8 jó ok, hogy ne legyen egy üzletember 20 év - blog Lenar Amirkhanova

8 jó ok, hogy ne legyen egy üzletember 20 év - blog Lenar Amirkhanova

Korábban volt egy világos kép egy üzletember által inspirált hollywoodi filmek és a Forbes magazin címlapján. A sok pénz, luxusautók, saját jacht és egy bankszámlát a tárterületet. A fiatal férfiak nagyon fontos, hogy jó.

Azt hittem, hogy egyre üzletember vagyok, kemény fickó. De hamar rájön, hogy a hűvös szó „üzletember” helyébe egy sokkal gyakorlatiasabb „vállalkozó”. És a vállalkozó - nem annyira millió dollárt a bank, hogy hány fennmaradó 7 ok.

Ezen túlmenően, a „vállalkozó” - rendszerint kölcsönök fedezésére készpénzt rés és zárja olcsó iroda a város szélén, hanem a közömbösség és a szebb életet. mert esélyt kap gazdag gyors eredményei szerint az amerikai kutatók, csak 1 4000. A fennmaradó 3999 egyre gazdagabb sokáig, és általában nevezik magukat gazdag, majd amikor Ponte elvesztette minden érdeklődését.

Stormy fiatalok - felejtsd el! Ha úgy dönt, hogy lesz egy vállalkozó fiatal korban, akkor hajlandó adni cserébe a legjobb éveit.

Amikor a többiek is lóg ki a klubok és a várakozás, hogy felkészüljenek a hétvégi nyaralás, akkor kapcsolódnak egy táblázat a bevételek és kiadások, valamint álmodozni átadni az ügyfél késik projekthatáridőket gyorsabb.

Kérdezd meg magadtól: Do teoreticheskieblaga állni a saját üzleti a valódi áldozatok. Mi fizetünk érte?

A szám a barátok csökkenni fog élesen. És ez nem, hogy ők nem annyira, és a barátok. És az a tény, hogy lesz szomorú szar.

Mivel Ön nem nyugodott minden nap a héten, nem vedd nem tervezett út. Azt is beszélek elemi kommunikáció.

Korábban Örülnék, hogy megvitassák az új film Tim Burton, vagy vitatkozni fölényét dance trance többi része felett a salak a zene. Most már sokkal érdekesebb számomra, hogy megvitassák a megfelelőségét egy befektetés Instagram és az új marketing trükk az értékesítés. És Radio Record Inkább Relax FM.

Most várni a hétvégén nem kevesebb, mint korábban. Csak a hétvége előtt pihenni a mindennapi életben tűnt nehéz edzés után.

És most már a lehetőséget, hogy a munka hiányában agy efferens ügyfél kéri, szétszerelhető befejezetlen ügy a kimenő héten, és dolgozzon ki egy tervet a következő.

Barátok és a szülők azt mondják: „Az elmúlt hétvégén, akkor nem működik!”. Meg fogja válaszolni: „Igen, igen” -, és továbbra is működni fognak. mert pihenni is pazarló az Ön számára.

Még van is egy barátnőm, aki panaszkodik a figyelem hiánya. Ő igazán megérdemli több időt kész elviselni egy ilyen van.

Sokan tévesen úgy vélik, hogy a saját üzleti szabadságot ad. Sőt, a legtöbb üzlet tulajdonosa lesz rabszolgája cége. Tölt munkahelyi szinte minden alkalommal, gondolatok és érzelmek.

Szükségünk van egy csomó tapasztalat, hogy épít egy sikeres vállalkozás, amely képes sikeresen működni anélkül alapító. A 20 éves, ez a tapasztalás sehol. Meg sok évig fog tartani, mielőtt eléri a kívánt szabadságot.

De mint általában, sokan nem elég, vagy türelme, vagy vágy, vagy a szerencse. És akkor egyszerre.

Korábban én komolyan szereti sakk, kosárlabda, részt vesz különböző kreatív versenyek, komponált dalok egy gitárral, beleszeretett, elment mindenféle hűvös helyen.

