14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Eredetét és neves személyiségek mindig érdekli a rajongók. Ezért vannak olyan leszármazási szakértelem és programok a keresést rokonok, amelyekben részt vesznek, beleértve a hírességeket - és néha meglepetés.
Különösen sok híresség - zsidó származású (vagy valamilyen módon kapcsolódik a zsidó közösség). Íme néhány csillag, a zsidók nem ismert a nagyközönség számára, ellentétben olyan híres zsidók, mint Steven Spielberg és Natalie Portman.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Singer és egykori tagja az American Idol zsűri Paula Abdul átviteli büszkén elismeri a zsidó származású, és gyakran utazik Izraelbe, hogy a szent helyeket.

Szerint a Billboard, Abdul megkésett ünnepségen Bat Mitzvah, a jelölést a zsidó vallási nagykorúvá lányoknak. Apa padló - szíriai zsidó szefárd származású, édesanyja származik ukrán zsidó család, és Abdul tiszteli a hagyományokat őseik.

Utazás után a Szentföldre Abdul elismerte, hogy a tapasztalat ezt az utat - ez a tapasztalat, hogy ő mindig emlékezni fog.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Daniel - az egyik legjobb szereplők a jelenetet, és a képernyő; Hollywood igazán szerencsés, hogy elhagyta az Angliából az ő kedvéért. Day-Lewis is ismert a következetes játék és ügyességi átalakulás.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

12. Joseph Gordon-Levitt

Az egyik a kevés szereplő gyermekek, amely képes volt folytatni a felnőtt élet - Joseph Gordon-Levitt, és az biztos, most már támogatja a hullám a siker. Csillag a "Start" és "G.l. Joe: The Rise of Cobra" - a zsidó: mind a szülei - a zsidók, és még az alapítók között a "Progresszív Zsidó Szövetség."

Az ő szerepe, mint Tommy Salamon sitcom „Harmadik Rock from the Sun” a San Francisco Chronicle azt írta, hogy Gordon-Levitt - a „zsidó fiú, aki játszik space idegen mintha zsidó fiú.”

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

11. Jake és Maggie Gyllenhaal

Nyomda Gyllenhaal meghívja az egyik legvonzóbb zsidó hírességek. Apja, Stephen Gyllenhaal - filmrendező és leszármazottja nemes svéd család, de Jake és húga Maggie azonosítják magukat, mint a zsidó, mert az anyjuk - leszármazottja egy zsidó család, jött az USA-Lengyelországban és Oroszországban. A család élt egy egyszerű, szerény életet, bár micvó Jake volt jelölve csendben nélkül hatályát, és Jake kénytelen volt munkát keresni a nyáron, úgy, hogy a család megélni.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Winona Ryder, Winona Horowitz nee, azonosítja magát zsidónak. Az apja zsidó volt a román-orosz származású, és sokan az ő családja tragikusan meghalt a holokauszt során.

Ryder azt állítja, hogy Mel Gibson egyszer kirúgott rá rasszista támadások, amelyben az „uklonistkoy a krematórium”, utalva a gázkamrába, amelyben a nácik kiirtották a zsidókat.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Szerint OK Magazine. Star „Új Spider-Man” Andrew Garfield van zsidó gyökereit, de kevesen tudják róla. Ben született Los Angelesben, de nevelkedett az Egyesült Királyságban, hogy honnan jöttem anyja. A nagyszülei az apa - családok zsidó bevándorlók, akik jöttek Londonba a kelet-európai (Lengyelország, Oroszország és Románia).

Nem világos, hogy ő ezt érzékeli Gyökereiből - majdnem nem beszél róla. Azonban, ha egy interjúban a The Independent, megemlítette, hogy a Spider-Man - a zsidó, mint ő maga.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Sacha Baron Cohen - persze, egy zsidó, és ez nem meglepő, mivel a neve. Édesanyja - natív izraeli családból származó német zsidók. Cohen apja - egy kelet-európai zsidó költözött az Egyesült Királyságban a szülés után a fiatal Cohen.

Times Online azt írja, hogy nem vallásos, de megeszi kóser étel, és részt vesz a zsinagógába évente kétszer. Ezen túlmenően, a felesége, Isla Fisher a zsidó vallást, és csak azután, hogy képesek voltak, hogy férjhez.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

A The Washington Post, úgyhogy elkezdtem a történet az ő szeretetét Izrael. Több mint egy életen át, Taylor támogatta a zsidók és nem gyűjt pénzt jótékony célra a zsidó szervezetek. Halála után Taylor temették szerint a zsidó rítus.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Az ő híre, hogy köszönetet Disney Efron - ő játszotta Mindhárom film a franchise „High School Musical”, az egyik legsikeresebb Disney. Ma Zac Efron az egyik legszexisebb férfi Hollywoodban; bicepsz és a sajtó, hogy a férfiak és a nők féltékeny - szenvednek vágy. Bár Efron emelték agnosztikus, OK magazin! Azt írja, hogy ő zsidó gyökereit: nagyapja, apja, az apja zsidó volt, és az ő neve „Efron” - bibliai eredetű.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Bár Mila Kunis tökéletesen beszél angolul nélkül akcentussal, az ő születési hely - Ukrajnában, ahol ő nőtt fel. A családja költözött az Egyesült Államokba, amikor ő volt 7 éves, mert a szülei nem látott jövőt maguknak a saját országában.

Több interjú Kunis azt mondja, hogy ő zsidó család szenvedett az antiszemitizmus, mint a Szovjetunióban a vallás volt a szégyen. Szülei bemutatta őt a zsidó hagyomány, ahogy csak tudott, de most már nem felelnek meg Kunis.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Mint egy gyerek, Drake részt héber iskolában, és még át a bárban mitzvah szertartás. A HYFR klip ábrázolt eljuttatja őket ez a rituálé újra felnőttkorban.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Gwyneth Paltrow tartozik a hollywoodi elit: ő - a lánya egy híres producer és rendező Bruce Paltrow színésznő Blythe Danner. Kevesen tudják, hogy Paltrow van zsidó gyökerei az apjától.

Apja családja származott Fehéroroszország és Lengyelország. Paltrow közvetíti a zsidó örökség, hogy a gyermekek szerint neki, mondja, és a keresztény és zsidó ünnepek, és még azt tanítja a gyerekeknek a zsidó dalokat énekelt Hanuka.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

2. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson hirtelen egyszer említette, hogy zsidó, anélkül, hogy részleteket. Család anya csillagok "Angyalok származik askenázi zsidó család költözött Lengyelország és Minszk az amerikai Bronx; Scarlett apja - Dane.

Johansson azt mondja, megfigyeli és hanuka és a karácsony, és hívja magát egy amerikai lengyel-zsidó származású.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Ivanka Trump nőtt fel légkörben általános figyelmet, hogy a lánya egy milliomos Donald Trump. Azonban, amint arról az ABC News, Trump át a júdaizmus az esküvő előtt Jared Kushner. Most teljesen felszívódik az új hitet és azt mondja, hogy a judaizmust „tökéletesen rendezett családi együttlét.” Azt figyelték meg a zsidó hagyományok, eszik csak kóser, nem sérti meg a szombatot, és még tanulni főzni zsidó ételeket.

14 híresség, amit nem tudom, mik voltak

Kapcsolódó cikkek