1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

AUTO.TUT.BY támogatásával partnerek online áruház Vincode pótalkatrészek és szerviz 24 Car PDS. bemutatja a projekt „véleménye a tulajdonosok.”

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

- Akkor Fehéroroszország ilyen autók 10-12 ezer dollárt kért. Szerencsém volt, hogy a rokonok eladott. Itt és eladta olcsó hozzám - minden jobb, mint Túllicitált. By the way, röviddel az eladás a gép már teljesen kiszolgált. Ezt támasztja alá az a jelenléte a bélyegzők és pecsétek a hatósági szolgálat ahol Cerato kiszolgált. Amellett, hogy a fogyasztási cikkek, semmi sem történt az autóban, és a szuszpenziót fedett, és teljesen természetes. Még stabilizátor volt gyári!

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
A tető már a rozsda, a test többi részébe ideális

Cerato tervezés nagyon szeretem. És a magasabb osztályba orosz állami alkalmazottak. Szerint a szervezet, bevallom, a probléma már megkezdődött. A legtöbb aggódni a tető - nem tűnik horganyzott. A szélvédő feletti területén a festék chipek rozsda már megjelent. Miután a téli meg kell festeni.

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

Mégis úgy tűnik számomra, hogy a test nem nehéz. A szélvédő hideg időben a fűtési tör. Én szembe ezzel már megváltoztatta. Mondjuk, nem lehet egy erős frontális fúj forró levegőt tartalmaznak. De azt hiszem, hogy az ok a gyenge merevséget.

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
Korróziógátló történik vásárlás után azonnal autók Oroszországban

Egyébként minden rendben van. Rokonok teljes mértékben korróziógátló kezelése rejtett felületeket. Hány év telt el, és még mindig korróziógátló következik a repedések ajtók és a csomagtartó. Lelkiismeretesen csinálni maguknak.

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

Moszkvában, egy autó, egy súlyos baleset nem vett részt. Festett lökhárítók - ez a norma a város. De Minszkben, kaptam egy balesetben. Minden oldalon megszorította. nem volt szükséges megváltoztatni az ajtót, de az első szárny nem volt kitéve a javítás. Kezdett gyűrű kerek terítés a keresési adatok: csak hallottam a szót KIA, az eladók azonnal válaszolt: „Semmit.” Keresés a szétszerelés Cerato volt, még haszontalan. Az új szárny volt az eredeti sorrendben kizárólag költsége 150 $, és a „Kína” talált több mint 600 ezer. Minden. Set, festett -, és még észre, hogy nem eredeti. Úgy jött, mint egy bennszülött. Festés három elem polírozással adta $ 500 Sokan mondják, hogy drága. De nézd, ahogy - még az árnyékban találatot. Az eset, amikor jobb túlfizet minőség.

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
A csomagtartó nagy, de csak akkor nyitható egy kulccsal, vagy a szalon

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

Nyissa ki a csomagtartó is kényelmetlen, nincs gomb a fedelet. Vagy egy gombot, vagy az utastérből. Nem szeretem. Egy olcsó, mert megtakarítás a tény ...

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
Keskeny Arch megakadályozza a használata minden tér alatt a hajtogatott háttámlákat

Üléstámlák hajtva, de a gyakorlati alkalmazás nem valószínű, hogy hasznos lehet: egy nagyon szűk ív és az utas között raktér. Ha hozzá csak az alsó részét, akkor nem fér még síelés hosszúságú. Sima padlón is, nem működik, ha hajtva. Általában jobb, ha ezt nem teszik az összecsukható háttámlával. Van egy tervezési megoldás nem egyértelmű.

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
A csomagoló berendezés maximális ezzel a motorral

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

Salon korához néz ki, nagyon modern. De mit mondjak, és nem rosszabb, mint a Rio. Kellemesen örömmel fejegység nemcsak hang, hanem a jelenléte USB- és AUX-kimenet. És található kényelmesen - a kapacitás a váltókar. Flash meghajtó nem rontja a kilátást az előlapon, Gyakran láttam kilóg a rádió kártya. Horror, és csak.

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
Mínusz - a fényerő a műszerfal nincs szabályozva, hogy kell finomítani

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
Zavadszkij PDC nem volt, helyezzék magukat Oroszországban

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

Van is egy kapcsoló, és kapcsolja be a PDC: már mondtam, hogy ez nem szabályos. De tedd nem én, hanem a korábbi tulajdonos.

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
Helyezzük az első tétel és a befejező minőség

Ami a többit illeti, elégedett vagyok szalon: egy csomó helyen, párnázott ülés. A hosszú utazások nem lehet megunni. Műanyag érzi, elég jó, az idegen nyikorog és csörgők az utastérben nem hallja - illeszkedő részek tetején. Elégedett a jelenléte a különböző polcok és konténerek. Az ezred a bejárati ajtó előtt tökéletesen illeszkedik literes palack ital vagy Thermomug.

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
Mögötte van elég hely, és a karfa van
1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

A hátsó ülések is elég. Ott kartámasz pohártartóval. De valamilyen oknál fogva a zseb a hátsó ülésen csak a jobb oldalon - amellett olcsó megtakarítás. De van.

