100000 Kills egyszerű! APB reloaded

De mi a teendő ezek után? Ne törölje ugyanazt a játékot? Folytatnunk kell játszani, ha megöli az összes az útjába kerül. StraaZi játékos volt. Sikerült összegyűjteni 100.000 gyilkosságokat. ahol egy karaktert. Ha nem hiszem, hogy ez egy csomó, hogy hány öl meg.

100000 Kills egyszerű! APB reloaded


Mint látható a képen, a mindent mindent azt egy kicsit több, mint 4000 óra a játékban. Megtalálható a kiszolgáló néven Obeya StraaZi.

Mellesleg, az APB Reloaded szerverek találkozhat más játékosok, akik leküzdeni a bar százezer gyilkosságokat. Például néven Nyugtalan játékos szerzett egy száz-szer gyorsabb (ha összehasonlítjuk a gyilkosságok száma és szimulált óra, hogy nem lehet tenni, mint helyesen megfigyelt CSKA. Mert játékidő nem számít bele BC) StraaZi.

100000 Kills egyszerű! APB reloaded


Milyen messze van a dédelgetett számokat? Lehet, hogy nem ismerik a játékos, aki sikerült gólt azonos megöli több mint 100 000?

100000 Kills egyszerű! APB reloaded

Nem tudtam, hogy mit lehet bekaphe nem tartalmazza azt az időt. Tulajdonképpen, ha megnézi a PTA, akkor az elején a játék otlichalast kis RTV shnoy és ez idő igazán számít még a szociális szférában, ott prokachao lehet néhány tucat szintet ostobán tstoyav közelében ruházat razukraski automaták, stb és legalább a PTA napchalu G1 (és talán az MBT egy darabig), mint visszaütés a szociális szférában, miközben továbbra is beleszámítanak a játékos a statisztikák, a pillanat, amikor már nem volt ott, én elmaradt valamit, azaz, Nem tudom, meddig tartott. Így játszik szerepet, amikor ez volt a karakter létre a PTA-utóbb. De általában, ha figyelmen kívül hagyjuk dobja el a tárgyat, majd 4000 óra, és egyúttal azt is látták tétel bekahe, hogy ez tényleg igaz nolayfer

Kapcsolódó cikkek