Labdarúgás Spanyol Szuperkupa - 2019 utolsó 1 mérkőzés Barcelona - Real Madrid játszott, mint a

Csapatok hosszú lengő játékos Rela Quartet tartott Messi, nem hagyom, hogy megforduljon. Mindezek mögött képviseletét a csúszda látta a jövő főhős a mérkőzés - Ronaldo.

50 perc múlva rosszul játszott Pique, tőle a labda visszapattant a saját kapujába. Barcelona egy kicsit savanyú, de a Real Madrid játékos most nevezik „tejföl” - van egy új formája, nem krémes.

Barcelona játékos szinte eltűnt a kapu a Real Madrid, de nem volt végrehajtását. 77 perc elteltével még mindig „krém” tizenegyes, ami Messi ütött, utolérte 1: 1.

és le van foglalva, mint egy sárga lapot.

Eltelt néhány perc, Cristiano esett a büntető területen Barcelona, ​​a rajongók Barca szíve rettegésben: „Van egy büntetést az utolsó pillanatban?” A játékvezető, szemrebbenés nélkül, elővett egy piros lapot, hogy távolítsa mintha Krish. A következő mérkőzés megy csillag nélkül a Real Madrid, de mindegy - „a mór megtette a munkát - a mór mehet.”

Ebben az utolsó desyatiminutke koncentrálódik szinte minden a legfontosabb pillanatokban a mérkőzés - az utolsó pillanatban Ascencio felügyelet nélkül marad védelem Barca és a labda ismét a kapuit az ellenség. A végeredmény 1: 3.

Real Madrid ezt a mérkőzést, de a spanyol Szuper Kupa. Barcelona nem egy klub, hogy feladja bármely fiókot. A visszavágón, hogy pont az i.

Érdekes, hogy kiderült a meccset, és akár 80 - minute semmi sem volt egyértelmű. De helyettesítő, a fő sztárja „királyi” klub, Cristiano Ronaldo vezette csapatát megelőzve. Igaz, akkor el lett távolítva, de a tettet történik. Valamint a 90 - ik perc Marco Asensio nőtt ki a „Real”, hogy két gólt. Ennek eredményeként 1: 3 és az „katalánok” jaj így nem csak a Madrid a második láb, még távollétében Cristiano Ronaldo. De a „Barcelona” egy hangos visszatérése a történelemben.

Itt van, hogyan osztja gól:

Lionel Messi - 77 perc (habok.) - Gerard Pique - 50 perces (Auth.), Ronaldo - 80 perc, Marco Asensio - 90 perc.