Spartak verte minimum Volga

Nyizsnyij Novgorod az utolsó hazai meccsen végül elérte az első győzelmét a natív falak ebben a szezonban, miután megnyerte a „Terek”. Összességében azonban a csapat végez, mielőtt még túl sikeres. Az elmúlt két út Rostov-on-Don és Krasznodar Kalitvintseva csapat elvesztette a teljes pontszám 0: 7, ezért meg kell rehabilitálni az ilyen hibák. És az első, Nyizsnyij Novgorod látszott igazán jó. 6. percében, Leandro átkerült a bal szélén a gólvonalon lőtt a központtól, ahonnan Mulumba próbálták megtörni, de nem sikerült. A következő támadás, Joao Carlos hibázott, vízszintes terepen szinte hozott veszélyes támadás a kapun, de az utolsó pillanatban sikerült javít egy alkategóriát. Míg moszkoviták már elsajátították a mező alsó és továbbra is törje, a tulajdonosok tudta kihasználni ezt, és megy előre, de ...

Még Jakovlev 16 percig, hűvös dolgozott a védelemben, helyettesítse egy ütést Aldonin. Az év első felében a fele a támadó játék a „Spartacus” nem volt egyáltalán - nem aktív, nem passzív, és nem. Előny rendelkezett mesterek, ők is diktálják a feltételeket. De Nyizsnyij Novgorodban mégis volt bátorsága és kitartás kell játszani a szélén, vagy azon túl a kockázatot nem voltak beállítva. Igen, ez lehetséges volt, hogy megvárja az ellenfél hibáit, de meg kell, hogy vegye figyelembe azt a tényt, hogy a végrehajtás a „Volga” nem száz százalékos. Ennek eredményeként az esélyeinket a házigazdák nem fogadott, és moszkoviták fokozatosan átvették a kezdeményezést. És 33 perc alatt, nem jelenti azt, hogy a természetben, de ment előre. Jakovlev dobta a labdát Kombarov, haladt lefelé a szélről, és felakasztotta a büntetés terén, de Movsisyan nyitotta meg a gólt egy fejléc a közeli sarokban.

„Volga” fogott, de már túl késő volt. Azonban a házigazdák Mogi gyorsan megtérül. Először Kontsedalov tett egy nagy belső pass Putsila de megakadályozta a pontszám Pesyakov, Mukendi majd ellopta a labdát védők a „piros-fehér”, és volt, hogy megtörje a félig üres kapuba, de megmentette a Carlos vendégek kiváló alkategóriát.

Az év első felében jelentős esemény nem történt. A házigazdák panaszkodhat csak maguknak, mert néha óvatos és gyáva játék vezetett a tény, hogy a „Volga” kimaradt az esélyeiket, és lehetővé tette az ellenfél, hogy kihasználják a ritka. De ez már befolyásolta a túlsúlya csapatok az osztályban. A szünet után a Nyizsnyij Novgorod lehetne az egyetlen oka, hogy egy őrült hangulatot. De a várakozásokkal ellentétben, a második felében kezdett aktívan játékosok „Spartacus”. A 53 percben volt a leadott Movsisyan, de Yura ideje nem sikerült megtörni, majd kiugrott a kapun Pareiko és egy par a védelmi sikerült semlegesíteni a fenyegetést. Gyere ki a mezőre, Carioca megüt a kapu söpörni Jurado a ARAS ÖZBILIZ és Movsisyan. Nyizsnyij Novgorod nem „indítsa be a motort” a szünet után, és működtetni kisebb sebességgel. Ha Spartak szerezte a második gólt, a játék ezen lenne kitölteni. Most azonban a moszkoviták problémái vannak végrehajtására, hogy tartsa a cselszövés.

Egy óra múlva a játék, „Volga” is sikerült felrázni magát. Bibilov megkapta a labdát, a közepén a büntetés területén, de a hosszú folyamat, és nem tudta áttörni. Azonnal Joao Carlos volt arra törekedjünk, hogy a labdát, de a hit a Putsila ahonnan labdarúgó lövés berepült az oldalán a kapu, de az a hely volt, már Pesyakov. Két perccel később ott volt a felhajtás a kapunál Pesyakova után szögletet törölte a időben történő eltávolítása Glushakov. Kalytvyntsev nem siet a helyére, és mert a játék az ő csapata a szünet után, aligha nevezhető sikeresnek. Valerij Karpin is könnyen ki tudja cserélni a játékosok. Szóval, miután 69 perc helyett ARAS ÖZBILIZ bal McGeady, és három perccel később, volt egy jó lehetőség, hogy pont, de lövése a karjára, küld egy shell játék csak a kezében Pareiko.

Hogyan kell csapni a kapu moszkoviták a „Volga”, és nem működött. Spartacus - ritka esemény - játszott „nullára”, és egy gól elég nekik, hogy nyerjen. A siker nem fog sok energiát és érzelmet, mert a „Volga” általában úgy tűnt, hogy néhány álmos és közömbös. De a győzelem a Spartacus második sor nem lehet félrevezető - azt jelenti, hogy a csapat visszatért a győztes módon, még túl korai. Játékok, hogy milyen volt az elején, még mindig nincs.

Ne hagyja ki! Tabella, statisztikák, és a hírek az orosz bajnokságban.

Ismerkedjen meg az összes eseményt a mérkőzés lehet sugározni a szövegben.

A turné után egy sertéstelep nA nagy képernyős malchika város, megcsodálta, amit látott, vozvraschayutsya haza. Starshy mondja anya:
- Mama, láttunk egy sertéstelep nA kotoraya namnogo kövérebb és kövérebb te!
Mat hisztérikus daot podzatylnik fia és nachinaet keserűen plakát.
Mladshy fia pytaetsya megnyugtassa, gladit kezét, és azt mondja:
- Nyugodj meg mama. Ön Aranyos kék disznó szőke.

Rendes mérkőzés, és eléri előnye, hogy megnyerje az osztályban.
Nem szeretem, hogy a kitartás, hogy erősítse a győzelem volt színre. elvileg az off véletlen, és nem volt elég értelmes és megfontolt lépéseket. Nos megvalósítása és Aidan ilyen Jurado és 150% -x pont különbözőnek kell lennie.
Egyre több és több, mint Glushakov. A legfontosabb játékos számunkra most. Carlos nagyon jól nekünk előnyt a levegőben, amikor a védelem csökkenti a veszélyes időnként. És általában megpróbálom, és ezt a munkát nagyon hatékonyan.
Kombarik volt egy nagy meccs. Végül elmentünk a híres átvitel. Tino és Jurado működik, ahogy kellene, de lehet jobb. Túl sok védekező felelősséget az érdekes, tekintve a teremtés, a játékosok.
Jura - a legfontosabb dolog, hogy hatékonyan. De szivárogtató ilyen előre kell több lehetőséget elő.
Pesyakov megbízható, tedd ki néhány tüzet.