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
A motor nem rossz, de a „automatikus” gép nem vidám

motorteljesítmény hiányzik - 126 lóerő még. De a drámai kezdete a gép ne várjon, talán „tupit” régi „gép”. De egy jó sebességgel, körülbelül 9-9,5 liter levelek. Az úton - mintegy 6-7 liter. Általában azt mondta, hogy a számítógép nem hazudik - és van körülbelül. Pour egyetlen AI-95, bár a növény használhatja 92 percig. De sokan nem menteni rajta. Egy pár alkalommal ment Varsó vásárlásra, sosem tankolt. Minsk és Varsó és vissza határain Fehéroroszország kihagyott egy tank. Minszk, persze, azt nem lehet elérni.

Előttem, a motor szolgált szigorúan minden 15 000 km-re, azt cserélni az olajat, amikor kiderül. De akár 15 ezer ritkán érkezik, általában 10-12. A motorolaj nem fogyaszt egyáltalán. De ezek a motorok „Jordania”, és nem volt megfigyelhető. Minden szűrőt vásárolni az eredeti: rendelkezésre állnak, és hasonló az ár magas minőségű európai alkatrészeket. Az üzemanyagszűrő a legdrágább - mintegy 20 $ adni.

Működés közben voltak kisebb javítások, többnyire - „kellék”. Például az utóbbi időben „meghalt” első lengéscsillapítók. Az arány 13 ezer. Per dollár fizetett darabra 900 ezer. Rubelt, kb 70 $. Olcsó az eredeti. Helyébe nagyon gyorsan - két órán belül. Aztán ott volt a probléma az összeomlás - nem talál egy jó mester. A kerék durván fogalmazva, ez még mindig valami mást. De nem kergeti olcsó, de képzett mesteremberek rendellenesség konvergencia Minszkben majdnem ott van. Ez természetesen változhat, nem voltam szerencsés, de megértettem a lényeg: van egy jó 3D-állvány - nem jelenti azt, hogy egy profi.

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
4-ACP szólva elavult, szeretnék több fogaskerék

Olvastam fórumokon, hogy ezek a dobozok több mint 100 ezer ritkán ápolta. Ismét semmi ellen AKP-4 nem rendelkezik. A vonagló és rángatózó nem zümmögést nem szükséges az utastérben. A hátrameneti fokozat is könnyen kapcsol be, késedelem nélkül - sok panaszkodnak. Ez az első autó automata váltóval, és a legvalószínűbb, a következő is, hogy „gép” veszi - ez kényelmes, tudod.

Változás az autó, amíg megy, a jelenlegi pénzügyi helyzet nem teszi lehetővé. Bár a csere az azonos Cerato egy erősebb motor, azt úgy. Nagyon lassú a gép egy fiatal srác, de évesek, mint ez! Nos, a „gép” hat sebességes lenne kívánatos.

szakértői vélemény

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak
STO változás mester 24 PDS Auto Franz Gubkin

- A KIA Cerato egy 1,6 literes motor gyakran szivárgó főtengely-fogaskerék olajtömítését. Javítás tartalék alkatrészek kivételével értékű 2,5-3.000.000 rubelt autók automata sebességváltóval, - mondja a mester változás állomások 24 PDS Auto Franz Gubkin. - Különben is, bevallom, a minőségi gumiból készült termékek lehetne jobb - gyakran szivárgó csöveket a hűtőrendszer és a szervokormány. Az élettartam a natív első sokk - mintegy 100 ezer kilométer. Előfordul, hogy a legtöbb gyakran jönnek, hogy megváltoztassák. A munka helyére a mi állomás 800 ezer a pár. Automata sebességváltók elég megbízható, magas színvonalú és időszerű karbantartási problémákat nem kerül kézbesítésre. Ne figyeljen a jelentéktelen kopogtattak az autó elé. Hajlamosak okoz plasztikus Kit „séták”, valamint a lengéscsillapító rúd. De a biztonság nem befolyásolja, és a károk a jövőben nem fog. Honnan kis dolgok - gyakran panaszkodnak járművezetők gyakran kiégnek izzók a fényszórók.

Partnereink Vincode alkatrészek online áruház készített egy táblázatot értéke az egyes alkatrészek KIA Cerato egy 1,6 literes benzinmotor és automata váltóval.

kibocsátási árfolyam

Ha van egy érdekes autó, amit szeretne megosztani - velünk a kapcsolatot [email protected] és az autóban tudni fogja az egész országban.

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

Vincode - a szállítás több mint 20 millió példány eredeti és engedélyezett alkatrészek az autók és motorkerékpárok több mint 1000 márka.

Meg vagyunk győződve arról, hogy a jövőben az alkatrészek beszerzésével az interneten keresztül kell végre kiszorítani az offline értékesítés. Vincode - Én pilóta!

1 6 On - gép - - csak nyugdíjasoknak

24 PDS Autó - minőségi szolgáltatás, GROUPAUTO partner Fehéroroszországban, ami nekünk a legjobb árakat alkatrészek között állomásokon. Adunk a kedvezmény: 30% abroncsok (29) 597-45-57, 10% alkatrész és javítási felfüggesztés (29) 601-24-24. KÓD - „felülvizsgálata a tulajdonos”

Kapcsolódó cikkek