9 tipp, mielőtt az emberiségre osztva - blogok - blogok játékosok, szerencsejáték blogok, hozzon létre egy blog,

Deus Ex: az emberiség Divided végre jön! Ez az egyik legjobban várt folytatások idejét, amely minden növelhetné, és gondolja át Human Revolution elődje, mely több eszközt és helyet, hogy használja őket. A stílus halad a feladat - mint erőszakos mániákus, így nincs tanú, vagy egy édes beszéd ördög tudja meggyőzni senkit semmit - attól függ, hogy a tevékenységének következményeiért. A választás egy hatalmas, de könnyen megzavarja kezdők, míg nem ad megfelelő tájékoztatást, hogy az a tény, hogy mi koncentrálni. De ne aggódj, van néhány alapszabály, amelyet követően gyorsan barátkozni Deus Ex: az emberiség megosztott.

Először is, hogy éppen ezeket a mellnagyobbítás!

9 tipp, mielőtt az emberiségre osztva - blogok - blogok játékosok, szerencsejáték blogok, hozzon létre egy blog,

Deus Ex mindig a játék a választás, de ez eléggé korlátozott nélkül számos kulcsfontosságú rosszabbodhatnak. Az a képesség, hogy hasznos dolgot, hogy nagyon közel állnak - ez minden bizonnyal jó. De hirtelen találja magát körülvéve bányák, tornyokkal és ellenségek, csak azért, mert úgy döntöttünk, nem javítja a láb rejtett folyosón. Itt van egy lista a kötelező szivattyúzás pontosságnöveléseket amely segít nem sikerül.

Távoli Hacking - jelenleg a leginkább hasznos képesség az emberiség megosztott. Vele, akkor csapkod a készülék, csak néztem (és megnyomja a gombot). Maximalizálása távoli hacker megéri, mert lehetővé teszi, hogy ideiglenesen tiltsa tornyokkal, robotok és egy kamera, ami nagyon hasznos a lopakodó folyosón, és azok számára, akik kopogtat láb elülső ajtót, lógott lőszerrel övek. Komplett szivattyú költség csak 3 pont Praxis - ez egy nagy üzlet.

Megerősített ugrás (klipspringer ugrás Mod) - anélkül, hogy a képesség, hogy ugrik magasabb lesz zárva marad szellőző aknák, titkos átjárók és az épületek tetején, amely jelentősen korlátozza a taktikai manővereket. És nem akarsz?

izom-optimalizáló - legtöbb szinten van szellőzőnyílásokat, ami fedezi a nagy hűtő vagy fegyver burgonyával. Anélkül, hogy ez a javulás minden, amit tehetünk -, hogy üljön a közelükben, és sírni, néztem a titkos folyosón, azt jelenti, hogy nem áll rendelkezésünkre.

Gyűjtse szemetet kannák és dobozok

Beállítás szerzett fizikai tárgyak, amelyek illeszkednek tökéletesen, hogy dobja őket az őrök. De minden megváltozik, amikor találkozik egy igazi védőszentjéről és megmentője minket - hulladékgyűjtésre. Az egyik küldetése van, hogy betörjön a székhelye a kultisták. Jó, meg kell adnia a földszinten, hogy áttörje a hegy biztonságát és amire szüksége van. De lehet menni a hátsó épület és tornyot építenek a mennybe közvetlenül ládákat és dobozokat. Csak ne felejtsd el, hogy hagyja abba a negyedik emeleten, és a tapasztalatszerzés egy megbízást, mielőtt tovább építeni az utat a mennybe.

Nem minden olyan további feladat

... vagy teljesen figyelmen kívül hagyja ezeket a missziókat és egyszerűen felfedezni Prága

Prága - ez nem Skyrim, de ez egy óriási, hatalmas és bonyolult. Gyakorlatilag minden épületet elrejti a levél, amely érdemes elolvasni, érdekes munka, fegyvertár, vagy egy szoba, tele értékes kukák. Csatornázás - egy teljes labirintus. Miközben sétáltam a folyosókon büdös, véletlenül találtam egy titkos átjáró egy olyan helyre, ahol néhány órára sikertelenül próbálta meg titokban. És persze, minden úgy néz ki, nagyon szép. Itt további részleteket és a karakterek, mint minden játék Deus Ex. A tervezők elérték minden pénzt a fizetését.

Olvassa el minden e-mailt és Pocket Secretary

Hatalmas darabokat a kis szöveg lehet kihívás a szemét. De Deus Ex fontos része a játéknak, amely megnyitja az új útvonalak és utak. Néhány tartalmaznak biztonsági jelszavak (kibervédelmi elég pocsék a jövőben), és tippeket, hogyan lehet megtalálni titkos átjárók. Egyszer olvastam egy levelet a helyét a rejtekhelyén ágyúval, amely tökéletesen élj egyik házának tetején. E nélkül a célzást, azt kétségkívül elsétált anélkül, hogy észrevette őt, és elvesztette volna a hűvös javulást fegyvereket.

Ellenőrizze az összes táblát a létezését titkos kulcsok

Mindenki megérdemli, hogy legalább egyszer az életében, hogy megtalálják a titkos kulcsot.

Ha tetszik lopakodó, nem swing az üveg pajzs

Ez a darab helyett lopakodó megfigyelő energiával, nem szórakoztató, és magában foglalja a sokkal érdekesebb módon játszik (hackelés, bányászati ​​intelligencia penetráció - mindez egyszerűen meghal, mert helyébe hasadékok között menhelyek és összejövetelek az asztalnál vár teljesítmény feltöltés).

Ne Suck a mellnagyobbítás csak egy stílus átjáró

A végén a játék akkor sok pontot Praxis, akkor nem tud mit csinálni velük. De az elején a lehetőségek nagyon korlátozottak, és nem érdemes minden szivattyúzási csak lopakodó, hacker, vagy izom. Igen, persze, akkor is egy nagy hacker, és csapkod mindent, beleértve elektrokastryuli, de amikor szükség van, hogy valahol, vagy megegyezni, akkor teljesen felesleges és sarokba puhány. Ezért jobb, hogy egyenletesen ossza szemüveg képesség, hogy több hely, amikor elhaladnak.

Ne félj attól, hogy csavart ki

Ez az én személyes ajánlás. Ne félj, hogy adja át a Deus Ex úgy, hogy volt szórakoztató. Ez szép, hogy lehetővé teszi, hogy nem felel meg a feladatot, és még mindig élvezem. A játéknak van egy hely egy szellem halad van, senki sem látta. De emlékezetes pillanatok történni, ha minden jól megy a pokolba - segítségével észleli a rendszer. A legviccesebb dolog volt a Human Revolution - ez egy pillanatra a játék elején a penetráció a rendőrségre. Nem azért jöttem, hogy tárgyaljon, és úgy döntöttem, hogy titokban bejutni, ahol hamar elfogott a rendőrség. Ezért úgy gondoltam, hogy meg kell, hogy vágja le az egyik rendőr, és hurcolták őket szellőzést. Ez egy hülye terv, de működött, és én szívből nevetett. Az emberiség Divided ad több lehetőséget, mint az improvizáció.

Kapcsolódó cikkek