Meg kell koncentrálni teljesen a munka annak érdekében, hogy megnyerje a vásárlói hűség, hogy jó feltételeket a munkavállalók és építeni a nagy cég a világon. A többi nincs jogom vesztegetni magunkat.

Fiatal általában van egy csomó lehetőség, és ha bemegy az üzleti érvényesülni, ez egy kétes kilátás.

Pár hónappal a fitness club a szem alatti személyi edző kaptam egy csomó több oka önmegerõsítést mint egy pár éve a szakmában.

Sokkal gyakrabban fogja érezni magát, mint egy komplett bunkó, az önbecsülés lesz egy mély vörös ritkán tör pozitív.

Persze, akkor edzett és könnyebb lesz, de az árnyék a kudarc kísérteni sokáig.

Nagyon szerencsés az életben, ha az álom egy ház a tenger közelében, egészséges testet, öregségi vagy egy teljes gyűjtemény a retro játék autó modell.

De egy vállalkozó - ez egy lelkiállapot. Ez egy álom valami, hogy a világ jobb. És a világ körül fog változni nagyon vonakodva. De ha már a hivatását - a vállalkozóvá válásra, akkor nehéz lesz kijutni.

Ha úgy dönt, hogy lesz egy üzletember fiatal korban, akkor valószínű, hogy nincs semmi, és soha nem is fog. De van egy jó hírem. Csak néhány évvel, még mindig egy fiatal, nagyon fiatal korban, akkor kapnak a tapasztalat, hogy sok ember nem fog szerezni és élettartamát. Aztán, mielőtt megnyitja az ajtókat, nem számít, milyen utat választja a végén nem.

Nagyrészt ismert magára.
Elfelejtettem megemlíteni, hogy a lányok nem kell ezeket a fickókat.
Szükségük van azoknak, akik nem veszik magukat és másokat a fejét annak ügyek, és rögzített rendszeres jövedelme. És a srácok, akik kikapta 100k ma, majd öt hónap nem megélni, hogy nem érdekli.

Köszönöm a cikket én 21, 🙂 érdekes és hasznos.

Minden relatív, és viszonylagos.
1. Mivel a vállalkozó meredekebb, mint annak alkalmazottja.
2. lenyűgözte hozzáállás amerikosov ahol 33-35 éves fiatal, 20, sokan még mindig a tanulás és nem tudom, mit kell csinálni, akkor.
3. Hamarosan, drága barátaim fog működni hétköznap nagyon fáradt, és gyűlölte vasárnap.
4. Személyi idő? Meg kell tanulni, hogyan kell megtalálni, ami a legfontosabb lehetősége van, mások egyszerűen nem kell választani.
5. Valójában a szabadság - a választás szabadsága, és ez már meg is történt!
6. érszűkület érdekeit nem azért, mert az üzlet, akkor csak felnőni (vagy én) - ez normális.
7. árnyék hibák, stb ez nem az üzlet, és a természet a függő.
8. Ez az álmokról, de - nos, minél előbb kezdi, annál tapasztaltabb és okosabb lesz, és van esély még azok végrehajtására. Kétséges, hogy ül az ugyanazt a munkát 10-ik éve, valaki lesz valami álom.

Van még mondani - 20 csak meg kell, hogy legyen egy üzletember ... Aztán nehezebbé válik, hogy a globális (létfontosságú döntések), valaki meg akarja csökkenteni a kockázatot, a képzeletbeli stabilitását szolgálja. vagy a család, a gyerekek nem szabad megengedni, hogy vegye le egy üzleti vállalkozás.

Nagyrészt egyetértek Todd. Bár én személy szerint nem sok gondolkodás 20 többet az üzleti 🙂 De a 23 ... 🙂

Lenarych! Pontban. De én vagyok több, mint arról, hogy nem fogja megbánni, hogy lett egy vállalkozó 20 évesen :). Lettem őket 24. És én nem bántam, hogy a 20 élt szinte gondtalan életet.

Ha a választás az üzleti és a maszturbáció, és az utolsó csúcs csak 20 éves, a kisebbik rossz is - az üzleti.

