5 forró kérdések szólista pizza csoport, csillagok, a nők «nők egészsége» magazin

Van-e jövője kapcsolat, ha a srác barátai nem izgatott a barátnőjével? És milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie az ideális nő? Megfelel Sergey Prikazchikov.

5 forró kérdések szólista pizza csoport, csillagok, a nők «nők egészsége» magazin

Sergey Prikazchikov, 33, énekese a csoport Pizza

Ha a rossz hangulat, és fáradt, amely képes emelni a hangulatot?
Jó hír. Új zene. Járni. Kávé. Sex. A V Sea. Valami édes. Alvás.

Milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie az ideális nő?
Sötét haj, világos gondolatok. Alázat és lelkierő. Wise szemek nagy szeme. Az ideális nő büszke rá. Minden értelemben.

És a képesség, hogy készítsen szükség?
Jó lenne, persze, de azon túl, jóllakottság, vannak más dolgok, amelyek örömet a férfinak. Vagyok képes segítség nélkül étkezni. De hogy én valóban nevetni nem tud mindenki.

Bhakták rendszeresen elismert bizonyos érzelmek és vágynak kapcsolatokat. Hogyan reagálnak?
Akárhogyan is, mert a kapcsolat én általában nem kínálnak. És a szerelem általában nem felismert, és a dalokat. És most csak egy rohadt szép!

Ha barátai nem hagyja jóvá a nő, mint a helyes helyzetben?
Az életemben volt egy ilyen nap. I. barátok igazuk volt. Még mindig fel kellett adnia, és hogy őszinte legyek, rögtön jobban érezte magát. Az élet játszott ilyen festékek, amelyek elfelejtettem gondolkodni. Következtetés: Az kell hallgatni barátok.

  • Film WH: „Thor: Ragnarok»és«görbe kis ház”

Tervezés szabadidő? A filmkritikus Dmitry Barchenkov készen áll, hogy melyik az új filmek szerepelnie kell a kulturális program.

  • Film WH: „Az utolsó hős” és a „Matilda”

    A biztató mozik ezen a héten, azt mondja, a filmkritikus Dmitry Barchenkov.

  • iLife: hang, hogy ne legyen

    Kapcsolódó cikkek