Sportszabályzat KHL 2018-2019 - 5. fejezet

1. Az első szakaszban, nyolc csapat minden konferencia megkapja a jogot, hogy részt vegyen a második szakaszban a bajnokság (playoff).

2. Az egyes szám első két konferenciája „vetés”, hogy a csapat az első helyet az ő osztályaik szerint csökkenő sorrendben sportteljesítményt az első szakaszban a bajnokság.

3. Minden szobában konferenciája „vetés” harmadiktól nyolcadikig parancsokat fogadni, csökkenő sorrendben sportteljesítményt az első szakaszban a bajnokság, függetlenül attól, hogy a szétválás, ahol ők játszottak.

1. Minden Konferencia párok minden egyes szakaszában rájátszásban kialakult az az elv, hogy a legtöbb „vetés” játszik a legkevesebb „vetés”, a második bank - az utolsó előtti, stb ...

2. Az előnye a webhely minden szakaszában a rajz a csapat a nagyobb számú „vetés”.

1. levezetése meccsek Phase Cup (rájátszásban) hajtjuk végre az alábbiak szerint:

1.1. Minden konferencia egy sorozat mérkőzést 1/4 döntő, 1/2 és döntők tartják négy győzelmet, a maximális találatok számát - hét. Az első két mérkőzést, és ha szükséges, az ötödik és a hetedik mérkőzést tartanak a klub mezőket magasabb „vetés” a szám a pár. A győztes az a csapat, amely megnyerte a négy játék a sorozat. Csapat elvesztette a sorozat négy játék, nem vesznek részt a bajnokság;

1.2. Konferencia döntőjében győztes találkozik a bajnoki döntő. Sorozat megegyezik a bajnokság döntőjében felemelte négy győzelem, a társfinanszírozás maximális lichestvo mérkőzések - hét. Az első két mérkőzést, és ha szükséges, az ötödik és a hetedik mérkőzést tartanak a Club hogy van egy magasabb „vetés” a szám a pár. A győztes az a csapat, amely megnyerte a négy játék a sorozat. Megjegyzés. Ha vannak csapatok azok konferenciák azonos számú „vetés” a Gagarin-kupa döntő, a hazai pálya előnye adni a csapatnak, amely elnyerte magasabb helyre az általános táblázatot a bajnokság az első szakaszban.

1. A végén a második szakaszban a: csapatbajnokság győztes és helye csapatok az utolsó bajnoki táblázatot a második a 16. inclusive.

2. A csapat, amely megnyerte a döntőt, inkább a Bajnok a Continental Hockey League, és a Gagarin-kupa.

3. A csapat elvesztette az utolsó sorozat a mérkőzések, a második helyen az utolsó a bajnokság asztalra.

4. A harmadik helyen a bajnokság veszi az egyik a két csapat, elveszíti a konferencia döntőbe, amely elfoglalta magasabb helyre az általános táblázatot az első szakaszban a bajnokság.

5. A negyedik helyet a bajnokság veszi az egyik a két csapat, elveszíti a konferencia döntőbe, kevesebb mint egy magaslatot az általános táblázatot az első szakaszban a bajnokság.

6. A helyek elosztása az ötödik-nyolcadik a bajnokságot körében végzett csapatok elvesztették a sorozat 1/2 döntőben a konferencia, hogy tükrözze elfoglalt ezek a csapatok helyeken az első szakaszban a bajnokság. Ebben az esetben a magasabb helyre kerül a csapat, hogy egy magasabb pozíciót a teljes táblázatot az első szakaszban a bajnokság.

7. A helyek elosztása a kilencedik és 16. a bajnokságot körében végzett csapatok, elveszti a döntőben sorozat 1/4 Konferencia figyelembevételével helyek által elfoglalt Coma sorok az első szakaszban a bajnokság. Ebben az esetben a magasabb helyre kerül a csapat, hogy egy magasabb pozíciót a teljes táblázatot az első szakaszban a bajnokság.

8. helyet a döntőben a bajnokság táblázat, mivel a 17. között oszlik meg a csapatok, amelyek nem vesznek részt a második szakaszban, a rendelkezéseinek megfelelően ilyen csoport az általános táblázatot az első szakaszban a bajnokság.

1. Abban az esetben, ha összhangban az e rendelet következtében az egyéni mérkőzés a második szakaszban a bajnokság vissza kell vonni, egyidejűleg-mennym ellensúlyozta elvesztésére csapat, az alábbi követelményeket kell alkalmazni:

1.1. Ha a mérkőzés befejeződött, és a csapat, amely elvész, elveszett - a mérkőzés eredménye ugyanaz marad;

1.2. Ha a mérkőzés nem fejeződött be, vagy befejeződött, de a csapat, amely elvész, megnyerte - az eredmény a mérkőzés megsemmisült etsya megfelelő csapat bánatpénz (-. +). Team - az ellenfél számít műszaki győzelem (+ -.)

1.3. Játékos statisztikák jégkorong játékosok számára ez a meccs megmarad.

1. A végleges eredmények a bajnokság hozzák Minisztérium által a verseny legkésőbb a nap után az utolsó mérkőzése a bajnoki döntő, és jóváhagyta a alelnöke Hockey műveletek a KHL.

2. Cup eredmények kell formájában a döntő asztalra a bajnokság közölni kell a klubok CHL és közzéteszik a hivatalos honlapján a KHL.