Ó, hogy a téma ment, ón. A probléma az, hogy (Oroszország, Ukrajna, Fehéroroszország, stb) nincs üzlet, nincs jövedelem, de ezek különböző fogalom. Ezért ezeket a problémákat zajlanak. Ugyanakkor, nem törődve azok kamatát az ifjúsági, az időskori kell könyörögni. Persze, túlzok, de valami van imho.

Nem értek egyet.
A vállalkozás - ezt a meghajtót, amelyet adott tapasztalat nem mindenki számára.
Igen minden, és nem szükséges, mert ki fogják alkalmazni ránk?)

Mindez természetesen igaz, de tusilovo, klubok, fitness is kell valahol, hogy a pénzt. És én még nem láttam embert, sőt kissé tisztességes kereső, akár az üzleti vagy nagybátyja, - ami nem lett volna vjobyvat. Ezért az összes fenti igaz a munkáját, és az iroda, valamint a növény.

Oh! Lenarych, ez a post! Szeretem a cikk alapján a személyes tapasztalat)

Jó téma emelt. Én csak 17, és én már találkoztam egy csomó elem a listából, sajnos.

Jobb, ha valami felrobban, törekedni. A gondolat, a gyárban, miután az iskola - nem sokkal több szabadságot, ha egyáltalán ez a rabszolgaság valahogy tulajdonítható szabadságot.

Nos, a hitelek nem mindig van szükség, vagy inkább nem minden szektorban, ha egy jó fej a vállán, hogy az életkor nem akadály!

IMHO, a cikk leírja, nem egy üzletember, majd szabadúszóként. Üzletember fut a saját üzleti, és hogy az agy az ügyfelek szükség a vezetők, és az álom, hogy adja át a lehető leghamarabb a projektet annak munkások. Ezért 8 ok, hogy egy üzletember, hogy 20 éves korig:
1. Ez király! Cool 20 év, hogy képes építeni egy olyan rendszer, amely a munka nélkül a közvetlen részvétel, csak ellenőrzés alatt (ami szintén lehet adhasson kívánt vagy szükséges).
2. Mondja el a fiatal „Igen!”. Ha határozott üzleti létrehozása (különben nem indul el), akkor azt az időt kell tekinteni és nem az áldozat, hanem mint egy befektetés. Még a építési szakaszban az üzleti, akkor talál időt a kikapcsolódásra, és csak akkor, ha minden szabályozva van, sokkal több!
3. Kedves barátok. Véletlenek vannak, a társadalmi kör bővül, és elkezdi kommunikálni ugyanazon céltudatos és energikus emberek, mint te (partnerek, versenytársak). Nem lesz szomorú szar, mert nem lesz kötve a munka (9-18 hétfőtől péntekig), és a jelenléte normális jövedelem lehetővé teszi, hogy vegyenek részt a hobbi.
4. Személyi idő. Ismétlem, hogy ha megértjük ügyként üzleti menedzsment, hanem a közvetlen munka (vezetők, tervezők, programozók, SEO, és így tovább.), Majd az időpont privát lesz. És ez több lesz, mint azoknak, akik dolgoznak a nagybátyja.
5. Szabadság. Szervezni a dolgokat, hogy lehet, hogy menjen el a minimális részvételi lehet, és sok tapasztalat itt nem kötelező. Ha közvetlen bevonása szükséges, és a bevételek érdemes felvenni a menedzser a szabadságért. A személyi jövedelem csökkenni fog az első alkalommal, de lesz sok szabadságot.
6. Interests. A fentiekből következik, hogy akkor van elég idő és pénz a hobbijáról. Sőt, ha minden jól megy, akkor bontsa ki a különböző érdekeket. Valami, ami korábban nem volt elég idő és pénz, most egyre inkább megfizethető.
7. vesztes szindróma. Az a személy, aki rendelkezik a lehetőséget, hogy mi iránt érdeklődik, és a jövedelem nagyobb, mint a legtöbb kísérete? Igen, te viccelsz!
8. álmokról. Ha az álom valóban nagy, ne induljon el felé (feltételesen) 20 éves, lehet, hogy nem volt ideje, hogy végre őket. Később nehezen indul annak a ténynek köszönhető, hogy mi szükség van a stabilitás a család. Hagyja, nem fog azonnal, vagy akár az első próbálkozás, de biztos, hogy sikerül!

