Rész nagyon könnyen használható. A javaslat doboz elég belépni a kívánt szót, és mi ad egy listát annak értékeit. Szeretném megjegyezni, hogy a weboldal különböző forrásokból származó adatok - enciklopédikus, értelmes, szóalkotás szótárak. Itt is megismerkedhetnek példa a szavak használatát megadott.

Kérdések a szó a szótárban Galatasaray krossvordista

Galatasaray

Galatasaray (Football Club)

Sport klub „Galatasaray” - a török ​​labdarúgó klub Isztambulból. része a sport társadalomban „Galatasaray” eljárva a török ​​bajnokságban. Úgy alakult 1905-ben. Folytat hazai pályán a stadionban „Türk Telekom Arena”, amely helyet 55.147 néző. Az egyik legsikeresebb labdarúgó klubok az országban, 20-bajnoka Törökország, 15 győztes a Törökország jutott, 13-szoros győztes a Super Bowl Törökország győztes az UEFA-kupa, UEFA Szuper Kupát.

Galatasaray (sportegyesület)

"Galatasaray" (Galata Saray + "palota".) - a török ​​sportegyesület székhelye Isztambulban. Egyesíti a sport a kosárlabda oldalán. röplabda, vízilabda, evezés, úszás, atlétika, motorsport, és más fajok, mint jól ismert a sport világában a focicsapat.

Galatasaray (Basketball Club)

„Galatasaray» (Galatasaray Odeabank) - Török kosárlabda klub, amely része a sport társadalomban

• Galatasaray - Football Club.
  • Galatasaray - sportklub Törökországban.
  • Galatasaray - kosárlabda klub.
  • Galatasaray - az egyik történelmi negyedében Isztambul (a közigazgatási kerület Beyoglu).
  • Galatasaray - Török női kosárlabda klub Isztambulban.
  • Galatasaray - egy kis sziget a Boszporusz.

Galatasaray (női kosárlabda csapat)

„Galatasaray” - Török női kosárlabda klub Isztambulban. Ez 1986-ban alapított. Tizenkétszeres bajnok Törökország. az egyetlen török ​​klub, tulajdonosa lett a BEK és Euroliga.

Galatasaray-sziget - egy kis sziget a Boszporusz-szoros másrészt Kurucheshme kerület Isztambulban. Törökországban. Galatasaray tartozó sport társadalomban.

A szigeten található az északi a Boszporusz-híd, 165 méterre a parttól európai Isztambul, így könnyen megközelíthető a kompok. Elhelyezkedés A sziget teszi vonzó célponttá a lakó-, bárok és éttermek. Szintén a szigeten vannak 2 medencével rendelkezik.

Átírás: Galatasaray
Visszafelé szól: yarasatalag