1. fejezet (maximum Mochalov)

Hány évig tudok emlékezni, ritkán adott ajándékokat, de ha adtak olyan szívélyesen. Annak ellenére, hogy sebtében készült játékok, mint az állatok vagy emberek más valóságok, jó volt, hogy megkapja ezeket az ajándékokat. Általában azt megerősítették, és sokkal több hízelgő megjegyzések a fajta „Szeretünk téged!” Vagy: „Jobbulást!”.
Néha, amikor fogások blues, vagy csak a rossz hangulat, mindig öröm szétszórja az ágyon játékok és emlékszik, hogy ki adta ki. A hatás mindig ugyanaz emlékeket növelni az öröm és kellemes érzést nyújt, mint feküdt a felhők. Álom kellemes dolog, ha alszol, úgy tűnik, mintha a játékok életre. Akkor beszélj velük, hogy emlékezzen, hogy játszani sbredet a fejét!
És ez egy fontos nap számomra, adott nekem egy nyulat. Úgy nézett ki, nagyon régi. Ez volt még a port, hanem egyfajta gondoskodó ebből nem ment sehova.
A műtét sikeres volt, így legalább azt mondja az orvos, de én nem hiszek neki. A fejem erősen fáj, és nehéz felfelé álljanak. Kihasználva gyengeségem, játékok közvetlenül és intett, hogy hazudjak, és alvás.
-„Ez egy nagyszerű lehetőség az Ön számára, nyuszi!” - A nyúl a láb, tettem rá egymás mellett.
- „Nem, ne legyen mohó egér!” - Pushing mohó egér, nyúl elég hely, hogy feküdjön le mellém orr és az orr.
- „Jó éjszakát ...” - Alig van ereje befejezni, mielőtt a mondat végén. Becsukta a szemét, rögtön elaludt.
Azt álmodtam az én játékokkal, de furcsa, hogy nem beszél. Csak feküdt ... Szokás játékok ... Furcsaságok Hozzáteszi annál, hogy a közepén fekvő plüss barátok ült, ült, mint egy ember, egy nyúl. Szem gombok, játék poros szmoking készült papír és ugyanabban a hengerben. A lába kalocsni, nyilvánvalóan nem alkalmas méretűek, összenyomva a kis lába. A pofa volt, mint egy igazi bajusz húr orra mintha mokrenkaya. Csak ezek a gombok elrontani a szépség, és még valami félelmetes. Azt akartam, hogy közelebb, de keresztbe tette a lábát, és felemelte a tekintetét.
- „Ne, hogy még egy lépést előre, kislány! Akkor foltot én szmoking! „- kiáltotta, rámutatva az ujjával rám.
- „Nem akarom azt, hogy piszkos ... De nézd meg, annyira poros!” - A fény félreértés, azt mondta, hogy ez a mondat, és egy lépést hátrált.
- „Mindenki azt mondja, így, már csak elfordulni, akkor megfojtani az ő kis apró karok és zaberesh én elegáns ruhát!” - Szinte hisztérikusan sikoltozó nyúl, reszketett, mint a mosógép.
- „Miért van az egész, és nem tesz semmit?”
- „Nem por fejem drágám, minden a vendégek tökéletes rend!”
- "Mi a vendégek, Mr. Rabbit?"
- „Fie ... Mr. Rabbit ... Tehát alacsony Még mindig nem egy úgynevezett!”
- „Sajnálom, de a hívást?”
- „Elnézést, hogyan kell megtisztel? Ez olyan, amilyennek lennie kell kifejezni a jelenléte az ilyen személyek, mint én, így egy együgyű, mint te! „- A hisztérikusan dobott nyúl.
- „Sajnálom ...”
-„Jó közember, azt szeretnénk, hogy tudja a nevem?”
-„Igen. Tényleg akarok. Én általában hívja a játékok, és most kiderül, hogy már a saját nevét. "
- „Állatok? Mi eszközöket? Itt az egész nép, a nevük, címek, rangok, egészségügyi és értelme a létezés. "
- „De nem néz ki, mint egy férfi.”
- „Van a legtöbb, nem eszik az emberek. A fej, van keze, arca, a szárakat ruhák vannak, bolyhos farka. Férfi vagyok és több chelovechestey kell nézni! "
- „Az emberek nem szőrös farka”. - Próbáltam nem nevetni, hogy nem sérti Mr. Nyúl.
- „És mi van, ha az emberek nem bolyhos farka? Itt nem egy ember, nem egy bolyhos farkát. "
- „De ki vagyok én, ha nem egy ember?”