Lenar!
Te bölcs koruk. De ez nem fordítva ...
Tudom, akik 50 éven át nem tudja megérteni, mi van írva a post. Sőt, nem érdekli őket! Ezek nem érdekli semmi egyáltalán.

Ezúton is szeretném kifejezni, hogy te az én mély tisztelettel.

Semmi, és a lányok megtalálják az idő és lehet törni. Te csak magamnak a feladatot e, és megoldani, hogy ugyanúgy, ahogy megoldja az összes problémát. 🙂 Ha adta magát minden vállalkozás, amelyben én vagyok a tulajdonos, azt valószínűleg már feküdt a pszichiátriában. Ismerje meg a küldött és a bizalom az emberek, mert akkor mindig kötődik az üzleti. Hibák történnek, a vállalkozások zárva vannak. Ez normális, hogy lezárja a vállalkozás, amely nem teszi meg, legalább 100k havonta.

És igen, adj magadnak időt.

Úgy gondolom, hogy könnyen össze az üzleti, az öröm és a magánélet. Csak be kell állítania minden link, hogy bizonyos pillanatokban tud várni, amíg figyelni egyéb linkeket. A legnehezebb dolog az lesz, hogy hozzanak létre egy nő)

bCrazy. Nem értek egyet veled. Azaz, nem gondolod, hogy egy vállalkozás, amely okkal van itt, bérelt munkások, bérelt vezetők és az egész? Nuu nincs, ott nem ez a helyzet, az első, ha nincs semmi kizárólagos, hogy Ön lesz a szokásos IP, ami foglalkoztat 1, maximum 2 munkások, az esettől kockázatos - először is, másodszor pedig a pénzügyeket. Így van, hogy a szerepe eladó, menedzser, igazgató, könyvelő. És mit mondott - visszajelző.

A böjt, de a régi, de állítják. Személy szerint, én csak látom az üzleti és fejlesztési életben. Én 25 és 19 éve már, hogy az alkalmazotti és a munka a mai napig. De egy bizonyos ponton azt elképzelni azt az elképzelést, hogy a kiadások az üzleti azonos mennyiségű munkát és időt töltök a munkahelyen, kapok egy csomó több jövedelmet. Tehát, körülbelül egy évvel ezelőtt, futottam egy kis üzlet. Én egy kezdő, sok profakapil időt és energiát pazarolnak, fokozatosan építeni egy többé-kevésbé a munkafolyamatot. Most én vagyok a munkaerőköltségek 1-1,5 órát naponta mintegy 60% -át kapják, ami vpahivat 9 óra egy nap. Most a fő célom - elérni az üzleti legalább 120-130% a fizetés, ami után minden nyugdíjba, és koncentrálni az üzleti, mint benne, látom a növekedési kilátások legalább 3-5-szörös a közeljövőben, míg a másfél éves munka felvetődött az RFP 10 rubelt. És a növekedés üteme az RFP konkrétan már nem lesz a jövőben.

És pont szeretnék válaszolni, egyesek szerint.

Mi a helyzet a jövedelem és a vagyon egyetértenek abban, hogy egy csomó pénzt egy freebie az égből nem esik, de legalább a vállalkozás egy esélyt, hogy a halom. És a foglalkoztatási, a jövedelem növekedése az első helyen nagyon korlátozott, másrészt meglehetősen lassú. És a kivételek nem láttam, ha nem veszi figyelembe az tolvajok sonnies. Ez tényleg az én Drugan nélkül cronyism kap a foglalkoztatás körülbelül $ 15k / hó. de vpahivat 15-17 órát egy nap, hétvégén is, amely szintén rendkívüli. Egyéb példák jó eredmény sem húzni, vagy nagybácsik kor közel 50 év (vagy 50), amelyek hosszú és kemény a curry mellett a normál helyzetben. Az ilyen boldogság számomra nem szükséges, kivéve, ha ez csak egyfajta párhuzamos légzsák az üzletet.

