A legsikeresebb versenyző a történelem motorsport

20 év után az úton, jött az első igazi versenyző - Eliska Yunkova. A lány, aki csak 20, vagy úgy, lenyűgözte az autó - ez volt a közös szenvedélyt férjével Vincenzo. 1922-ben Vinzenz Yunek nyerte a versenyt a cseh hegyekben, és Eliska döntött, hogy támogatja a férjét a sebesség terén, mint egy szerelő. De hamarosan kísérteni sérülések Yunekom az első világháború - a járművezető nem tudott sebességet váltani. És a kormány mögött önként ülni Eliska.

A következő évben Yunkova vezetés Bugatti Type 35B, hogy meghódítsa a híres „Targa Florio”. Első forduló befejeződött mögött Louis Chiron, a Bugatti gyári csapat pilóta, de a második lett a vezetője. A legvégén volt probléma, de a végén ő ötödik lett, megelőzve a srácok, mint Luigi Fagioli és Tazio Nuvolari. Egy kicsit később, Eliska örökre elhagyta a motorsport alatt - a Német Nagydíjon, a „Nürburgring” 1928-ban, a kocsiját, ami szintén a férje, van egy baleset. Yunkova túlélte, de Vinzenz halt meg a helyszínen. A tragédia egy csapás Elisabeth, aki eladta az összes versenyautók az úton már nem jön ki.

A külföldi bejelentés lenyűgözte versenyeken és Pat Moss - a testvére a híres brit autóversenyző Stirling Moss. Kezdetben autókra csekély érdeklődést, és utazási, a gazdaságban a kormány mögött a családi autó most volt szórakoztató. De egy testvére Pat húzta a versenyt. Az üvöltés motorok, rágördítés sebességmérő és az adrenalin csapott a lány. A 17 év alatt a védnökséget a Stirling menedzser Pat kijött elején a helyi versenyeken.

Stirling lett híres és ismert, és vele együtt nőtt a népszerűsége az egész vezetéknevét. Pat Moss kapott egyre komolyabb gépek és 1960-ban ő nyerte meg a rali Belgium vezetés Austin-Healey 3000, majd jött a siker Hollandiában és Németországban. Ennek eredményeként, Pat Moss lett ötszörös Európa-bajnok rally a nők körében. Karrier Moss megállt kapcsolatban egy gyermek születése, de továbbra is időről időre menni kezdete komoly verseny 1974-ig, nem búcsúzni autóversenyzés teljesen.

De része a siker és győzelem az európai nők nem rosszabb, mint az amerikaiak - 1974-ben, az első előadás a Michèle Mouton a World Rally Championship. A kormány mögött Alpine-Renault A110 fejezte tizenkettedik a Rally Franciaországban. Azonban ebben az évben, Mouton még most, a nemzeti bajnokságot, akkor könnyű, mellesleg elnyerte. Később ő is megnyerte a női jutott a Monte Carlo Rallyn, valamint több alkalommal végzett az első 7 az „abszolút”, a Monaco és Franciaország. Mielőtt a 1981 szezon rallistka szerződést kötött a „Audi” parancsot, és rögtön egy splash - a volán mögött Quattro ő nyerte meg a Rally Olaszország! A következő évben ő nyerte három futam, és befejezni a bajnokságot a második helyen, vesztes csak a ragyogó vezetője a „Opel” Walter Rorlyu.

Michèle Mouton, és a mai napig is a legsikeresebb versenyző a történelem motorsport - csak tudott nyerni néhány győzelmet a World Cup. Se előtte, sem utána nem ugyanazt az eredményt senki, a neve Mouton jelenleg történik a gép kor B csoport - nagyon erős szörnyek, hogy már betiltották biztonsági okokból. A lány továbbra is versenyezni 1986-ig, majd megszerezte a család és segített megszervezni a Race of Champions, az egyik legizgalmasabb motorsport mutat ma.

Miután Mouton, hogy az élvonalban rally verseny ki a német Jutta Kleinschmidt. Beállási mérnök BMW, Kleinschmidt 1987 elment a Párizs-Dakar Rally nézőként saját motorkerékpár. Jutta valójában hajtott a teljes útvonalon, és nézte a pilóták. Ez a tapasztalat annyira lenyűgözte versenyző, hogy már 1988-ban, akkor hivatalosan is megjelent az elején - egy motorkerékpár BMW, ami Jutta személyesen termelt a garázsában. Később, fáradt volt a dolgozó BMW, hogy