Kapcsolódó hír csapat sprint sprint háborús játékok Lahti síelés

Lahti (Finnország) vb Men
Személyes sprint (freestyle). Döntő. 1. Pellegrino (Olaszország) - 3.13,76. 2. Ustyugov (Oroszország) - 0,15 lag. 3. Klebo (Norvégia) - 0.44.
A csapat sprint (klasszikus stílus). Döntő. 1. Oroszország (Ustyugov / Kryukov) - 17.40,6. 2. Olaszország - 2.2. 3. Finnország - 8.7.
Skiathlon. 1. Ustyugov - 1: 09.16,7. 2. Sundby - 6.7. 3. Pettit (mindkettő - Norvégia) - 31.8. 8. Lark - 36,1. 15. Bolshunov - 56,0. 17. Halhatatlanok (összes - Oroszország) - 1.08,7.
nők
Csapatsprint (szabad stílus). 1. Norvégia - 20.20,5. 2. Oroszország (Matveeva / Belorukova) - 5.6.

Julia Belorukova és Natalia Matveeva könnyen versenyezni egy érmet a csapat sprint, amit meg is tettek. Legalábbis azt hittem, hogy volt egy nagy esélyt kap a bronzérmet, és elvitték az ezüst. Ugyanez vonatkozik elleni küzdelem Szergej Ustyugov egy érmet a skiathlon, de az ezüstérem az egyes sprint bizonyos mértékben kivédeni.

Orosz férfi csapat lett az első csapat sprint klasszikus stílusban a sífutás, a finn Lahti világbajnokságon.
Hazánk képviselte az olimpiai bajnok, most az első három világbajnok a szovjet és az orosz síelők Nikita Kryukov lett kétszeres világbajnok Szergej Ustyugov.
És a hagyomány szerint nem volt anélkül, hogy intrika körül a sportolók, de ezúttal nem sikerült.
A Nemzetközi Sí Szövetség nem fogja azt a kérdést, a visszavonás az orosz síelők Natalia Matveeva és Júlia Belorukova ezüstérmet. Úgy tűnik, a svéd újság „Expressen”.

Ez azt mondta újságíróknak, miután megnyerte az ezüst A csapatban sprint együtt Julia Belorukova.
Sajnos nem tudjuk megjeleníteni ezt a képet. A hibaüzenet automatikusan megkapja a támogatást. elnézését
Matveeva az aktuális világbajnokság ötödik karrierje előtt érmet nagyobb versenyeken a szezon nem tudott nyerni.
„Megkezdése előtt ezen a versenyen nem gondolt a következő világbajnokság, mert van jó néhány év, és az olimpiai játékok után a dél-koreai akart menni szülési szabadságra.

Nikita Kryukov és Szergej Ustyugov megnyerte a csapat sprint világbajnokság Lahti. Ezüst nyert az olasz csapat, zárt az első három csapat Finnországban.
Fotó: ru.wikipedia.org
Tehát ez történik - ne hagyja ki a lehetőséget, és fel kell készülniük, hogy ezt bármikor. A legtöbb faj volt a vezetője a Norvég csapat sprint csapat. És akkor történt valami, amely romos nem csak a miénk - az utolsó előtti kanyarban norvég Emil Iversen és Finn Iivo Niskanen szembe, szó kusza szervek, pálca és síléc. És - mindent. Sergey Ustyugov és Federico Pellegrino rohant nélkül versenytársai.

Sportolók órajele 17 perc 40.69 másodperc távolságban 6h1,3 km. A második, hogy a célba érkezett olasz síelők Dietmar Nekler és Federico Pellegrino, ők a győztes mögött 2,14 másodperc. A harmadik helyet foglalta el a finnek és Sami Jauhojärvi Iivo Niskanen (8,64).
Meg kell jegyezni, hogy a cél előtt menetelő megelőzve a norvég és a finn síelők ütközött és elesett. Ez lehetővé tette más versenytársak, hogy megelőzze.
Sergey Ustyugov harmadik alkalommal lesz a győztes a World Cup. Korábban ő nyert arany és ezüst skiathlon az egyes sprint.

Sportolók eredmény azt mutatta, 17 perc 40.69 másodperc.
A második helyet foglalja el az olaszok Dietmar Nekler és Federico Pellegrino, a harmadik - a finnek és Sami Jauhojärvi Iivo Niskanen.
Megjegyezzük, hogy a cél előtt a norvég és a finn síelők, menetel az élen, összeütközött és lezuhant, ami lehetővé tette az orosz állampolgár és egy olasz túltenni.
Az orosz csapat ebben érem volt a negyedik a vb Lahti.