És az időről és a szabadság. Fent helyesen rámutatott, hogy az üzleti biztosítja a választás szabadságát. Akkor számíthat rugalmasabb a menetrend. Igen, néha meg kell dolgozni a hétvégén, de ha minden kész, akkor aludj nem tiltják egy hétköznap. Még ha az összeg én keményebben dolgozik, de a saját ütemezése, hanem kiszabni. És az a fajta, hogy 9-18 órán át szolgálni. És ha sok a munka - késik, bár senki ebben az időben nem fizet extra. És ha nincs munka, akkor kurva korai távozása. És ha kell személyes okokból tenni valamit? Most még mindig van egy jó kapcsolat a főnök, és ha van, hogy személyes okok miatt, aztán elengedte könnyen, és ez nem túl szép, hogy kérjen valami felbontás. És a korábbi helyére, minden ilyen lekérdezési igazi megaláztatás és az azt követő öntvények. Nos, egy másik fontos tényező a fővárosban néhány ország - vagyis parafa. Töltök minden nap az úton 01:00 reggel és 1,5-2 óra este. És a jelenlegi foglalkozik (még nevezni egy üzleti túl hangos), minimum utak. Azok pár órát, de egy hét helyett naponta.

Maxim. köszi a részletes választ!

28 éve.
Egy-egy rólam 🙂 Csak az üzleti kezdtem a 27., és azt megelőzően dolgozott a pénzügyi intézmények pihenés nélkül.

Tod. Teljesen egyetértek, munka közben magát, és megállapította, szabad idő, és minden mást is jelen volt az életben. Hibák csak segít a jövőben, és soha nem csökkentette az önbecsülés, mert ez elsősorban a tapasztalat, hogy nagyon kevés ember megosztani. A körülmények most dolgozni a „bácsi”, és ez pontosan az idő rövid, és az öröm, hogy nem. Most én részt annak érdekében, hogy visszatérjen a korábbi.

I. 27. Az elmúlt 6-7 évben részt vesz az „üzleti” különböző területek (üzletek, internet). Most sajnálom az évek során.

Újabban felülvizsgálta értékrend. És rájöttem, hogy szerzett felbecsülhetetlen tapasztalattal rendelkezik a területen az üzleti, de elvesztette a fiatalok. Igen, egészen a régi, de az előbbi figyelmetlenség velejárója a 20-25 éves életkor, nem tért vissza.

És ez nem is olyan vesztes vagyok, aki nem tudta, hogy egy üzlet. Mindenhez időt, fáradságot és energiát. „Ahhoz, hogy épít egy üzleti gyorsan és nyaralás a Kanári-szigetek” -
illúzió, semmi több. Eltúlzott, természetesen)

Egyetértek minden szót ebben a cikkben. Ugyanakkor, van minden ugyanaz, és a romantika az üzleti életben.
A kommunikációs kört - a legtöbb vállalkozó, és ez a legérdekesebb ember! Lányok, ne mondd, állítják, hogy erős férfiakkal hatalmat mások. Az élet folyamatosan valami tanítani 🙂 és úgy néz ki, mint egy hullámvasút. Üzleti szemináriumok, konferenciák, különböző városokban! Ez egy jó érzés, amikor minden működik, hogyan jött össze! 🙂

Pohizhe, hogy te egy vesztes az üzleti életben itt és azt írja, hogy ez egy rossz dolog, mint a lányok nem mennek
De meg kell értenünk, hogy minden tévedés, ez egy értékes lecke, amely segít a jövőben, és a barátok, akik isznak a sztrájk és tusyat klubok, 25 házasságot és a szülők, 35 vannak bérelt munkaerő és felesége többet keres azt
Egy üzletember, akik menni a végén, és képes lesz a siker
Mint van a középosztály, és a 50-60 éves sajnálom, hogy nem tudtuk, hogy a lehetőséget, hogy megmutassa, hogy bizonyítani mindenkinek, hogy mit tehet

Én most 26 éves, és a cégem elég sikeres.

Hussein. A cikk arról szól a életszakaszban, amikor fiatalos hév és felnőttkorban. Miután 30 akkor nem akar leragadni reggel a párt, mint ahogy a 20.

A kor előrehaladtával, rájössz, hogy egyre több és több.