék átadni az életem (nap, hónap, év)?

A kérdés megválaszolásához sokkal könnyebb. A kérdés: „Hogyan?” Nem csak a fejedben, és az érzések és érzelmek. Emlékszel,

- Hogy tetszik és szeretnék tölteni a mai napod
- milyen emberek tetszik, hogy a közelben
- Milyen dolog tetszik, hogy tele van a nap
- stb

Itt van a különösen az általános.

Az házimunkát akkor érteni semmit. Ez lehet valami, hogy az épület magad. Lehet, hogy amit építesz mások számára. A végén, építünk valamit magadnak és másoknak.

Például én mindig is akartam, hogy a napi rutin nem szigorúan korlátozza mások. Képzeljük el egy pillanatra, hogy ez a vágy először jártam 5 éves volt, amikor mentem a bíróság az óvodai és irigykedve meg azok, akik a másik oldalon a kerítés. Arra gondoltam, hogy meg tudja csinálni, amit akarnak, és azt kell ülni a kertben. Mindig rosszul tolerálták mereven rögzített menetrend és szabályokat.

Nos, ez volt néhány évtizeddel korábban a vágyam, hogy kezelje a napi menetrend saját valósággá váljon. És nagyon örülök, mert ez része a szabadság érzetét.

Van álmok és igényeit. Először azonosítsa az Ön igényeinek. Legmélyebb igényeinek. Azok teszik ki a természet.

Ismerd meg őket. Vedd őket.

Akkor nyomja le a szervezetnek szüksége van, az értelem és a lélek. Ez a három pillér segít megvalósítani, ami táplálja a testet és a lelket, hogy úgy érzi, hogy él az életet a legteljesebb. És ha úgy érzi az ürességet a szívemben, ez segít, hogy töltse ki a lelkét a fény.

3. Nem kell kérdéseket feltenni. Meg kell azonnal cselekednünk.

3 fő módja, hogy hogyan találja magát

Ez lehet egy hosszú sit és tükrözik. És akkor csak felvenni és elkezd csinálni valamit.

Te csak az az eset, indítsa el csinálni, és látni, mint ahogyan érzel, akár nem. Úgy ég a szemed, amikor csinálod, vagy sem. Tölti fel a szervezetet energiával, vagy sem. Azért jönnek, hogy Ön kiváló eredményeket könnyedén és akkor érkezik a nagy és a túlzott erőfeszítést.

Így meg lehet változtatni néhány szakmát. Nyilvánvaló, hogy nehéz lenne, hogy rohan ki a jogászok, közgazdászok, és onnan például a művészek. De minden lehetséges. Vannak emberek, akik tanulmányi mindent. Az út, hogy ilyen, hogy kipróbálhattam magam mindenben.

Lehet, hogy a helyzet könnyebb. Például, ha szeretnek tenni valamit a kezével. Itt a tenger lehetőségeket. Kezdve az építési és befejező teremtés dísztárgyak.

Élvezheti dolgozó fejét. Gondolj valami. Hogy oldja meg a problémákat. Ahhoz, hogy megtalálják a módját, ki a nehéz vagy bonyolult helyzetekben. Mechanizmus létrehozása, áramkörök, nagy épületek és Isten tudja még mit.

Most már tudja, a három alapvető módja, hogy hogyan találja magát. Akkor mindhárom, akkor megteszi egy.

Miért van szükség ahhoz, hogy csatlakozzanak egy keresési magad és az üzleti életben?

Nos, miért vagyunk minden keres valamit? Szeretnénk valamit találni, mert a megállapítás ezerszer megkönnyítik életünket, és boldoggá tesz.

Ha úgy találja, az üzlet élete (nem tévesztendő össze az üzleti), meg hivatásukat, ez annak a jele, hogy kapcsolatban állnak a valódi, igazi lettem Összhangban a világon, amely lehetővé tette, hogy megszülessen. És ez ad okot, hogy az öröm és az érzés, hogy végre, akkor mi lényünket. Úgy érzi, a szabadság, akkor a flow, és az egyik vele.

Megszabadulni az integritás és az érzés, hogy vannak elválasztva darabokra.

Éppen ezért az emberek, akik elvesztették az élet értelmét és tapasztalt súlyos lelki traumát történik, megy egy veszélyes és hosszú utazás a sivatagon keresztül földeket, hogy megtalálják a teljesség és a kapcsolatot velük. Ahhoz, hogy megértsük, hogy kik ők, mik azok, és hozza magát vissza az életbe. Úgy távolodik civilizáció a pusztában, hogy csatlakozni vele, hogy dobja ki minden felületes és ki, hogy megfeleljen szembe, hogy elfogadja a legmélyebb félelmeit. Az ilyen utazási átalakul személyiség.

Ez kerül sor, ahol fog, ez a második kérdés. A lényeg az, hogy csatlakozzanak az izgalmas utazás.

És akkor lesz képes kezelni az életüket, hogy könnyen teremt és épít, hogy gyorsan oldja meg a problémát, hogy egy holografikus képet a világ körül. Ahhoz, hogy sokkal több információt és aktívan ápolják, figyelembe, amelyek javítják az életed.

Mindez azt eredményezi, egy kis színt az életébe. Ez tölti ki egy állandó értelemben, hogy a virágos kert - a mélyebb Climb, a színek egyre luxus, több ritka és értékes, és elképzelhetetlen színek. Már megragadja a lelket.

Szeretném megkérdezni valamit?

Kapcsolódó cikkek