-13 Ophiuchus állatöv jel

-13 Ophiuchus állatöv jel

De sokáig bűvészek és asztrológusok ne mondd az embereknek a tizenharmadik csillagjegy, amikor az erők a jó és a rossz jön egy kíméletlen hatalmi harc az emberek lelkét.

Ismerete Ophiuchus örökölte árják elődje, a jelenlegi európai népek, néhány elveszett civilizáció. Ahhoz, hogy a legnagyobb mértékben sikerült megőrizni a hindu és Zoro-astriyskih papok, valamint a titkos szláv „körök” - zárt közösségek ápolják a vámhatóság az ősi otthona az emberiség. Ophiuchus uralja két hét. Az első közülük esik az időszak végén a Skorpió, a második - a mászás Nyilas.

Szimbolikusan horoszkóp amely 12 egyenlő részre, látens formában tartalmaz többdimenziós jel Kígyótartó amelyek kimenő más világok - asztrális, mentális, karmikus kapcsolat. Az Ophiuchus nem egyértelműen meghatározott helyen a Zodiákus. Grafikailag ez a vetülete a Tejút a zodiákus kör.

Skorpió, Ophiuchus idő néha „égett kedves” asztrológia jelképezi, ahogyan elvárjuk, hogy a legsúlyosabb tesztek. Szerint a görög legenda, ezúttal repül át a Föld egy tüzes szekéren a Nap fia Phaeton égett minden élőlény, és a felület a kozmikus káosz felmászott szörnyek. Az ősi árják emlékezett olyan alkalommal, amikor a király a világegyetem Zakhaka, elcsábította a sötétség erői. A válla felnőtt-evés kígyók. Skorpió, Ophiuchus - a gonosz hatalom az időszak, amely megőrzi az ősi szokások.

A kéthetes felvonulás Ophiuchus Sun emberek csak támaszkodni magukat. Ophiuchus tanítja félelem - a fő fegyver a gonosz, és a legszörnyűbb megnyilvánulása rossz hazugság. Bárki, aki képes arra, hogy megértse és legyőzni a félelmet, ingyenes lesz. Mások a legrosszabb esetben várja a sorsát a mitikus Phaeton - a kísértésnek, hogy feküdjön, a kudarc és a „leégett az út” a lábuk alatt. Abban a pillanatban, az átmenet a skorpió Nyilas (azaz, 30. fokozat vagy skorpió Archer nulla fok) az úgynevezett kibocsátási pont.

Ophiuchus ismert volt, hogy a csillagászok és asztrológusok az ókor, valamint Nagy-és Kis Göncöl, Orion, Lyra és más 48. ősi csillagképeket. És ezek a szakmai asztrológusok mindig figyelembe kell venni a hatását az emberi élet Ophiuchus.

Ophiuchus általában egy csomó mozgó, mindig az úton, találkozik az úton egy csomó különböző emberek, és mindegyikük képesek megtalálni a kulcsot, és egy sajátos kapcsolatot vele. Lehet, hogy több család a különböző városokban, még néhány életet vagy rétegek az élet különböző társadalmi kör. Ez valójában egy igazi kaméleon, amely megváltoztatja a színét, színét, viselkedése, aki mindig készen áll, hogy megváltoztatja az életét, és átalakítja a múlt hamuvá a szó szoros és átvitt értelemben. Ophiuchus nagyon veszélyes lehet. Ha okoz kárt Ophiuchus, akkor hozza meg a választ, hogy a sok baj, pusztulás, akár halált is okozhat. És nem azért, mert az Ophiuchus - gonosz emberek, és ez különleges. A természet ezt a jelet - a hatás a „égett hidak”. Amikor elhagyja lakóhelyét, elégeti az összes hidat. Ez az ember tudja, hogyan kell kezdeni a semmiből bármely szakaszában az élet, és ő továbbra is képes építeni mindent a semmiből.

Ophiuchus is „törlés” a múltban, és új életet kezdjen a semmiből, mintha semmi létezett. Ő nem fél a veszély, kockázat, ő nem kell félni, hogy szereti kalandok és a kaland. Mindenesetre a veszélyes helyzeteket, általában túléli, akkor rendkívül szívós. Ha van egy baleset, mindenki meghal, és Ophiuchus túléli. Roman asztrológus Manilius írja, hogy azok számára született napkeltekor Ophiuchus, a kígyó teljesen ártalmatlan. Az ilyen emberek „viselnek kígyók kebelében és áramló köpenyt, csók őket, anélkül, hogy a méreg.” Latin ez az úgynevezett konstelláció Serpentarius, fordította, tényleg, Ophiuchus - „az egyetlen, aki viseli a kígyó.”

A Ophiuchus élet mindig ellentétben - a teljes lehull valami csodálatos. Nincs középút. Ő elpusztítja öröm, hogy a korábban létrehozott, hogy valami újat. Keresi az új kalandok, ő elkötelezett a tesztelésre. Másrészt, ez olyan, mint senki más, képes szórakozni és élvezni az életet. Szó szerint képes belevetik magukat a világ az öröm és ujjongás, a kockázat és a kaland.

A fő különbség a többi jelek Ophiuchus -, hogy az élet nem engedi meg neki, hogy hagyja abba. Ha bármely más személy megállás, blokkoló, a konzervativizmus, forduljon vissza, akkor Ophiuchus - nem, csak előre. Ez az egyetlen jele az állatöv, melyek gátolják az inaktivitás konzervativizmus abszolút ellenjavallt. Ha megállt, aztán jön az összeomlás és a szétesés és ő kénytelen lépni. Ophiuchus természet olyan, hogy ő csak élni az ilyen nehéz, sőt, embertelen körülmények között. De ez az egyetlen elfogadható humánus körülmények neki.

