11 Botrányos idézi Dr. Komarovsky körülbelül anyák, orvosok, a védőoltások és az injekciók

11 Botrányos idézi Dr. Komarovsky körülbelül anyák, orvosok, a védőoltások és az injekciók

11 legragyogóbb orvos Jevgenyij Komarovsky arról, hogy mit kellene tanítani az iskolában, hogy miért van szükség, hogy a beoltott és lehetetlen csinálni injekciót a szamár és miért a szülők már majdnem orvosok.

Stock orvos Facebook oldal

Komarovsky Eugene O. - a leghíresebb gyermek orvos nemcsak Ukrajnában, hanem sokkal határain túl. Bízott milliói anyukák, az orvosok tanácsát, hogy segítsen nekik a különböző helyzetekben kapcsolatos a gyermekek egészségére.

„Letidor” választotta a legélénkebb megnyilvánulásai Komarovsky interjú adta, hogy az internet edition „ukrán igazság. Élet. "

1. nehéz a nők aránya

„Én igazán értem, hogy ebben az országban, a legtöbb ember kész elvégzésére apja funkció tisztán biológiai: a fogamzás után minden okolodetskie megoldásokat veszi a nőt. Itt van egy ország, ahol talál egy normális ember - szinte egy nő legfontosabb feladata, és a siker az életben. De ezek az emberek, akik nem érdekeltek a gyermekek válnak a politikusok. Azt anyukák próbál alkalmazkodni a tény, hogy lehetetlen, hogy az ember a reményt, de meg kell tennünk mindent magának, és bizonyítani, és képes legyen, és minden lehet, és mindegyik képes. És a nők tudják: „Abban a pillanatban, amikor anya lettem, az életem felett. Én csak amit akartam, készült: Én ezt egy alkoholista, van egy gyerek, "I taka jak OAO All" ( "Szeretem a többiek" - fordítás UKR)..