Hogyan kell ölni „Spartacus” - sport - hírek Szentpétervár

Győzd a „Spartacus” A látogatás látogatás a „Zenith”. Öt gól elismerte a címvédő, az egyik kapus. „Fontanka” kezdődik a történet a játék, amely megmondja, legalább a jövő héten.

Azért jöttem, ahogy megígérte, és Alexander Panov - a csillag a „Zenith”, „dogazpromovskoy” korszak, valami megsértődött Szentpéterváron és peremetnuvshiysya az utóbbi években a táborban Spartacus.

Sajnos a piros és fehér, ez volt az egyetlen pozitív benyomásokat egy utazás Szentpétervárra.

Rajongók a „Zenith”, végül reagált számos hívásokat az ő klubja jönni labdarúgó előre. Már öt órát, mielőtt a játék kezdődött 20:00, a stadion, „St. Petersburg” húzni kezdte a közönséget. Három óra múlva a sorban elkezdte kialakítani a bejáratoknál.

speciális útvonalon keresztül a Yacht híd szerveztek Spartak rajongók, akik azonnal vezeti őket, hogy a vendég bejárat az arénába, de nem használja őket. Egy lenyűgöző csoport vörös és fehér szurkolók úgy döntött, gyalog a „Krestovsky sziget” metró egész Primorszkij Victory Park. Rohamrendőrség azonnal kivitte a gyűrűt, és kísérték közvetlenül a bejáratnál. De még ezek az erőfeszítések nem vezettek eredményre a bűnüldöző szervek tisztviselői. Az út mentén és zenitovskie és Spartak rajongók aktívan provokálni egymást, kántálás támadó énekek és mutatja obszcén gesztusok. Néhány a legaktívabb közülük még mindig van egy gumibottal a fejét.

Az egyik ilyen eset történt, mielőtt a stadion már. De rohamrendőrök megakadályozták ütközés rendkívül udvarias.

Mivel az eredetileg tervezett, egy óra előtt kick-off ünnepségen búcsút Alexander Kerzhakov. Persze, az egész stadion, hogy ezen a ponton nem felelnek meg, de a „Virage” tele volt.

- Csak azért, mert te és a partnerek, lettem labdarúgó - fordult Kerzhakov a lelátókon a területen a stadion „St. Petersburg”. - Hála a támogatást minden évben játszottam vagy nem játszik, mindig úgy érezte, hogy mi szükség van a csapat és a szurkolók. Hidd el, megpróbáltam fizetni az érem. Azt hiszem, most egy kicsit. Köszönöm szépen!

Támogatók mondta a támadó kántálni a nevét. Nagyon megható volt. Kerzhakov nem tudta visszatartani a könnyeit.

• Hogyan kell ölni „Spartacus” - sport - hírek Szentpétervár

Tovább show előtt a játékot rendezett az időjárás. A meteorológusok biztosították „Zenith”, hogy nincs eső, délután nem várható. És tolótető Stadion nyitott. Fél órával a mérkőzés kezdődött a vihar a jégeső, a játékosok is kellett megszakítani az edzést. Ahhoz azonban, hogy zárja be a tetőt már nem volt lehetséges - amint azt a „Fontanka” Biztonsági nem engedélyezi, ha vannak olyan emberek a stadion tálat.

Felállás „Zenith” a játék „Spartacus” teljesen különbözik attól, amit ez volt a mérkőzés a „Bnei Yehuda” - Mancini helyébe mind a 11 játékos. Nem habozzon, ossza meg Roberto Mancini kezdő - középhátvéd Emanuel Mammaev. Ez nem jelenik meg a kompozíció és Artem Dzyuba, aki annyira lelkes játszani szülővárosában klub. De egyszerű, gyors játék, Mancini javasolta moszkoviták Dzyuba nyilvánvalóan nem illik - meg kell azt más célra, és biztosan az olasz edző mindig azt használja csapatok ellen játszanak a védelem.

Csapatok kezdte a mérkőzést óvatosan. Fokozatosan, a „Zenith” az volt, hogy növelje az előnyt. Kink a védelmi Spartak megkezdődött a 20 perc, amikor Kombarov szinte vágja a labdát, miután lumbágó Kokorin saját kapujába. Kombarova erre mérkőzés volt szinte a legrosszabb az ő karrierje, talán azért, mert a játékosok a szentpétervári csapat egyszerűen nem engedte lélegezni.

36 perc „Zenith” nyitotta meg a számla. Driussi ragyogó transzfer Kokorin benyújtott egyik egy kapus, és nem hagyta ki. 4. cél Kokorin 6 mérkőzést ebben a szezonban, köztük az UEFA Európa Liga. Mindenki tartja vajon mi Mancini tette vele.

- Megkérdeztem egy csomó kérdésre Kokorin, de nem egészen értem, miért - ő csak azt teszi, amit kell - akkor pontszámok - őszintén meglepődött Mancini a meccs utáni sajtótájékoztatón. - Van egy nagy lehetőséget, és azt, hogy fejlődni és fejleszteni.

Boldogság rajongók a „Zenith” dobták az égő tűz, hogy esett veszélyesen közel a kapus kék-fehér-kék Lunev. Striker Luiz Adriano, megjegyezve, hogy senki nem siet, hogy távolítsa el, futott, hogy megoldja a problémát. Brazil labdarúgó Tűz tele vízzel, és a játék folytatódott.

„Spartacus” futott a veszteségek, de ez elég volt egy darabig. Smolnikov elfogott a labdát, és visszaadta. Van lövedék fogott Erokhin, és ő is szerezte a második gólt, piros és fehér.

ünnepe a labdarúgás második felében folytatódott. 57. perc: Criscito kalapács feje a harmadik cél a „Spartacus” kapu - majdnem olyan, mint az első játék ellen „Bnei Yehuda”.

63 perc elteltével a piros és fehér ismét hibázott a kilépés a védelem, a labda fogott Driussi vitt a Kuzyaeva, és elvégezte az Akadémia „Zenith” hosszú lövés hozta a pontszám elég megalázó 4: 0, pontozás a második gól az életükben - az első alkalommal, felidézzük kitüntette magát Kabarovszkban a legelső játék a „Zenith”.

71 perc elteltével Chief egyezik játékvezető Michael Vilkov büntetést fúj által Mammaev a büntetést „Zenith” ellen Ze Luis. Ilyen a hagyomány a „Zenith”, hogy minden jó minőségű külföldi védő újonc hoz egy célt, vagy kap egy büntetést, hogy a rajongók a szentpétervári csapat nem volt meglepve, vagy ideges. Lunev tükrözik 11 méter Promes sikerült. 4: 1.

Az utolsó szó még mindig a „Zenith”. A 77. percben kapust „Spartacus” Artem Rebrov hibázott a lehallgatás küldött Criscito labdát, és elrepült vele a kapuhoz.

Végén a csapat még mindig a harcot. Luiz Adriano megragadta Terentiev, ami után ő kapott pribedavshego védelme Smolnikova partnere. Vilkov eltávolítani csak Adriano és Smolnikova. Röviddel ezután a végső sípszó hangzott.

- Nem titok, oly magabiztos győzelem nem - ez egy nehéz mérkőzés ellen komoly csapat, amely sikerült elnyerni rovására egy jó játék - mondta Roberto Mancini. - Nem minden játékos megközelíteni ezt a mérkőzést, tökéletes állapotban, de van egy csomó munka.