25 értékelés stylist Victoria heg, Szaratov

Szeretnék köszönetet mondani, Victoria! ez egy csoda a mester! dobrozhilatelnaya, mondja raskazhet legjobb, hallgat meg! Nagyon hálás vagyok, hogy eljött ez a kora reggeli és a velem egy hercegnő! Ön hangsúlyozta az arcomon minden, amit mondtam! Én magam a tükörben nem tanult ilyen szépség! Smink sokáig tartott, annak ellenére, hogy a győzelem volt 2 nap alatt! ő tartotta még azután is, a csók, örömkönnyeket!) az arc smink ült könnyen, sehol sem volt irritáció kényelmes volt vele, és nem is akarom, hogy mossa le a nyaralás után! Szeretném hangsúlyozni, különös figyelmet frizura! Ne nézz rám, mint az eső egyáltalán szorosan tartott, és úgy érzik magukat, hogy sehol semmi nem omlott össze, és ezért szeretnék megemlíteni, hogy is mindent tartottak a 2. napon természetesen javítottam reggel), de tény, a haj a helyén volt! Fata ült szűk, és a dekorációk jöttünk fel a végén, jön az én csokor. csoda tollat! minden voltak ragadtatva az utamat! És nagyon hálás vagyok neked Vic, hogy egy ilyen különleges nap, akkor lett volna mellette, és megtestesült álmom), akkor nagyon kényelmes munkavégzéshez), és az is fontos! Azt tanácsolom mindenkinek, hogy alkalmazza azt a Victoria! mindent megtesz a legmagasabb szinten!

Victoria édes és szép lány, megtestesülő minden ötletem egy szép, könnyű és finom módja esküvő! Köszönöm, hogy óriási!

Köszönöm Victoria make-up létre az esküvőm. Vic nagyon kimenő, barátságos lány, és ami a legfontosabb szakmai. Az esküvő napján volt szuper meleg és fülledt, de a smink stoically elviselte minden meglepetés az időjárás, örömkönnyek és tengeri átölel. Vick hangsúlyozta a legjobb nekem, és elrejtette a kis minusiki (az alváshiány és a stressz előkészítése során az esküvő nem a legjobb módon nem befolyásolja az állapotát arcbőr). Köszönöm szépen! Pozitív tenger és a legjobb vélemény tiszteletére ura vízi jármű.

Victoria - tökéletes stylist Szaratov régióban! Lenyűgöző szakmai maguk területén! Gyorsan, pontosan, és figyelembe véve az összes kívánságát, hogy létrehoz egy egyedülálló és ideális, nézd! Hány sírt, megcsókolta és megölelte - smink maradt rendíthetetlen másnap reggelig! Örülünk, hogy együtt dolgozott a Victoria! Ui Ivan az esküvő is, kaptam smink) kedves menyasszony, ne felejtsd el a férfiak! Adj nekik a kezét az aranyat, és kap vissza a Victoria Prince) Hidd el, megéri!

Szeretném kifejezni hálámat Victoria! Egy ilyen óvatos stylist még soha nem találkoztam! Használt frizura minden nap, az eső ellenére az esküvőm napján, annak ellenére, hogy a frizura meglehetősen nehéz a feje, ő nem érzi, nem éreztem fájdalmat és nyugodtan párt és a tánc egész éjjel! Smink felfrissít nagyon szelíd és természetes! Minden barátai tanácsot arany kezét Wiki! Nagyon köszönöm, hogy az én nap!

Szeretném kifejezni hálámat Victoria!) Imádtam a frizura és a smink készült Vika) ellenére az eső és az erős szél frizura tartott kiváló) smink is idejében az elvárásaimat) kézzel készített ékszerek, készült Vika rám, tökéletesen illeszkedik az én kép) külön szeretnénk megemlíteni barátságos hozzáállást Vicki, és figyelmes hozzáállás, hogy a kliens) nagyon elégedett bízni a mester, aki hallgat, hogy minden kívánságát, tanácsot valami érdekeset mondani, és nyugodjon meg a fokozatot szó alatt mérhetetlenül izgalmas pre-esküvői felhajtás)))

Vick tette a hajam díszek kézzel készített smink és én esküvői)) mindent megtettek a legmagasabb szinten! Smink tartózkodott egész nap, annak ellenére, hogy a 30 fokos meleg és szakadás)) Fata-ben rögzítették a haját is, és ő volt a természetes frizura és ékszereket, hogy Vick tett értem hangsúlyozta stílusát és színét az esküvőnk)

Vikulya, még egyszer köszönöm az óriási kép, amit létrehozott az esküvőm. ))) Nagyon örülök, hogy minden történt szakszerűen és szépen. Smink - szuper frizura - szuper, kézzel készített ékszerek csak elragadó, beleszerettem vele. )))) A kép maradtak egész nap. A legtöbb aggódik a fátyol, hogy repül, de van, hogy tűzve, hogy mi távolítsa el az első alkalommal nem tudott)))) Azt tanácsolom minden lány, hogy Vick, ez szuper. ))) Vic, köszönöm szépen, te boszorkány. )))

Victoria, jó napot. Ismét szeretnék köszönetet mondani és kifejezni őszinte hálámat a haj és a smink, amit tett. A hajam, akkor engem választott, okozott minden örömmel és csodálattal. Hajtű már tökéletesen illeszkedik az utamból! Frizura kiállta a kísérletek ezen a napon! Egyszerűen csodálatos. És a smink maradt, egész nap! Sok sikert kívánok a munkájához, érezd a munkát, és a sok sok ötletet és a képeket.

Vick! Szeretném megköszönni, hogy a szépséget, amit tettél velem! Te egy nagy ember. Master of mesterségét! Mindenki ajánljuk.

Néhány pozitív érzelmek. Nagyon szerencsés voltam, hogy ebben a fontos pillanatban velem volt ez az ember, Vic. Engem tett szokatlan menyasszony) esküvő egy nagyon izgalmas nap (vagy akár több) minden devchuli, azt sem volt kivétel! De Vick, mint egy igazi szuperhős, egy pillanatig sem kételkedem engem magam, vagy aggódni a kép, úgy az én furcsa kéri, és egyszerűen elbűvölte a lágy és a kedvesség, ez nagyon hasznos és podderzhivat) Ez az, amit egy profi.

Nagyon hosszú Azt választotta a stylist és nagyon örülök, hogy így volt Vick szépség, hogy ezen a napon! Frizura tartott egész nap, és nem is hiszem, hogy szétesik, bár a hajam nagyon nehéz tenni, hogy semmi sem esett szét. Smink csak szuper, hangsúlyozva mindent, amit akartam, és nagyon ellenálló. Haj és smink tapasztalt esős szeles idő és a tánc sátor! Vika - mestere mesterségét, és csak egy csodálatos ember! Támogatom, és segít egész délelőtt feladatokat. Nagyon pontos, ami nagyon fontos az esküvő napján! Köszönöm szépen! Remélem, hogy megfeleljen, és én még nem most vált egy szépség segítségével szakmunkások, Vicki!))

25 értékelés stylist Victoria heg, Szaratov

Nagyon hálás Victoria Rubtsova! Szakmai saját területén, és csak egy kedves ember))))) Hihetetlenül szép és profi létrehozni képemet))) Én örültem, izgalommal menyasszony, mind a vendégek szerették. Minden tökéletes volt, minden volt, ahogy szerettem volna, akkor figyelembe vette az összes kívánságaimat, és hozzáadjuk tudásukat velük, akkor én nagy találni! Kívánok sok sikert! Köszönöm, köszönöm, és még egyszer köszönöm)))))

Kapcsolódó cikkek