51 Metering feszült bambusz CDH Honda Civic hibrid VIII nem, vagy nem-over th

És így kedves, ahogy megígértem, hogy tegye a jelentést a mérési naprugi a CDH. Srácok, csak nem fogja elhinni, milyen egyszerű ez, és ugyanakkor nehéz (legalábbis nekem).
Most mindent annak érdekében. Úgy döntöttem, hogy ellenőrizze az állapotát a CDH az elpazarol. Konzultációt követően a barátaival, és maksimussssss mrkuper következetesség, úgy döntöttem, hogy korán reggel. Nap, mint kell kezdeni a kávé))

Ezután azzal folytatta, hogy az autó, és megkezdte az elemzés az utastérbe. Eltávolítása az alján az ülés (lazítás a csavart 10 közötti háttámlák. Egyszerűbben húzza le felfelé)

Ezután csavarja az ülést, továbbá két 10 csavart a széleken, és lehúzza felfelé.

hogy egy pillantást, mint ez)

Kapcsolja ki a központi része az őr egy védőlap CDH és ki kell azt biztonsági okokból, ó igen, elfelejtettem mondani, a kezdet kezdetén, hogy letép telepkapocs)))))

És akkor kezdődött ...))))) védőburkolat CDH su№a ül egy csillag!

Ez a fele gondok, akkor kezdődött minden meleg, elmentem a boltba egy fej csillaggal.

Hazajöttem, és azonnal UPA, már csak az egyetemes csavarhúzót, de ez túl mély üléssel egy kicsit. Alig két útján egy anya, hogy csavarja az összes csavart, kivéve ... kivéve ... készen áll? Határozottan? Bit törött, görgeti a csavar, az anyja felveszi egy szál, és beleesik a csavarhúzót kezelni!

ő volt beragadt, és nem kap! hogyan idegei szélén. Oké, megint megy a butikok a fúrófej és a fúró, hogy a pokolba!

Távolítsuk várt védelmet VVB, letiltja a hálózati csatlakozó és egy mérési módszert chip segítségével próbálják megállapítani, a feszültséget a bambusz

Hát ez nem megy át rajta minden rendben van tseshka volt bedugult, annak meghatározása, hogy megöltem egy csomó ideig még.


Amíg nem találtam egyet, míg mértük, hogy még mindig sok idő. Követve az eredmények egy egyszerű művelet volt kb 9 óra! 09:00 Carl!

Nos, legalább az eredmény megéri. A maximális spread csak 0,08V azt gondolom, hogy csak finom! By the way, a kis csavarhúzó markolat vette kedves feleségem. Ezt azért tettem, és sikertelen)))))
Minden sima feszültség bambusz és lapos második fele))))