Spartak "-" Ruby "

1: 0 - Movsissian - 60

Törlés: nem - Kuzmin, 86

„10 éves, vállvetve, feledékeny tekint vissza,” - az üzenet, látható elegáns banner Spartakovskaya torsidy támogatott Dmitrij Alenichev. Back „Spartacus” nem fog nézni, és miután egy sikeres exit Krasnodar visszatért az áramkör egy referencia (ez várhatóan játszott Denis Glushakov), míg a fogadó kiegészítő lehetőség előtt, ahol mozgott friss Jano.

Rebrov, azt kell mondani, korrigálták a szünet előtt, miután készített három egymást követő Seiwa. Ozdoev, Karadeniz és Lemos - amelynek lőttek egyenként a kapu a tizenhatos 15-20 másodpercig, hanem ünnepelni a kapu kötött csomó kis, minden alkalommal fejéhez. Cél „Rubin” csak a szünet előtt, talán lett volna nem a leglogikusabb játékrész eredményt, de nem valószínű, hogy valaki sok meglepett: várt hagyományosan erős kezdés a teljesítménye „Spartacus”, a fiúk Bilyaletdinov fokozatosan kezdett patent és a végén is jól számlát nyitni .

Pihent 15 percet és Kazan tovább nyomja az első támadás majdnem megszerezte a büntetést! Bocchetti hirtelen lőtt hárította Eduardo da kézzel, és mivel úgy tűnt, a dobogóra, igaz az ő saját büntetést. A játékvezető másként vélekedtek: a doboz, a legveszélyesebb amelynek kimenetele nem sújtotta Georgiev (bolgár érintette a falat), de nem sikerült csonkolás Shirokov fejét, hogy csak hála a hősi menti Rebrov nem kapcsol be egy öngól.

Nézzük mindezt, Alenichev sietve átöltöztem Ze Luis, és kiadta neki, ahelyett, Jano. Movsisyan, míg lefelé a szélről, de a lehető leghamarabb vissza a szigetre, és szolgált egy titkos előre. Ez nem vicc, de ez a lépés Alenichev már dolgozott valamilyen öt percig. Egy óra sikertelenül kopogtatott valaki másnak a kapus, piros és fehér végül játszott a jobb kombináció: széleskörű Ze Luis, egy érintés Movsisyan -, és a labda a hálóba, 1: 0.

Várakozás célok Yura Alenichev távolítani a pályáról, és ismét megkeverjük játszik áramkört. Movsisyan helyébe Vladimir Granat. és a „Spartacus” folytatta a modell a játék a három középhátvéd. Áttörni ezt védelem „Rubin” nem segített, még a friss Portnyagin. Igor tétlen elszaladt az utolsó szegmens a mérkőzés, egy kövér blob vált szívesen látott vendég nem cél, hanem az eltávolítása kapitány Kuzmin, perecherknuvshy próbálkozás maradt fiúk Bilyaletdinov menteni a játékot. 1: 0 - „Spartacus” Dmitry Alenichev nyerte a második alkalommal köszönhetően a cél Movsisyan játszik a védelmi nullára. „Ruby” is enyhítette a Moszkva harmadik veresége a sorban.