5 biztos jele, hogy túl ragadt rá

5 biztos jele, hogy túl ragadt rá

A lány álmai: hogy hagyják bugyi az otthonában

Beragadt: hagy egy fogkefét az otthonában

A lány álmai: szimpatikus, hogy ő nem szereti a korábbi

Beragadt: megvetem minden kedves kollégák

Utálja az ex-barátnője? Akkor is lehet kezelni, ellenségesen. De ha tiszteli kollégája csodálatos melleket, rajta csapok és kicsi, akkor is köteles elfogadni. A bizalmi kapcsolatot idegen lányok és fiúk nem probléma, de ha úgy érzi, hogy a föld csúszott a lába alól, itt az ideje, hogy beszéljen őszintén a barátjával. Csak nem teszik indokolttá. Jobb, ha azt mondják: „Úgy érzem, nem biztonságos, mert a titkár Masha olyan szép” helyett „Ez Mása - csak egy hülye kurva, nem értem, hogy miért nem kirúgnak.” A féltékenység - rosszindulatú formája ragadósságát, ami azt eredményezi, számos problémát a kapcsolatban, beleértve a harag, félreértés és hamis.

A lány álmai: visszautasítani egy meghívást egy barát, mert úgy tervezte, egy este vele

Dugtam: Ez nem fogja teljesíteni a barátok minden alkalommal van esély arra, hogy ő hívja, és felajánlotta, hogy tegyen egy sétát együtt

Tudod mi az igazán szexi? Függetlenség! Ha a barátod - nem elnyomó vezérlő, akkor azt jelzi, hogy te vagy megköveteli, hogy tölteni minden szabadidejét vele. Ok néha „más tervei” - akkor is, ha valójában csak azt, hogy otthon maradni, nézni „Sex and the City”, és egy pohár bort. Amikor hanyagul dob egy kifejezés, mint a „Mi lehet nézni a játékot együtt házam péntek” kínálnak egy másik lehetőség: „Pénteken, elfoglalt vagyok. Mit szólnál vacsora hogy a szép olasz étterem szombaton?”. Nincs semmi baj, hogy diktálja a saját szabályait!

A lány álmai: elhagyni a pártot korai és kérte őt, hogy hívja vissza holnap

Dugtam: balra, de egész megjelenése azt mutatja, elégedetlenség, mert nem akarta, hogy elmenjen vele

Ha fáradt, úgy érzi, rossz vagy korán kelni holnap dolgozni, adj neki egy puszit, és elmegyek - ez nem jelent problémát. A probléma -, hogy üljön mellé, mint egy hűséges kutya és sértett, hogy ő nem akarja elhagyni a párt, amikor te akartad. Megnyugodhat - ő veszi észre a elégedetlenség, akkor is, ha mindent megtesznek, hogy megjelenik boldog. És ez a néma düh lesz ő vallomása mellett a tény, hogy a vágy, hogy továbbra is mindig fontosabb, mint a tiéd.

A lány álmai. küld egy sms-t, ő késett egy időpontot

Beragadt: küld SMS minden alkalommal semmi köze
A házban: „Hogy van?” A fickó tudja, hogy: „Hé, szükség van a figyelmet,” így, ha ez igaz, mondd egyenesen. „Hiányoztál, szép napot” - egy jó lehetőség, ha csak azért, mert nem kényszeríti őt, hogy a párbeszéd, amikor elfoglalt.