1) Milyen érdekes mássalhangzók p l m n-edik gyakori, mint unih

1) Milyen érdekes mássalhangzók p l m n-edik? A unih a közös? 2) Mi a neve hangzik w w w h y? Mik ezek érdekli? 3) Mi hangzik obaznachayutsya a leveleket e f u i? Mi érdekel ezek a levelek? 5) Írj egy pár szót, hogy áll csak egy szótag. Mi része a beszéd? Most írjuk le a leghosszabb szót, hogy lehet felvette. Hány szótag benne. Hogyan határozza meg?

1) Ezek a hangok sonorant, van pár voicelessness-voicedness, és mindig hangot.
2) Ezek zvukki főleg a sziszegők. Ezek érdekes, mert hallja a hangot, mint a sziszegése a kiejtés.
3) A levél E jelentése a hangok [y`e], az E betű hangzik [y`o] th - hangok [y`u], és az I betű hang [y`a]. Ezek a karakterek érdekes, mert a kiejtés a hang, amit hallunk 2 - az első és az egyik magánhangzót, kivéve s és u.
5) Csendes, lány, éjjel - főnév.
Flow, hullám, hazugság - igék.
Hirtelen, véletlen - határozószók.

Hosszú szó, például - e-lek-nitro-ha-zo-Swar-láda. (Írtam a szótagok, hogy könnyebb megtalálni.)
A szó 6 szótag és 18 betű.
Definiáltam (a) szótagok száma, hány magánhangzó.

1) Milyen érdekes mássalhangzók p l m n-edik gyakori, mint unih

  • Kitalálni a módját, hogy csökkentsék a szó: az egyetemi cserék, a légierő, a Moszkvai Állami Egyetem, az Orosz Föderáció, kemping, a hatékonyság, tengeralattjáró, alkatrészek, moped, gondnok. Minden csökkentésének módjait 4: helyesírás, a hangokat a szótagok összekeverjük.
  • Milyen hangok és betűk eltérnek pár szó: üvöltve Vila, rét-bow, uram, uram.
  • Adja meg a beállításokat, hogy a biztosított főnevek a második ragozása. bástya, csipke, könny golubka.Ukazhite eljárásokban, ahol a jobb oldali van jelölve levél jelezte.

    Kapcsolódó cikkek