2018 Android - hogyan lehet a diavetítés menüt facebook, és a Google Android Spotify

Androidok .help orosz Android-közösség.

Szeretném felvenni a dia menü, mintha az alkalmazás facebook alkalmazás. Elolvastam egy csomó dolgot az interneten a Librarys de egyik sem működött nekem. Mi takoeluchshee, hogy a / könyvtárban, hogy tudom használni erre, és valaki talán magyarázni nekem, hogyan kell használni?

szerkesztés Ez az én áramkör:

De nem látja a gombot, vagy a háttérképet. Tudod, mi az, ami rosszul?

Top 5 Respuesta

Akkor olvasd el ezt a cikket 3 E:

hogy egy ötlet :)

Én ezt a könyvtárat ezekben a napokban, és ez nagyon jól működik. Tény, hogy a használata nagyon egyszerű.

Egyszerűen állapítsa side_navigation.xml menüpont alatt mappát:

Ezután az elrendezés tevékenységek akkor adjunk hozzá egy navigációs Photo:

És a munka, meg kell összekapcsolni és:

Indításához navigációs sáv oldalán egy jó lehetőség, hogy hívják, kogdapolzovatel rákattint az ikonra a ActionBar haza. Például:

Van egy csomó konfiguráció megteheti később a helyszínen (menü, irány, szín, stb), valamint a beépített funkciókat adhatunk a menü, mint például egy postafiók, megtalálják / meghívja barátait, radar, stb

Nos jelenleg im dolgozik a projekten, és rábukkantam egy csúszó menü googled, de mindig nagyon csalódott, hogy még senki sem adott semmilyen kódrészletet, vagy néhány tanácsot, hogyan kell kezdeni, hogy a csúszó menüben, de minden adott egy linket egyes projektek / könyvtárak használata GitHub, úgy döntöttem, hogy magam és végre megvan a saját kész csúszó menü.

Két napot töltöttem rajta

1. Bevezetés szán animációk

2. nehéz dolgozni minden képernyőfelbontás

A nagyon egyszerű, ha egyszer kap egy pillantást az animáció, olvastam néhány hol nincs értelme újra feltalálni a kereket (akik Hivatkozva a forráskódot a GitHub menü dia), de én beleif, hogy meg kell próbálnia legalább egyszer megpróbálja a saját, így kap egy ötletet, hogyan is működik ez a gyakorlatban, és a funkciót. P

így etokartina milyen a menü csúszás következik be fog működni

1.Find.xml // később a kód lesz hivatkozni, mint findLayout

2018 Android - hogyan lehet a diavetítés menüt facebook, és a Google Android Spotify

2.Filter.xml // később kódot utalja a FilterLayout

2018 Android - hogyan lehet a diavetítés menüt facebook, és a Google Android Spotify

A find.xml én benne filter.xml kezdetben láthatatlan

Votanimatsiya RES / anim

Tessék Teljes és funkcionális csúszó menük, és testre szabhatja azt, hogy megfeleljen a követelményeknek, ha valaki még mindig van néhány probléma a telepítés, ne habozzon feltenni, úgy érzem öröm, hogy segítsen :)

Legutóbbi kérdések

Kapcsolódó cikkek