- „Te ... Huh, undorító még beszélni ... A lány, de még mindig rendkívül kellemetlen”
- „De a lány ugyanaz, mint egy ember!”
- „Nem, a lány szörnyű szó. Nem szép, nem elegáns, nem világos. Ez az egyik dolog, amit a lány egy másik kérdés, „OIC”. "
- „Miért van az a lány nem szép szó? Nagyon szép. Ezekkel a szavakkal lehet gondolni egy csomó érdekes dolgot! "
- „Mi, például?”
- „Kedves lány, szép lány, okos lány, boldog lány.”
- „Buta lány, bosszantó lány” - majdnem elejtette a nevetéstől fröcskölt nyúl.
- „Mi olyan vicces? Ez a szörnyű szavak! "
- „Hehehe! Ezért a szó borzalmas és undorító! "
- „Ezután a” OIC „szintén nem szép!”
- „Hogyan? Magnificent OIC OIC szép, szabad és csodálatos OIC! "
- „Kiváló OIC OIC Wise, jó természetű OIC ...” - A hangom nem hallgat rám, így egyre több és több hízelgés ezt a furcsa szót.
- „Nos, nem vagyok biztos benne?” - Egy ember mosolyogva kiáltotta Mr. Nyúl.
- „I-nem mondanám el!”
- „Még mindig azt mondta, mivel a világ, akkor nem lehet segíteni, de hízelgés!”
- „A mi világunkban?”
- „Igen. Az a világ, minden szörnyű. Körül a zaj, az emberek kiabáltak egymással, őrült hajtás a vas pálca. Mess. "
- „Mi történik a világban?”
- „Te nem tudod? Ez a világ az úgynevezett Muzar és te nem ez az első nap, nem igaz? „Mivel
- „Még soha nem jártam ott nem, legalábbis nem emlékszem, hogy ez volt a helyzet.”
- „Az a világ, ez az úgynevezett” alvó „másik csúnya szót a világot. És gyakran meglátogatta őt. És beszélt a csúnya szavak. Mi a neved? "
- „Ez nem az ellenkezőjét, sőt nagyon szép. A nevem Anna! "
- „Milyen szokatlan név Anna. Igazad volt, tényleg nagyon szép. Lány Anna ... Fie ... utálatos ... Anna sokkal jobban hangzik! "
- „És hogyan megtisztel?”
- „És az ő neve, azt mondta régen!”
- „Ne hazudj, nem tudom, mi van, de az én világomban nem illik tanulni valaki másnak a nevét, majd nem beszél a saját!”
- „Azt mondta, hogy százszor közben a beszélgetést! Nincs szó a csodálatos a világ, mint az enyém. "
- „Bizonyára ön neve OIC?”
- „Ó, igen, igaz azon a ponton, Anna” - Amint azt mondani a nevét, majdnem felsikoltott örömében. Mi van a neve, hogy ad neki egy ilyen öröm?
- „Anna, hogy a horror rajta?”
- „Mi az? Mi vagy te? „- rám, ahogy mindig is egy szép ruhát, hogy én viseltem az orvos. Több ruhát soha nem viselt.
- „Mint ilyen, akkor nem jelennek meg a vendégek között, a horror.”
- „És mit tegyek?”
- „Örvendj, nagy OIC tudja, hogy tud segíteni! Csak adj egy percet, hogy készítsen”.- OIC felállt, és elkezdett érték majdnem a mennyezetig. Nem, szinte a mennybe. Minden láb teste kúpos és olyan lesz, mint egy vékony fa pálca.
- „Mássz fel engem!” - hangosan villant körül.
- „De hogyan elvenni, te túl magas!” - próbáltam kiáltani olyan hangosan, ahogy csak lehet, mert nem volt biztos abban, hogy a nagy valami hall engem.
- „Nem kapsz? Ez könnyen orvosolható! „- Mert a lábát kibontakozott néhány lila cuccot, és nem csak azért, mert a lába. Lila szivárog folyt a fej maga Oika. A ropogó patak tört emberi füllel.
- „Összekuszálja, úgyhogy siess! Nem elég látni ezekben a rongy! "
Amikor veszem egyrészt nem tudtam kitalálni, hogyan jelent meg a vállát a fül közelében Oika.
- „Végül, én itt vár az örökkévalóságban!”
- „De én járt itt egy pillanatra.”
- „Egy pillanat, mint ezer év! De rendben van, most már megy! "
- „És hová megyünk, Mr. OIC”
- „Te nem tudod?”
- „Nem, Mr. OIC ... Mivel a találkozó most már nem vagyok biztos benne, hogy tudom, semmit.”
- „Furcsa akkor Anna!”