12. fejezet

12. fejezet OLVASÁS ANI

- Itt vagyok! - kiáltotta Anne, és egészen a felejtés izgatottságát, amit lett nagy a néhány perc alatt felugrott olyan gyorsan, hogy törölte szoknya pad prisyazhnikami gördült fülig bele a tömegbe, és ott, a földön, elkezdtünk fészkelődik, ami emlékeztetett Ana üvegedénybe aranyhal, felborult egyszer a múlt héten.

- Ó, bocsánat! - mondta őszinte bánat és elkezdte felvenni a kis prisyazhnikov, nagyon lassan ugyanabban az időben, mint az agya villant emlékek esetében az aranyhal. Most homályosan úgy gondolta, hogy ha nem tesz vissza a padon a borzongást lény, akkor biztosan meghal.

- A Bíróság így nem mehet tovább - mondta a király hangú -, amíg az összes zsűri nem lenne a helyén. Minden - ismételte, és nagyban nézett Anya.

Anna sietett, hogy vegye ki, és tegye a jobb. „Azonban ez nem sokat ér, - mondta magának. - Tehát, ha kilóg egyébként - még mindig sok jó is jár. "

Miután prisyazhniki megnyugodott egy kicsit után tapasztalja az izgalom, és amint felszállnak és ceruza találtak, és adott nekik, hogy egy nagyon kemény rekord csapások történet - minden nem Yasha, aki úgy tűnt, túlságosan megdöbbent, hogy semmit, és csak nézte a mennyezet, mindig nyitott szájjal.

- Mit tud a bűncselekmény? - King kérdezte Ani.

- Semmi - mondta Anna.

- Egyáltalán semmi? - King ragaszkodott.

- Egyáltalán semmi - mondta Anna.

- Ez nagyon fontos - mondta a király felé fordulva prisyazhnikam. Azok kezdett mondta csúszás, de a sors közbe Nyúl.

- Nem számít - azt szeretné mondani, felség? - mondta tiszteletteljes hangon, de egy gonosz arccal.

- Nem számít, igen, igen, persze - King gyorsan visszatért és elkezdték ismételni magának: „Fontos, - ez nem számít, nem számít - fontos,” - mintha próbálják eldönteni, melyik szó hangzott legjobb.

Néhány prisyazhnikov felvett „fontos”, míg mások - „nem számít.” Anya is észre ezt, mert látta őket fórumon. „De ez nem számít” - gondolta magában.

Ebben a pillanatban a király, aki éppen felemelte a gyorsan valamit a füzetében, felkiáltott: „Csend!” -, és olvassa ugyanazt a könyvet az alábbiak szerint:

„A törvény a negyven negyedik. Minden személy akinek a magassága nagyobb, mint egy mérföldre van, köteles elhagyni a termet. "

Mindenki bámult Anja.

- Meghaladja! - mondta a király.

- És sok - tette hozzá a királynő.

- Különben is, én nem fogom hagyni, - mondta Anna. - És különben is, ez a törvény nincs beállítva, akkor most ez feltalálták.

- Ez a legrégebbi könyv a törvény - mondta a király.

- Akkor meg kell a törvény az első szám, nem Negyvennégy - mondta Anna.

A király elsápadt, és becsukta a jegyzetfüzetét.

- Beszéljük meg a mondat - fordult prisyazhnikam, hangja lágy volt és remegett.

- Van még egy bizonyíték - mondta a White Rabbit, felugrott gyorsan. - Csak felvette ezt a papírt itt.

- Mit mond? - kérdezte a királynő.

- Azt még nem nyitotta meg, - mondta Nyúl. - De úgy tűnik, ez egy levelet írt az alperesek ... hogy ... hogy valaki.

- Így kell lennie - mondta a király. - Ez csak akkor, ha meg van írva, hogy bárki lenne analfabéta - nem igaz?

- És kinek a kézírás, a vádlott? - hirtelen megkérdeztem az egyik prisyazhnikov.

- Az a tény, a kérdés az, hogy van, - mondta Nyúl. - Ez az, amit a leginkább furcsa.

tűnt zavarba Prisyazhniki.

- Biztos manipulálták valaki másnak a kézírás - King döntött. minden felderült Prisyazhniki.

- Felség - mondta Jack, - nem én írtam, és nem tudják bizonyítani, hogy én írtam, nincs aláírás.

- Az a tény, hogy nem írja alá, rontja az ügyet, - a király beszélt. - Meg kell, hogy volt egy tisztátalan lelkiismeret, máskülönben fel a végén a nevét, mint minden becsületes emberek!

Aztán ott volt az általános taps: ez volt az első igazán okos dolog a király azt mondta, az egész nap folyamán.

- Ez azt bizonyítja bűnösségét, persze - mondta a királynő. - Szóval, vágott ...

- Ez még nem bizonyítja, hogy pontosan semmit - Anna megszakadt. - Nem is tudom, mit mondanak ezek a versek.

- Olvasd el őket - elrendelte a király.

A White Rabbit föltette szemüvegét.

- Hely, felség akarsz kezdeni? - kérdezte.

