6 rejtegető - keresve az ideális

A minap láttam egy lányt egy blogbejegyzést a fénykép 9 paletok elpirult. Csak rózsaszín pír egyetlen márka Burberry. Rögtön gondoltam - Nem vagyok egy igazi szépség-blogger :( Én, például, csak két pirosító - néhány hétköznapi rózsaszín, amelynek színe van egy természetes pír és a második -. Új vörös Chanel (írok róluk, bár szinte mindent így is van megírva), vásárolt egyszerűen azért, mert a szeszély.

Nem kell ilyen nagy számú kozmetikai, mint amilyennek látszik - és nem törekszik arra, ez az állapot. Éppen ellenkezőleg, ideális esetben, szeretnék jönni valamilyen egységes ellátási rendszert, és ragaszkodni hozzá annak érdekében, hogy ellenőrizzék és megoldani bizonyos problémákat. És a „minden teremtmény” kellett volna „pár”, és ideális esetben az összes darab.

De aztán megszámoltuk a concealers - és rájött, hogy mégis, igen, én vagyok egy igazi szépség mániákus: D Nekem az 5 - igaz, csak azért, mert én nem találtam az én ideális, ami megfelel nekem 100% -os. Ezen ma beszéljünk. 6 megvitatják a különböző concealers - 5 őket vettem különböző időpontokban, az egyikük majdnem érett csak dobja az elmúlt pár évben, és az egyik az én próba, vagy inkább, mint mondják szépség bloggerek, otlivant.

MAC Studio Finish korrektor szigorúan véve nem teljesen rejtegető, legalábbis a szeme biztosan nem éri meg használni, ha ez szükséges a sűrű típusú smink színpadon. Úgy tervezték, hogy helyes „tökéletlenségek”, azaz a nem számolunk pattanások és öregségi foltok. Elvileg ez foglalkozni vele tökéletesen. Egy nagy színpaletta lehetővé teszi, hogy válasszon egy árnyék, amely tökéletesen egyesíti a bőrével. Felvettem a hang egy tanácsadó Moszkva és kapott pontosan. Ha nem használja fehérítő ellátást, abban a reményben, hogy távolítsa el a kis foltok, volna nekem is tökéletesen illeszkedik. De mivel tudom használni fehérítő -, hogy ő arcán nem néz ki olyan tökéletes, mint korábban. És textúrát találtam egy jobb lehetőség. Ezért MAC - egyáltalán nem a kedvencem. Ez eltér nagyon lassan, én nem is a fele a bank üres volt 2,5 év, ami nyilvánvalóan arra utal, hogy ami jó a bőröm,) Nem tudom, talán itt az ideje, hogy eldobja már, hogy hány volt eltartható lehet? Mindenesetre, vásárol egy második nem húztam.

Korrektor MUFE Lift korrektor vettem a felülvizsgálat Valeria skromni_beauty blog és elégedett volt elvileg. Ő nagyon jó masszázs rendszer kapacitását, így könnyebb és műanyag, mint a MAC, könnyebben nyúlik a bőrt. Ő valamivel világosabb árnyalatú a bőröm (mint amilyennek lennie kellene az én értelmezésemben rejtegető), de most szinte tökéletesen illeszkedik a hang az arc. Festészeti elég jó, de még nekem alatt nagy szemek. Szeretnék egy könnyebb textúra és kevésbé észrevehető bevonat. De bizonyítéka volt a csoda is! Főleg azért, mert annak használata, és csak ritkán elő a szem alatt - ha egyáltalán ijesztő nem jó alvás. A csövet mindig sok nem tudok mondani - ez nem látható. Szeretném megvásárolni újra? Remélem, hogy képes legyen megérteni és néhány pattanások és a pigmentáció és én annyira sűrű korrigáló eszköz már nincs szükség. De elvileg semmi ellene van. Legfőbb előnye - sokoldalúságát. Ha kell menni valahova, és megteszi a kis make-up - Majd én elviszem.

Következő rejtegető ESPRIQUE Dual korrektor vettem a Melon-Pande nyomán hobbija ázsiai kozmetikumok. A tulajdonos az üzlet annyira finom, hogy leírni, nem tudtam nem vezet :)

Azt kell mondanom - jó rejtegető nekem csak a lektor. A szeme alatt, még mindig túl szűk, még szigorúbb, mint MUFE, majdnem ugyanaz, mint a MAC. De nekem a fő mínusz nem ez a helyzet, és egy sárga árnyalatú :( Én nagyon szép bőr, világos rózsaszín középtónust vettem egy könnyű rejtegető és csak a világos szektor nekem. És még ez is sárga bőröm. De kiváló szerkezetű „tayayuschego csokoládé”, ez tényleg ilyen! Igaz megint a szemem túl szárazak, bár én nem tud alkalmazkodni magát könnyen. és fantasztikus csomagot, nekem ebben az esetben szállít intenzív esztétikai élményt. és mega-kényelmes sponzhik alkalmazási tartalmazza! én ecsettel, és nem hatolt, de sponzhik - ez valami minden, én ezt rejtegető átvitelbit pénztárca veled, mert könnyebb számukra, és a lehető leggyorsabb, hogy helyrehozzák pótolni helyen, de néha használják, és reggel az egyéni pattanások (ma már sokkal kevésbé) ...

