3. fejezet valamit elrejteni

Evés után Narva Velyuzi felállt, és kezdte elhagyni, rájött, hogy a látogatás célja az Fastiny.

- Holnap találkozunk, Clovis, és én megmondom, mi a saját felelőtlen projekt - szándékosan vidáman integetett, és eltűnt a liftben.

- Érdekes, hogy a projekt? - motyogtam Mark, akik után. - Remélem, semmi nagy. Fastina bort töltött a szemüveg:

- Vakmerőség nem a természetben Narva, igaz? Gondolod, hogy ez igaz? Érvei hangzott olyan baljós és így logikus.

Mark egy széken ült:

- Mi nem sokat változott ezer éve, Fastina. Mi ugyanazt ösztönök, a hasonló törekvéseket. Talán ugyanaz a félelmek. Nemrég én is néha kiterjed az irracionális félelem.

- De maga az űrben. Ez egészen más kérdés.

- Ez a félelem semmi köze helyet, és semmi mást - ez bennem. Azt hiszem, mindig is kísértett.

- És miért olyan hirtelen eltűnt?

- Még mindig próbál okozni nekem őszinteség. Megesküdtem, hogy senkinek se, hogy miért hagytam Földön, és hogy kerestem.

Végy egy jó pillantást rá, megrázta a fejét:

- Ez nem jár egy nőt Fastina. Nem kell menni keresnek - a legcsodálatosabb nő, akit valaha is ismertem, ülve éppen szemközt - mondta félig tréfásan, és bámult rá, próbálta megérteni: ez egy bók, vagy valami más. Egy pillanatra megállt a szemét, aztán lenézett a poharat, aztán fogta az üveget, és töltött magának egy italt, és neki.

- De ez - folytatta elgondolkozva -, és valami, amit kell. És nem is vagyok biztos abban, hogy valamit enni.

- Ez nem fair, Clovis, - mondta. - Ön izgatott és így tovább.

- Sajnos Fastina, azt hiszem, nem árt, ha azt is hívni a nevét. Ez Orlando Sharvis.

Úgy bámult rá, mintha megpróbálja meghatározni-casting: ő tudja, ez a személy-e vagy sem.

- Nem, - mondta. - Nem emlékszem. Nem tudom, hogy ez a név, és nem fog ragaszkodni hozzád, Clovis. Sajnálom, ha megmutatom, túl kíváncsi. Te vissza, és ez a fontos.

Megtörölte a száját, és bólintott:

- Igen, de nem sokáig.

Hajolt az asztal fölött, és nem rejtette el az izgalom, azt mondta:

- Ön még nem fog eltűnni megint?

Fastina megszorította a kezét, és nézett egyenesen a szemébe.

- Meg kell élvezni az életet, - mondta habozva, - nem igaz?

Elengedése nélkül a kezét, Clovis rózsa, megkerülte az asztalt, és leült mellé, és magához rántotta őt:

- Talán igazad van - mondta. A hangja remegett. Hirtelen megcsókolta, és azt mondta. Ők felállt, lement graviliftu és felment az emeletre. A bejáratnál a hálószoba Clovis megragadta a korlátot, húzza Fastinu mögött. Bementek a elsötétített szobában, és ő meglepődött, hogy egy homályos sziluettje egy férfi egy furcsa lehajtott fejjel.

Egy olyan világban, anélkül, hogy bűncselekmény nem kell zár és riasztó. Bárki könnyen betörni valakinek a házába, de soha senki nem jutott az eszembe. Ez az ember bűncselekményt - tette megszállta magánélet. De Sho-kirovalo Mark, és ő azonnal felismerte az elkövetőt. Clovis megállt, még mindig fogta Fastinu kezét.

- Mit keresel itt, Mr. Take? - kérdezte.

A férfi nem mozdult.

Szinte az első alkalom életében Clovis Mark hagyja harag átveszi a top, elengedte a kezét Fastiny és rohant át a hálószobába, hogy a sötét alakot.

- Ebben az időben, mivel magyarázható - kiáltotta, rohanó üldözője.

Vedd át sokkal gyorsabb, mint lehetséges, hogy egy normális ember. Először rohant graviliftu de Fastina beárnyékolta a kiutat a szobából. Aztán félreállt a fal, és hirtelen megszólalt dallamos, mély hang:

- Nem tud ütni, Clovis Mark. Hadd menjek, nem akarom, hogy okoz semmilyen kárt.

- Harm? - Marcus zihált. - Te követsz hónapokig. Ki vagy te? Mit akar tőlem?

- Egy jó név egy tolvaj. Mi az igazi neve?

- Nem fogok ellopni semmit itt. Csak azt akartam, hogy valami.

- Az a tény, hogy még mindig keresnek.

- Kuss - Make vstrevozhsnno nézett Fastinu.

- Ön szégyelli? - Vedd kérdeztem.

- Nem. De én nem akarok beszélni a cél a keresést. Remélem világos, hogy van? A helyzet itt már régóta megszűnt, hogy normális. Igen, legalább tudom, mit keres?

Vegye hirtelen találta magát közelében Fastinoy, ellökte magától, és beugrott gravilift. Minden olyan gyorsan történt, hogy Clovis és a szem nem volt ideje villogni.

Mark futott utána. Felülről jött egy hang Teika:

- Bolond, Clovis Mark. Amit keresünk, nem éri meg a fáradságot.

Miután a tetőn. Mark tudta, hogy milyen a robogó lő fel. Saját autó egy nagy tisztásra. Mert ez értelmetlen. Scooter Teika eltűnt a sarkon. Az eltorzult a dühtől arc Clovis lassan tovább a mozaik tető graviliftu.

