5. Nem lehet lejátszani (kazetta olvas stick)

Jó estét, tegnap szembesült ilyen probléma behelyezte a pálcát a magnó meg nem játszhat formázott címkén és a dugulás flash meghajtó nem segít, de a TV, a laptop, számítógép flash meghajtó tökéletesen működött itt találtam egy cikket, amely segített eszembe, és én segítek neked!

1. Rádió „lát” USB flash drive (meghatározza, hogy szükséges, hogy olvassa el az USB), de nem játszik.
2. A számítógép, a flash meghajtó meghatározott és fut hiba nélkül (normál check in Windows 7)
3. formázása FAT és FAT32 nem segít.

Például, hogy az én flash meghajtó Transcend 4GB. Ahhoz, hogy vissza teljesítményét a rádióban, meg kell kezdeni, hogy végre az alacsony szintű formázás. Ehhez jól fog HDD LLF Low Level Format Tool programot. Akkor letöltheti itt: ide kattintva. Valójában fizetik, de az ingyenes verzió korlátozott, csak a sebesség (50 Mbit / s) és a rendelkezésre álló összeg méret - (180 GB óránként), hogy a flash meghajtók több, mint elég.

A telepítés után a program futtatásához, az üdvözlő ablak, kattintson a Folytatás ingyenesen:

A következő ablakban válassza ki a meghajtó formázása, az én esetemben JetFlash Transcend majd kattintson a Folytatás:

Ezután válassza ki a lap formázását, és be a tétel Végre gyors törlés (csak vegye partions és MBR) - Ez azt mondja a program, hogy szeretnénk eltávolítani az összes partíciót (partions) és a Master Boot Record (MBR). Nyomda FORMAT ESZKÖZ gombra az ablakon, és erősítse meg a komolyságát mi szándékok gomb YES.Hotya, és világossá kell tenni, de csak abban az esetben, írj: Minden a fájlokat az adathordozón kell semmisíteni, ha tehát ez értékes információkat tartalmaz, előre, másolja a merevlemez vezetni.

A formázás befejezése után (az én 4 giga flash meghajtót, amely elvitt körülbelül 8-10 perc), akkor másolja a kedvenc zeneszámok és élvezheti kedvenc zenéit ismét a belső az autó, ahol valószínűleg a legtöbbet költenek az életed.

Van 8 giga flash drive utat, és segített csinálni ezeket az utasításokat.

Minden jó és tele tankkal)))

Kapcsolódó cikkek