Fogok vásárolni? Én nem is tudom. Valószínűleg igen, bár ez nem racionális, hanem pusztán érzelmi vágy. Mégis, ez is sárga. De másfelől, sikerül őket nagyon jól elfedik a pont „tökéletlenség”. És sponzhik. És szép etui. És a textúra. Általában igen, valószínűleg vásárolni :)

Ha van egy sárgás bőr felhangot - Azt javaslom, hogy figyeljen rá kijavításának hiányosságai, valamint a szobrászat. Nézd meg, hogyan Swatch fény!

A kedvenc eddig, ha beszélünk konkrétan a rejtegető a szem alatt - La Prairie. Ez az út az első rejtegető, vásárolt, mint egy korrektor, és nem a lektor. Úgy döntött, hogy vásárol valamit, miután a smink tett nekem egy profi sminkes fotózás. Ő adott nekem egy nagy arccsont és faragott arc! Mikor jött rá a következő alkalommal (megint csak a smink fotózásra), ez nem túl félénk megkérdezni, hogy mit ért el ezt a hatást. „Korrekció” mondta sminkes. Mentem, hogy szót a Stockman, és azt mondta, hogy a tanácsadó a problémámat. „Szüksége van egy nagyon könnyű rejtegető történni szobrászat” tanácsadó azt mondta nekem, és elvezetett a stand La Prairie. Kipróbált rejtegető, azt mondta: „Nos,” és elment a pénztáros, ahol ütött csekket, mint 100 $! Azt ofigela ebből, mint korábban felmerült La Prairie árak, de a visszavonulás valahogy kényelmetlen. Amikor kinyitottam a csomagot otthon, kiderült, hogy nincs olyan korrektor, de kettő! Mivel a készlet tartalmaz utántöltő. Azonnal számít, így kiderül, nem is drága, sokkal több, mint a normál ár.

Ami a minőséget szinte tökéletes, de még egy kicsit esik a ráncok a szem alatt. Ugyanakkor az előző három is sikertelen, az ügy valószínűleg tervezés szemet. Nem volt elfoglalva, így nem sok jobb maszkokat. De ez nagyon könnyű, szinte észrevehetetlen. És ami a legfontosabb - ez a legkönnyebb! És világos rózsaszín középtónust (Van 10-es számú). Ő a legjobb, amit világosítja a szem körüli bőr a legalkalmasabb a tér megvilágítását a szeme alatt és a szobrászat. Tökéletesen szolgál, mint egy alap árnyékokat. Ha azt szeretnénk, hogy még könnyebben hozzá fényvisszaverődés - én keverjük össze egy folyékony kiemelő a MAC, és nem is. Nagy csomag, amit otthoni használatra, utántöltő hordoznak pénztárca. Szeretem az ecsetet (bár azt mondják, hogy ez állítólag nem higiénikus).

Azt időközönként húzza őt változtatni - nos, a legjobb az ellenség a jó! Nemrég szerettem a textúra a Chanel Lift Lumiere, de zavart a mérete a bankok - nagyon is nagy, és hirtelen nem fog működni? Aztán néhány bloggerek, akiknek a véleménye bízom, írtam az új Sisley Phyto-Cernes Eclat Eye korrektor - és persze reszkettem számítva egy csoda.

A végén vettem Sisley. A boltban úgy tűnt, csak egy kicsit sötétebb, mint a La Prairie, bár a ház egészen más (látod a Swatch). Csak világos barack a kezét -, de a szeme, ez nem észrevehető! A paradoxon, de ez így van, lehet ezt a Peach megszünteti véraláfutás? Más részein az arc észrevehetően őszibarack, és a szem alatti tökéletesen illeszkedik a bőrrel.

Ez Skin minőségét (a gyártó szerint), amíg hiszek benne, hogy ez az érzés van, amit nem kell. By the way, én csak észrevettem, hogy az intuíciót kozmetikai termékek, és ez működik! Ez csak akkor szükséges, hogy képes legyen megkülönböztetni a hangja hangokat hörcsög (aki meg akarja vásárolni ALL) és a békák (amely elfojtja, kivéve akkor nem kell semmit).

Chanel Lift Lumiere meggyőztem magam, hogy nem vásárolni. Ehelyett azt kimerítette egy kicsit teszter egy boltban a méhészet a bankban. Chanel állni Stockmann én soha nem látott tanácsadó. Röviden, egy időben, hogy ki és Swatch nekem elég. Ítélve a Swatch - árnyék nem az enyém, de még mindig próbáltam festeni őket, mert szeretem a textúra zhirnenky silikonistaya :) Ez nem furcsa, hogy ez rendben is ment a szemét, és nem úgy tűnik, túl sárga bőrt. Mégis úgy döntöttem, hogy ne vegye meg, valószínűleg a tartalékok tart velem egy hosszú idő, és akkor én is használni La Prairie. Vagy Sisley, lásd.

Swatch tetején:

1) La Prairie- fényes, rózsaszín, míg a versenyen
2) Sisley - első benyomások pozitívak, de én továbbra is megpróbálja
3) Chanel - próbáltam, nem rossz, de nem ideális szín, vásárolja meg a teljes összeg nem
4) MUFE - használunk korrektor, túl sűrű a szem
5) MAC - nagyon szűk, szuper-hatékony, sőt heverni, nem vásárolnak is, mint a lektor, de ez nem jelenti azt, hogy rossz
6) Esprique fény szektor - nagyon könnyű, de a sárga az én rossz álcázza tökéletlenségek pont
7) Esprique sötét szektor - nekem szinte használhatatlan, csak közvetlenül az ünnepek után lehet használni egyes részein az arc, és akkor nem mindenhol.