Az Ophiuchus egész élet - egy sor csaták. Az élete van állandóan valamilyen helyzetet, amelyben segít senki, és ez attól függ, csak magára. Így volt ez a Paganini, aki játszott még egy húr.

Közel a Ophiuchus ez érdekes, de nagyon nyugtalan. Lehetnek szédítő első pillantásra, nem várt, és még meg nem érdemelt jó szerencsét az életben, de lehet ugyanaz a hiba. Sajnos, ez hoz balszerencsét, és az emberek társítva. Abban a pillanatban, amikor elkezdi szokni, ha úgy gondolja, hogy ismerte, tanultam most teljesen a kezében és te ellenőrzése is, - semmi ilyesmit, ő hirtelen teljesen más, bemutatva egy másik arcát. nehéz kommunikálni vele, nem tudom, hogyan kell megközelíteni. Azt a benyomást kelti a dualitás és az ellentmondás, oly jellemző Ophiuchus.

De néha, amikor ez történik, hogy állapítson meg, és nincs több erő, hogy válaszoljon a gonosz mások, de tudod, hogy igazad van, és látta a félelmet a szemében gyenge volt, elkezd gondolkodni, hogy milyen, ha ez az egész egyszerű, és sok sikert volt neked a kezében, akkor már nagyon megunta életét. "

Ophiuchus - aki megnyerte a karma. Eleinte a karma, amit tudnod kell, ez jár a születési, fa, és a törvény az okozati összefüggés. Csak miután megértése és ismerete ez lehetőséget kap arra, hogy megtörje a gyűrűt ennek a kapcsolatnak, vagy karma. Ophiuchus - azok, akik a horoszkóp van két bolygó a határon Skorpió és a Nyilas.

Ez annak a jele a lelki megvilágosodás, a jele, hogy összeköt bennünket a világegyetem, ebben az időben, a „nem véletlenszerű események fordulnak elő” az élet minden ember. Vigyázz magadra - és akkor felfedezni sok érdekes dolgot.

Minden évben a késő őszi természet meghal. Ezt támasztja alá az állatövi jelképe Scorpio, ahol mind a három botok - szellem, a test és a lélek - egységesek, és köti egy nyíl, amely halad lefelé. De a nyíl, lefelé, elég alacsony, akkor emelkedik fel - egy új élet jön a halál után. Ismét van egy lehetőség, hogy változtatni az élet a Ophiuchus. Vagy tovább tudjon lépni a ugyanazt a kört ...

Az emberek született alatt ez jel: Nostradamus, PA Vyazemsky, V. Dahl, Charles de Gaulle, Fet, A. Suvorov, Spinoza, N. Vavilov, Lope de Vega ...

élelmiszer - ajánlani egy kicsit ott, hogy tartózkodjanak a hústól. Javasoljuk, hogy enni kenyeret, sajtot és sós sajt.
szín - piros, lila és fehér.
kő - dzhespilit
Totem - Pegasus.
Karakter - egy komoly, bátor, heves, aki tudja, hogyan kell irányítani magát. Ez a közvetlen és őszinte, nem rejt semmi. Beskhitrosten, tömör, egyszerű, mindig védi a hitük. Hajlamos ön-elemzés, nem tesz a merevséget vagy a kötődés egy helyen. Ritkán változtatni partnerek, de képes „drive” a ló. Az ő személyes élete nagyon félénk, és nem szereti reklámozni a problémákat, mindent magától megoldódik. Misszionárius, tanító, filozófus, felfedezője.
Antitotem - Aspid, Blackadder.
Túlságosan figyelmes, hogy a testét, élvezi a nárcizmus, Julita, soha nem mondott semmit sem közvetlenül, meghatalmazotti titokban. Sötét és dühös. Lezárva. Nem szeretik a gyerekek, könnyen löki. Ő tudja, hogy megkedvelteti magát.

Köszönöm. Mégis sokat jelent nekem nem adja ki, főleg az utolsó bekezdés.

Meg fogom magyarázni - először jön a leírás az ember természete, hogy nyilvánvaló vonásait totem. És akkor van egy leírás egy személy vonások nyilvánvaló anti-totem. Amennyire én értem - egy leírást a két fél a személyiség. Tehát nem az a tény, hogy akkor nyilvánvaló jellemzőit anti-totem.

Még egyszer köszönöm a pontosítás. Hát nem -derevnya.

Én 100% zmeelov.Mozhete még írni pusztán gyakorlati, mindennapi tanácsokat és ajánlásokat a mindennapi élet proyavleniy.Vso hogy lehet, hogy eszközül szolgálnak a napi kínzás és a harc, hogy van benne 90% -át az idő az én tartózkodás rám.

És mi van a totem meg véleményét: Van két proyavlyayutsya.Odnovremenno jó nekem és a minősége a totem Pegasus és a minőség totem Aspid.

ja rodilas 25 nojabrja
znaete li vi CTO popodrobnee hotelos bi uznat pobolshe pervii raz ob eTOM slishu
otvette pozaluista na moi email
SPASIBO

Nos blin..sori..chto valami eksploer glyukanul..rrrr..zhal, hogy nem tudjuk törölni a saját felesleges üzenetet.

mindig úgy érezte, egy bizonyos infernality;)

Kapok bármilyen időpontban.
Élénken egyenes

Che, már TES copy-paste plágium igen? Gondoljunk csak a gyenge?

Che, már TES copy-paste plágium igen? Gondoljunk csak a gyenge?

Kapcsolódó cikkek