Minél keményebb a játék - az édesebb a győzelem ideje

Áttekintés Az első mérkőzést a harmadik selejtező az Európa Liga

Az első mérkőzést a harmadik selejtező az Európa Liga kaptunk két győzelem orosz Zenith és Krasznodar. És ha Zenit hosszú ringatta izraeli látogatása, a Krasnodar egyáltalán nem tudott bejutni a játék hatalmas mennyiségű időt otthon.

Az első, hogy „bikák”. ellenfél, aki egy dán Lyngby. Ez egy tisztelgés a dánok - a nagy technikai merész játék időről időre terelni a védelem a hazai csapat, és így időnként tartott az egész első felében, és az elején a második. Ennek eredményeként a 64 perc, a dánok átvette a vezetést szerzett Kjaer jól megérdemelt módon. Itt osztályokon Igor Mihajlovics Shalimov játszott teljes erejét és a játék nagyon gyorsan, a 67. percben szerezte Claesson. Krasnodar tovább súlyosbítja a játékot, és kezdett alkotni esélye, de nem volt szerencséje, és a labda nem akar esni a hálóba kapu dánok. Rendszeres idő véget ért, és az eredmény nagyon kényelmetlen volt - 1: 1, de az egész labdarúgó Krasnodar és Oroszország, az első új házibuli evrosezona adta a fiatal tanítványa Krasnodar Academy Magomed Suleimanov, aki küldte a labdát a dán csapat az utolsó pillanatban! 2: 1 - kemény, megkínozták, de még mindig nyerni!

„A kék-fehér-kék” játszott Izrael több mint egy darab, és hűvös, de a hazai csapat megvédte nagy, míg a 59. percben, amikor Criscito sikerült nyomja a labdát a kapuba. Tovább az osztály osztályokon Mancini hozta a mérkőzést nyerni, pontozási újabb győztes gólt a 90. percben - keverjük Kokorin. 0: 2 - győzelem az úton. Gratulálunk Oroszország, maximális pontszám ezen a héten - 3, 3, figyelembe véve a vendég CSZKA győzelem! Csak így tovább, és a játék fog jönni!

Ma is lépett a harcot a két klub Franciaországban és Portugáliában.

A portugál is játszott kevesebbet, de nem sikerült - két idegenbeli mérkőzésekre végződött két döntetlen. 0: 0 - megszervezése döntetlen Bulgária vette el Maritimo. 1: 1 - Braga játszott kényelmesen egy látogatás a svéd AECOM. De a svédek nem megszokni, hogy játsszák el egy bulin a rossz pontszámot az első mérkőzés.

Ezekkel az eredményekkel a jelenlegi szezonban besorolásának Oroszország (1400), nagyon közel a Portugália (1500), de még mindig elmarad a stabil francia (1750). Kiszélesedő az elmúlt szezonban, a belgák csak 1000 pontot, 2 otthon rajzol és 1 st vendég vereség a jelenlegi szezonban.

Szintén az első mérkőzést a harmadik selejtező az Európa Liga szépen játszott néhány posztszovjet klubok! Litván Suduva - az egyetlen klub, aki legyőzte ellenfelét ma 3: 0 - legyőzte az erős svájci Sion! Érdekes módon maga mutatta, a másik litván csapat Trakai. nyert egy kemény-küzdött győzelem Shkendija - 2: 1. Nehezebb, mert nem sikerült több gólt a bal kilenc ember 62 perc alatt, a macedónok. Ukrán Olimpiai felhívta 1: 1 otthon a görög PAOK és Alexandria látogató pont távol a román Astra - 0: 0. Azerbajdzsáni Gabala rosszul játszott, különösen Fehéroroszország Dynamo - 0: 0 és 1: 2, fél, ill.

Megjegyezzük, hogy a litvánok miatt kihasználja magasba a táblázatban az együtthatók mint 7 sor 50-én és 43-én, és most Baits elfoglalta az első felében a 40 ülőhely a TC - Lettország 41., Észtország 42th, Litvánia 43 th.

A fennmaradó ellentétek válassza mérkőzései nagynevű klubok. Holland PSV elveszett otthon a horvát Osijek - 0: 1, míg a mini-érzés! Osztrák Sturm elveszett otthon török ​​Fenerbahçe SK - 1: 2. Dinamo (Bukarest) és az Athletic (Bilbao) játszott 1: 1 Romániában. Olasz AC Milan nyerte el Universitat - 0: 1, a románok nem igazán szerencsés a sorsolás! Everton angol és német Freiburg nyerte a saját területén azonos pontszámot - 1: 0.

Eredmények az este és az egész héten az orosz kitűnő, abban a reményben, hogy várja a jövő héten, és a visszatérő mérkőzést.