7. Ne program igazgatója, hogy lesz egy rádiós személyiség, hogy a rádióban, dolgozó rádió - kap a levegő

Néhány hónappal ezelőtt a Nemzetközi konferencia „Radio a globális mediakonkurentsii”. Az egyik tanulmány, mely nagyon tetszett, egyértelműen Andy Bobeynu. Ennek alapján úgy döntöttem, hogy megírom ezt a cikket, persze, nagy szeretettel az összes szoftver, amit valaha is volt az életemben (számított 7).

1. Ne használja a zenei tesztek, mint a végső döntőbíró dönt, hogy játszani a zeneszámot, vagy sem.

A probléma a kutatás, hogy az emberek hívja a kedvenc dalait. A feladat a rádió, hogy megtalálja azokat a dalokat, hogy az emberek szeretnek hallani. A fő különbség a „hasonló” és „akar” származik - az a tény, hogy a kedvenc dalok „rázendít”, az emberek egyszerűen fáradt hallani őket a rádióban. Amerikában ez a hatás az úgynevezett Burn Factor. Szeretem Sting, megyek a koncert, de szeretnék élvezni vezetés dolgozni újdonsága a top 40 - két különböző dolog ... és a különböző rádióállomások.

Ne feledje, a szó „érvényessége” - intézkedés a megfelelőségi eljárások, valamint a kutatási eredmények a feladat. Amikor tartalmaz érvényes mérési intelligencia mérése intelligencia, és nem valami mást. Ennek megfelelően bármely zenei tesztek gyakran távol érvényességét, úgy tűnik, hogy megtudjuk, zenehallgatás közben a vizsgálat, mert szeretnek minket, és végül megtanulják az alapvető zenei ízlését. Általában - valami ilyesmi idején zene kutatás én állomáson, azt mondta, hogy a Dire Straits, és ott volt Maxim (

7. Ne program igazgatója, hogy lesz egy rádiós személyiség, hogy a rádióban, dolgozó rádió - kap a levegő

2. Ne „becsapni” a személyes e-maileket, SMS-eket és hívásokat a hallgatók

Daniel Powter - Crazy All My Life (38. hétig a táblázatot)

Ez egy kicsit több mint egy éve! Az emberek szerte Oroszországban készek szavazni a kanadai darab két találatot, és hallgassa meg 9 hónap a sorban! Ahh, utáltam a hét) Ez biztosítja, hogy a DJ-k, hogy minden sokkal élesebb)) Nem hallgat)

4. Ne pazarolja az idejét a mikroszintű az alapvető vezető

7. Ne program igazgatója, hogy lesz egy rádiós személyiség, hogy a rádióban, dolgozó rádió - kap a levegő

Mikroszintű - vezetési stílus, amelyet az jellemez, a különleges ellenőrzést a feladatok végrehajtása alkalmazottak. A rádióban, ez azt eredményezi, lépésenkénti irányítást a DJ és kivetése véleményüket. A fő jelek, hogy van egy „mikro-menedzsment”:

Tény, hogy nincs semmi baj, de szereti a személyzet lesz sokkal könnyebb dolgozni, akik bíznak és átruházhatja feladatait hozzáértő. Angry - cool - azt a megjegyzést, miután az éter - ez lesz sokkal demokratikusabb. Mégis, ami ezért rakományt szállítson élő közvetítés a felelősség, és a bírók járnak magukat, anyjuk, végül minden ország a diákok)

6. Ne hivatkozhat arra a tényre, hogy ha a diákok szeretik az állomás ma, szeretni fognak, és holnap.

7. Ne program igazgatója, hogy lesz egy rádiós személyiség, hogy a rádióban, dolgozó rádió - kap a levegő

7. Ne másolja versenytársai. Ha volna valami az első, akkor valószínű, hogy már „saját” azt.

Kapcsolódó cikkek