48 írjon fel fúvókák DDE és tesztelése a visszatérő

Minden újra jó!

Egy másik intézkedés, hogy megszüntesse a rezgés, úgy döntöttem, hogy teszteljék a fúvókákat és látni, ha megfelelően nyilvántartásba.

I kombinálva ezt az eljárást csere párnák. Ahhoz, hogy cserélje ki a párna forgatták felülről annyit kell lőni a csere a légszűrőt. És kinyitotta a csodálatos kilátás nyílik a Force. Átírtam a számokat egy darab papírt sorrendben.

Mi érdekli a 6-jegyű számot, mielőtt a levelek GO

Fegyveres laptop INPA továbbiakban:
- Elmentem a DDE szakasz 5.0 M47 új
- Elmentem a szakasz Activate (véleményem F6 billentyűt)
- Elmentem a befecskendező érték olvasási, írásbeli alján, ami most megfogalmazta

fotó nem az enyém, csupán a minta

Kiderült, hogy ez rossz tönkölybúza, egyik Forsa magzatok, míg mások keverednek. Mivel a gyakorlat azt mutatja, szinte minden gép van fejtik ki szemetet, hogy nem felel meg raelnosti.

- És végül elrendelte azok értékeit az F1 lenyomásával, a fenti képeket mutat a párbeszédablak

Beindította az autót, nincs változás érezhető. De sok minden változott Javítás.

Ilyen a telepítés))

- növény egy-két percig, és hogy mennyit natekla, mértem a 2 percre, majd osztva 2-

Megjegyzem, hogy is kell milyen minőségben tettem a visszatérő tömlőt úgy, hogy a motor működése rosszul elöntött gázolaj, akkor általában rendben? A tartály oldalán rohanó dízel, én xs) Mit gondolsz? Natekla ennyi:

Teljes idő: 2 perc 25 ml összes 4 Forsyth, azaz 12-13 ml percenként, és egységes, van egy nagyon jó jel!

a jobb alsó, mert kiömlött a földön, yblo ugyanaz, mint a többi

Ahhoz, hogy a korrekció lett simább, tank vonal az eljárás a vis még nem mászik))
Nincs különbség nem érezte, hogy valami után a recept az erő, és cserélje ki a fékbetéteket együtt.