Úgy tűnt Fastina. Ő volt zavarodva, és az érintett.

- Nem tudtam megállítani. Bocsánat.

Gyengéden megfogta a kezét, és elrejti az harag, és vállat vont.

- Volt valaha látni, hogy az érintett személy olyan gyorsan? Hogy történt? Ismered őt, igaz?

- Találkoztam vele, de beszélgettem vele először ma. Van, hogy megtudja, hol van, és mit lehet tisztában én küldetés.

- Nos, ha ő marad napján oldalán a Föld, akkor kérje informátorok, - mondta. - De én azt hittem, egy lakos félhomályban. Valamit.

- Értem, mire gondolsz. Felejtsd el. Átölelte Fastinu és magához vonta, és megpróbálta megcsókolni. Azt akarta, hogy nézd el, de még mindig szenvedélyesen szorította az ajkát.

Később, az ágyban fekve, úgy döntött, mégis neki mondani, mi a célja, hogy a kereséshez.

Miután a szerelem, gondolta, legalább is nem lehet elrejteni, mielőtt Fastinoy. Ezen túlmenően, a lehetőséget, hogy beszéljen legalább valaki hozna enyhülést.

Elkezdte mondani. Meghallgatta fekve a sötétben.

- Apám mesélt Orlando Sharvise - tudós, aki élt, mielőtt a raid. Volt egy nagyobb zseni, mint ő. De Sharvis nem volt tudós a megszokott értelemben. Ő rendkívül fejlett kíváncsiság. Kész volt, hogy végezzen egy kísérletet kedvéért a kísérlet, csak hogy lássa az eredményt. Amikor a világ állt, ő teremtett La laboratóriumaiban a szürkületi zónába, és köréje gyűltek néhány követői. Nem mindegyikük tudósok voltak. Miután rajzait Sharvisa űrhajó, mentek Titan.

- Az expedíció Titan, az ugyanaz? - Fastina emelt magát a könyökére, és ránézett. - Szóval, ő valójában?

- Igen. Kísérletek Sharvisa szerint apám, akkor lehetséges, hogy megtalálja a módját, hogy elkerülje kosmofobii hatása hosszú ideig. Sharvis úgy vélik, hogy maradhatnak a Titan elég hosszú, hogy alkalmazkodjanak az azonos alkalmazkodás lehet mesterségesen felgyorsított. Biológiai kísérletek Sharvisa már szerzett neki egy rossz hírnevét ifjúkorában. Amikor a háború kezdődött - ahogy mi nevezzük. Az utolsó háború közötti - monopólium cégek Sharvis volt a fő kutatási központ egyik vállalat és kísérleteztek élő foglyokat. Emlékszel, mi a háború vezetett RA-dikalnyh változásokat a társadalomban?

- Igen. Kereskedelmi monopóliumot elpusztult egymást, a párt-la Pazeda érkezett a helyszínre, miután eltörölte a pénzrendszer és nationalizing mindent.

- A Sharvisa elítélte háborús bűnösként. De nem volt sous-kréta menekülés a kezdeti káosz. Ő végül képes volt megtalálni, ha nem idegen behatolás. Embertelen ekv jelentett kísérletek során rögzítik a háború után feltűnő nye eredményeket. Úgy vélte, hogy sikeresen változtatni hirur-lag hatására kosmofobii emberek és felgyorsítja az alkalmazkodás. Elsődleges műveleteket is a világon, és az expedíció ment Titan.

- Így van esély arra, hogy az emberek élnek a Titánon?

- Én is azt hittem, de nincsenek ott.

- Honnan tudja?

- Elmentem ott egy hajó Ganymedes.

- De nem tudott élni anélkül, engedve.

- Élvezze a kicsi, de nem voltam képes túlélni elég hosszú, hogy megtudja: Colony Sharvisa tényleg itt telepedett le, és ott egy ideig. Én azonban nem találtak Titan csak csontvázak. És nehéz volt nevezhető ember. Sharvis fordult titantsev szörnyeteggé. Kerestem nagyon Sharvisa, de nyomát sem. Amennyire én tudom, Sharvis balra Titan.

- De nem halt meg? - Fastina kivédeni. - született, legalább száz éves mögött a raid előtt.

- Látod, apám azt mondta, hogy Sharvis halhatatlan, és képes arra, hogy más halhatatlan.

- De egy évet töltött a küldetés, és nem talált. Nem ezt bizonyítja, hogy az apja volt a baj?

- Voltak más pletykákat. Azt hiszem Rage talált Sharvisa.

Rage, a legnagyobb művész a múlt század eltűnt körülbelül ugyanabban az időben, mint Mark. Eltűnése volt elég megmagyarázhatatlan.

- Igen, mentem vissza, hogy megpróbálja kideríteni, hogy hol a bal Harag.

- És hol a Take?

- Semmit nem tudok Teika. Hacsak nem Sharvisa ügynök.

- De nem azt mondja meg, hogy miért van szükség Sharvis. Gondolod, hogy képes helyreállítani a szaporodási funkciókat?

- Talán. És talán én vagyok önző, mint gondolná.

Fastina megcsókolta a vállát, és megölelte.

- Nem tudom elhinni, hogy önző, Clovis.

Ismét érezte a kétségbeesett szorongás taivsheesya Clovis.

- Megmondom, mit akarok Sharvisa - kezdte ott, de ő odahajolt hozzá, és megcsókolta, ő nem akarta, hogy tudja, mit keres, és miért. Félt a magam és neki.

- Ne, ne mondd - suttogta. - Csak szeress, Clovis. Szeress.

Kapcsolódó cikkek