7 Ways, hogy nem kap fogott tolvajok Spanyolországban tutitam

Európa hajlamosak eszményítheti orosz emberek általában hajlamosak utazni „rimam” és a „Barcelona” pihenni. Csodálja meg a szépség, kortyolgatva bor, élvezi a környező valóságot. És jó okkal. Nem tudunk pihenni, különben nagy a kockázata elrontani a nyaralás.

Turisztikai Mecca világszerte kedvelt célpontja mindenféle tolvajok és csalók, és tudom az egészet. Ugyanakkor kevés komoly ez a fajta veszély, amikor hirtelen megjelenik nyaralni. A lélek pihenésre van szüksége és a nyugalom, ami sokkal kevesebb, mint a riasztást. Hogy az ilyen itt „kényelmes” ügyfelek és esik a különféle kellemetlen helyzeteket.

Hogy ugyanazt a Spanyolországba. Barcelona kap több millió turista évente. A rendőri munka kemény, de az áramlás kirabolt utazók ad.

- A férje ellopott pénztárca közvetlenül a piacon a babakocsi. - panaszkodik Galina. - A pénz, kártyák, iratok, köztük egy útlevél - mindent elveszített. Utazás rontotta a második napon.

7 Ways, hogy nem kap fogott tolvajok Spanyolországban tutitam

Tartsa egy zsák vele, előtte. Útlevél, nem hordanak, és hagyja, hogy a biztonságos szobában. Ha egyszerre csak egy példányt. Ne tartsa a pénz és iratok egy helyen. Anélkül, hogy bármi extra nem vállal. Beleértve a strandok, ahol túl gyakran működő csalók, miközben békésen fröccsen a hullámok.

Ha autóval utazik - nem hagyja el értéktárgyait. Többek között az orosz számok tűnhet különösen vonzó a tolvajok.

- Néhány barátunk éppen elhagyta az autót 10 percig, így meg kellett törni az üveget, és húzza a zsákot, amely specifikusan fel az ülés alatt alján. - Boris mondja. - Volt köztük tablettát. Megpróbáltuk Fast Track a helyét egy speciális programot, de két óra után ment off-line, azaz, hogy volt, hogy „nyitott”.

7 Ways, hogy nem kap fogott tolvajok Spanyolországban tutitam

- Minden barátunk azt tanácsolják, hogy ne hagyjon az autóban. - Victoria mondja. - Nem számít, hogy azért jött, hogy a szupermarketben vagy a strandra. Minden venni. Talán körében ismerősök voltak egységek, akik soha nem szembesült a problémával lopás Spanyolországban. Ha nem az utcán, és nem az autóban, a saját otthonában.

Persze, ha él egy lakásban, problémája van tolvajok érinti kisebb mértékben: a tolvajok nehezebb nyomon követni, milyen gyakran jönnek be a lakásba, nehéz bejutni a házba, és megérteni, hogy van vagy nincs egyáltalán mászni.

7 Ways, hogy nem kap fogott tolvajok Spanyolországban tutitam

Gyakrabban szomorú történet történik egy családi ház a faluban, ahol az otthoni dióhéjban: a tolvaj mindig egyértelmű, hogy a „játék megéri a fáradságot” érdemes. Különösen akkor, ha tölteni a házban csak a nyári hónapokban, de üres télen.

Tehát itt van a tanácsot, hogy hogyan védheti meg otthon a tolvajok Spanyolország: