10 „okoz” az én terhesség uniwoman

10 „okoz” az én terhesség uniwoman

Az első dolog, ami eszembe jutott, hogy szükség van egy terhességi tesztet, ez volt a reggeli rosszullét. Nem hiszem, hogy azok, akik veri a mellét, és azt mondja, hogy toxémia később történik. Terhesség annyira egyedi, hogy azt állítják, valamit biztosan, valószínűleg csak egy nőgyógyász, de a hányinger érzése nem hagyott rám a nap 24 órájában. Mit mondhatunk, hogy még mindig velem van.
Ez segít kezelni: keksz (fűszerek nélkül) és citromos víz.

Szaglás

10 „okoz” az én terhesség uniwoman

A terhes nők, akut szaglás 11-szer (bizonyított tény). Úgy találta a természet az asszony nem evett semmit tönkre, vagy káros a gyermek, de tele van egyfajta szuper-reakció a kellemetlen szagokat. Azt például bekapcsolja a szaga a benzin, a cigaretta (bár én a dohányos magam a múltban), savanyú ételek, cukros italokat.
Nemrég olvastam egy cikket, vidám történetek, a terhes nők, ott volt egy mondat, hogy emlékszem: „Istenem, ez büdös világon a terhesség alatt!”
Képzeld el, az arcát a személy, akinek a húsgombóc egy lemez rövid göndör haj ismeretlen eredetű. Bemutatta? Tehát itt az én arcom az elmúlt 11 hétben.
Ez segít megbirkózni: körül magát, kellemes illatok. Például, vettem egy kézkrém az illata málna, és így finoman, néha kenetet kezüket.

10 „okoz” az én terhesség uniwoman

Ha a kelt tésztát fájdalmas, amikor megérintette rá, mint én „új” érzékeny mellek, elképzelni mi szadistákat munka közben süteményeket. Ne feledje, hogy a nyikorgó segélykiáltás, ha összecsuklik csak megkelt tésztát. A mellem az első 2 hétben nőtt fél méretét. Aludj a gyomrom, nem tudok most, csak azért, mert a mell, és nem azért, mert a gyomor. A fájdalom olyan erős, hogy szeretnék élelmiszer, mint a kelt tészta, akkor is, ha azt csak fel melltartót. Úgy ment nekem csak párna terhes nők formájában a latin betű U, így masszírozza édes krém striák.

Elmulasztása fürödni

A következő teszt volt számomra az elutasítás fogadja a fürdőszobában eljárásokat. Íróasztal, csak kemény! Számomra egy szerető hazudni pár órát egy forró fürdőt, különösen télen, ami egybeesett az első trimeszterben, ez egy nagy veszteség. Mosdó - ez olyan, mint megy a WC állva, bármilyen igény - álló helyzetben pihenni és élvezni a pillanatot szinte lehetetlen. Mosom én most nem több, mint 45 perc alatt, egy meglehetősen hideg víz, mert a meleg víz is okozhat vetélést, amit biztosan nem akar. Álmodom egy meleg cserélhető helyet a fürdő, amely remélem segít nekem egy kicsit öröm a lélek.
És még egy kis veszteség. Borotválkozás előtt a lábát, én is okozott némi izgalmat. Kissé emelt láb hab, könnyű és biztos mozgások borotva! Ehh ... De most úgy néz ki, elég szomorú, testtartás, valószínűleg hasonló a későbbi művek Picasso. Később - mert ez nem éppen „Lány a labdát.” Félek elképzelni, mi fog történni, amikor a gyomrom lenne! Talán valami hasonló „Nude a székben,” hmm?

10 „okoz” az én terhesség uniwoman

Pablo Picasso. „Nude a szék” 1929.

fáradtság

Emlékezz Mr. Bean a film "Rat Race"? Biztos vagyok benne, a megtestesült sok terhes nő. Számomra elaludni ülve, állva vagy ugrás - már nem probléma. És jó lenne, ha én tényleg mindig tudott aludni, amikor én akarom. De eddig csak segíteni vitaminokat és legalább nyolc órát alszanak.

10 „okoz” az én terhesség uniwoman

Éjszakai orgazmus

Ha megy egy időben, akkor a következő váltunk kellemes felfedezés éjszakai orgazmus. Éjszaka, a csend, álmodsz valami elvont: Ház, Párizs, kiscicák, majd azt tapasztalja, a valódi ötperces orgazmus. Nem túlzok! Nem megyek bele a részletekbe, amely leírja a „liszt” orgazmus a festékek. De úgy, mint egy viccet házasélet: az első, ismételt 2-3 alkalommal egy éjszaka, és most egy-két alkalommal egy héten.

gyakori vizelés

10 „okoz” az én terhesség uniwoman

A gyakori vizelés terhes nők természetesen. Nem mondom, hogy ez már nagyon kényelmetlen. Legkiábrándítóbb utak a fürdőszoba éjjel. A többi elég elviselhető.

törékeny haj

Anyám, amikor terhes volt a húgommal, gyakran kérdezik a nővérével kibogozni a haját. Mint egy gyerek, azt hittem, hogy anyám már régi és a haja fokozatosan vált egy rövid hajvágás vagy parókát, de ez már 15 éves, és az anyám haja ugyanolyan hosszú és szép. Ennek oka az, gubancmentes haj, törékeny körmök, és néhány fogászati ​​problémák és a kalcium hiánya a szervezetben. Tehát, ha enni tejtermékek, hal és egyéb kalcium tartalmú ételek, és ennek hiányában - kalcium tablettát, problémák merülnek fel.

Nos, az utolsó probléma, hogy esett valahogy hirtelen rám.
Puchilo engem csak egy gyerek, és ez annak a ténynek köszönhető, hogy én is túl sokat isznak kólát. Duzzanat ok nélkül nem emlékszem egyáltalán.
Én nagyon szeretem a férje, akinek én próbálja meg, nem annyira a szex még aranyos és kedves. De aranyos lányok nem fing! A lányok nem fing egyáltalán, és ha igen, akkor az csak a szeszes italok és csak lepkék - ez a véleménye a férfiak többsége, és a férjem sem kivétel. Végeztem a Ballet School, és miután ilyen kemény munka, biztos voltam benne, hogy én a saját testem 100%, de nem volt az. Puffadás, amely terhes nők jelennek meg, mert kiadja a progeszteron hormon, nem tartozik az izmok és az ellenőrzés. Duzzanat jön hirtelen, és a legalkalmatlanabb pillanatban. Ennek elkerülése érdekében meg kell hallgatni, a test és az ideje, hogy vonuljon vissza a mosdóba, és ne élelmiszerek, provokálni duzzanat: a hüvelyesek, üdítők és a fehér kenyeret.

Kapcsolódó cikkek