9 Idézetek segíteni túlélni a szétválasztás

Elválás elkerülhetetlen. Ez akkor történhet meg 16 éves, és talán 60. Ezek mind egyformán megengedhetetlen. A fájdalom olyan súlyos, hogy úgy tűnhet, mintha a szív szó szakadt darabokra. Azok, akik úgy vélik, hogy soha nem fogja túlélni - hidd el, meg fogja tapasztalni. Idő fordul minden csak emlék, még azok is, aki megesküdött, hogy nem fog elfelejteni.

Személyesen nekem ilyen nehéz mindig segített mások szó ugyanezen érzések aggaszt. Mert te, én választottam 9 kedvenc idézetek: néhány éppen található a hálózatban, a másik - mondta a jól ismert emberek. Remélem, hogy segít is:

1. „Isten azt mondja:” Az ok, amiért az emberek hirtelen megy el tőled, nem kapcsolódik az Ön számára. Ez azért van, mert már eltávolította őket az életed, mert nem tudnak menni, ahol elviszlek tovább. Ott csak akadályozzák meg, mert a szerepe az életedben, akkor már játszott. Hadd menjen, és folyamatosan megy. tovább »előtted.

2. „Amikor megtapasztaljuk veszteség, elkülönítés, fájdalmas változtatásokat az életünkben, meg kell emlékezni, hogy meg kell adni magadnak időt a regenerálódásra érzelmileg. Ezt meg lehet tenni egy nap alatt. Csak kelj fel, és visszatér a kötelesség. Ehhez annyit kell tennie, a sok kis lépésre a törött identitás teljes, előrelépni. "

3. „Ne gondold, hogy elválás az életed felett. Majd elmúlik. Összehasonlítva azokkal, amelyekkel szembe néhány ember van a világon, ez semmi. De ez történik. Ne feledd, hogy ami nem öl minket erősebbé tesz minket „(Jennifer Aniston)

4. „Fel a fejjel, és a középső ujj magasabb. Hadd tudja, hogy elvesztette „(Megan Fox)

5. „Ha valaki összetöri a szívedet, megütötte az arcát. Komolyan, hit az arca, és megy enni Morozhenko „(Frank Ocean)

6. „Nem tudom, mit hoz a jövő, de tudom, hogy leszek optimista és nem adom a kétségbeesésnek. Ahogy apám mondta: „Ez mi ez. Ez nem az, aminek lennie kellene, és nem az, amit lehet. Ez az, amit ez a „(Nicole Kidman)

7. „Ha szeretsz valakit, ne tartsa, engedje el. Ha visszajön, az azt jelenti, hogy senki mást szeretni. Engedd el újra. "

8. „Mindaddig, amíg próbálják gyógyítani a sebeket a múltban, hogy továbbra is vérzik. Akkor dugja fel a sebet élelmiszer, alkohol, drog, munka, cigaretta, szex, de a vér még mindig szivárog, és beszennyezheti az élet újra. Mert van, hogy megtalálja az erőt, hogy nyissa ki a sebet, betette a kezét, és kap a mag oka a fájdalom, hogy tart a múltban, az emlékek, és tegye fel vele. "

9. „Ha a bátorságot, hogy azt mondják:” Good-bye „az élet jutalmazza meg egy új,” Hello „(Paulo Coelho)

Kapcsolódó cikkek