- Kezdje az elején - elgondolkozva válaszolt a király - és tovább, amíg el nem éri a végét. Majd megáll.

A szoba csendes halott, amíg Nyúl olvassa el a következő verset:

Vele beszéltem vele

Az a tény, hogy ő volt, és azt

Azt mondta, nem tudja, hogyan

Szabadon lebegnek a hátán.

Bár én zavaros - nem fogom elrejteni -

Ők is jól látható az igazság;

De mi lesz velem,

Amikor beavatkozni?

Adtam neki hét, ő tíz,

Azt mondta neki - négy vagy öt.

Nincs ideje foglalkozni mérlegelni

Ahogy visszatért hozzánk újra.

Ő beszélt még

(Pre hogyan halvány)

Az, hogy meg kell adni

Ő kapott egy egész, amelynek része vagyunk.

Ne mondd neki róla

Annak elkerülése érdekében, a legrosszabb bajok.

Azt utalt neked titokban,

Mi ez, tudja a titkot.

- Ez a legfontosabb jelzés, amit hallottunk, - mondta a király. - Szóval, most a zsűri ...

- Ha bármely egyikük lehet magyarázni ezeket a verseket, adok neki ötven dollárt, - mondta Anna, amely nőtt annyira a leolvasási időpont, amely nem fél, hogy szakítsa meg. - Ezekben a versekben nincs morzsa értelmében - ez az én véleményem.

Prisyazhniki írta: „Nincs értelme, és chips - ez ő véleménye,” de egyikük sem próbált magyarázatot adni.

- Ha nem, annak semmi értelme - mondta a király -, akkor ez csak, tudod, megkönnyíti a dolgokat, mert akkor a keresést a értelmében nem szükséges. De végül is, úgy tűnik számomra - folytatta, telepítésével egy levél a térdén, és nézett rá az egyik szeme - úgy tűnik számomra, hogy az ismert érték még mindig van. „Azt mondta, hogy nem tudom, hogyan kell szabadon lebegnek a hátán.” Nem tudom, hogyan kell úszni? - mondta a Knave.

A Knave szomorúan rázta a fejét.

- néz rám, azt gondolhatja, hogy én vagyok a jó úszók? - kérdezte. (Ez természetesen azt hitte, hogy lehetetlen, mert ő volt ragasztva az egész testület, és a víz lenne beilleszteni.)

- még - jól - mondta a király, és elkezdte ismételni a vers magában: „... Ők is jól látható az igazság” - ez azt jelenti, a zsűri. „... Ha beavatkozik ...” - meg kell a királynő. „De mi lesz velem?” ... igen, ez a lényeg! „... adtam neki hét, ő tíz ...” ... nos, természetesen a pitét.

- De aztán azt mondta, hogy „minden jön vissza hozzánk újra” - Anna megszakadt.

- Tehát - itt vannak! - kiáltott fel diadalmasan a király, rámutatva, hogy egy tál sütemény az asztalon. - Semmi sem lehet világosabb! Mi továbbra is: „... Mielőtt hasonlók esik egy ájulást ...” Úgy tűnik, hogy még soha nem elájult, kedvesem? - mondta a királynő.

- Soha! - mordult dühösen királynő és dobta a tintatartó a gyík. (Szegény kis Yasha már régóta megszűnt levelet az ujjával, látva, hogy nincs nyoma marad, majd gyorsan kezdett újra, a festék, a jelenlegi lecsapódása az arcán.)

- Ebben az esetben nem egyezik meg - mondta a király, egy mosollyal, futás a szemét jelen. A halálos csend.

- Ez - egy szójáték! - dühösen hozzátette, és mindannyian nevetni.

- Hagyja, hogy a zsűri fogja vitatni az ítéletet - mondta a király huszadik alkalommal.

- Nem, nem, - szólt közbe a királynő. - Az első végrehajtás, majd kér egy mondat!

- Milyen ostobaság? - kiáltott fel hangosan Anne. - Hogyan lehetséges ez?

- Bite a nyelved! - kiáltotta a királynő pobagrovev vastagon.

- Ne fog harapni! - Anya azt mondta.

- Ki a fejét - ordított a királynő. Senki sem mozdult.

- Ki vagy te félsz? - Anya azt mondta. (Ez már elérte a szokásos magasságot.) - Mert mindannyian - csak egy pakli kártya.

És hirtelen kártyák magasba, és esett rá: Anya tett közzé egy egyszerű kiáltás - nem félek, nem harag - és vált számukra, hogy megvédje és ... ébren ... A feje feküdt ölében egy húga, aki gondosan letörölte arcáról néhány száraz levelek, a repülő egy közeli fára.

- Ébresztő nos, Anya, itt az ideje! - mondta a nővér. - Nos, van, jól aludt!

- Ó, volt egy rossz álom! - Anya sírt és elkezdte mondani a nővére arról a furcsa kalandok, amelyek még csak olvasni. Mikor befejezte, a nővére megcsókolta, és azt mondta:

- Igen, valóban, az álom volt furcsa. Most menj, megkapod a tea; későre.

Anya felállt, és futott a ház, még mindig remegett a tudat összes csodáját látta.

Kapcsolódó cikkek