felvonulás törvények

Képviselői Oroszország sikeresen elindította az Európa Liga képesítést. „Sokker.ru” hozza boldog eredményeit a napi játék „Krasnodar” és a „Zenith”.

"Krasnodar" - "Lyngby" - 2: 1

4. Európa Kupa kampány „Krasnodar” = 4. győzelem elején

„Krasnodar” próbálja a 4. alkalommal a sorban, hogy bekerüljön a csoportkörben az Európa Liga minősítési szitán. Minden a kampány az európai versenyben „bikák” kezdődik a győzelem, és a korábbi években, Victoria mindig száraz: 5: 0 az észt „Kalev” 2: 0 felett „Slovan” Pozsony és 3: 0-át a máltai „Birkirkara”. Így a cél Jeppe Kjaer különleges volt, és tette „Krasnodar”, hogy megtérüljenek, amit a „bikák” még sikerült, annak ellenére, hogy közel volt a döntetlen. Azonban a győztes hagyomány maradt érvényben.

Megverték, verte és fogja verni

Még ha nem is a főnöke dobos - Fedora Polina, aki az elmúlt két szezonban, a legtöbb a többi játékos a Premier League hit kapuja „Krasnodar” lövés 28 alkalommal Mikkel Andersen tartásához. 8 stroke történt a cél, ugyanazt a már blokkolta 12-szer osztályokon Shalimov hit széles. A nagy előnye a pillanat? Természetesen nem! A játékosok Lyngby, „persze, átadták helyüket a tulajdonosok, hanem a beépített méltó statisztikája távol elleni mérkőzés a kedvenc párok: 17 agyvérzés, 6 eléri a célt. A dánok játszott elég a vendég kapus méltán halasztani meghatározzák a győztes ebben a párbajban viszonossági játék, de miután a lefújás volna csalódást csak a kihagyott sorsoláson. Általában visszatérve sokk, megtudni gazdag lövések találkozó: 45 kísérlet két csapat - egy komoly eredmény.

A feladat a visszatérő láb: nem „hőmérséklet-ingadozások”

Annak ellenére, hogy a szűk győzelem, szakadt „a zászló” előnye „Krasnodar” az osztályban az ellenfél nem kétséges, de az osztály - ez egy ilyen gyenge, és gyakran egy lehetséges dolog, hogy továbbra is szükség van, hogy dobja. A hazai meccset „Lyngby” „bikák” elvesztették a start párbaj érzelem, hosszú ideig, hogy alkalmazkodni tudjanak a munkások és parasztok labdarúgó dánok elemekkel brutalitás és a labda „Krasnodar” nem működött e sebesség, amelyek szükségesek, hogy megtörjük a masszív védelem. Minden gyökeresen megváltozott, miután egy kihagyott labda: vannak minden futott, szerzett, lehetett az utolsó negyedévben a mérkőzés, hogy négy vagy öt gólt ellen bátor Andersen, aki hajlandó volt hinni a mesében a saját, mielőtt a döntő csapást Suleymanova. Más szóval, a „Krasnodar” volt egy nagyon durva játék, Dániában fontos megtenni anélkül, hogy az ilyen átalakulásokon, mert a hibahatár nem végtelen engesztelés.

"Bnei Yehuda" - "Zenith" - 0: 2

Abban az esetben, a „Zenith” aggódni az eredmény a konfrontáció már túl késő. Roberto Mancini töltött a forgatás, de még ez sem akadályozza a csapat nyer Izrael csendes és nagyon meggyőző győzelmet, ami elhagyja a „Bnei Yehuda” csak elméleti esélye, hogy jogosultak a következő körbe. Tekintettel arra, hogy a jövő héten lesz találkozó Szentpéterváron, és vetekszik az osztály csak páratlan, „Zenith” biztosította a szükséges tartalékot, amely többek között lehetővé teszi, hogy játsszon a kísérleti felállás egy héttel később, és következésképpen, hogy a vezetők az ideális állapottól találkozó „Spartacus” a 4. fordulóban a Premier League-ben.

„Zenith” az Mancini: csak gól a második félidőben

Nehéz nem figyelni, hogy ezt a mintát. A három hivatalos mérkőzések során Roberto Mancini „Zenith” szerzett hat gólt, elosztjuk egyenlően között a harcok, és minden játékban Petrograders szerzett mindkét célt a szünet után. Azaz, a csapat hozzáteszi a szünet után, újjáépített előnyös módon. Ami fontos, hogy a kapunál „SKA-Habarovszk”, „Ruby” és „Bnei Yehuda” St. Petersburg-csoport folyamatosan szereznek az első harmadában a második felében - 60 perc. Ezek a célok gyakran említett edzés, mert nyilvánvalóan származhat egy beszélgetés egy mentor a szünetben. A Promised Land Criscito nyitotta meg a pontozást egy szöglet után, de különösen az Európa Liga nem olvassa a növekedés intenzitása vagy összpontosítson a kapu „Zenith” volt körülményes és módszeres, játszott egy tartalék.

Az eredmények szerint a mérkőzések megkezdése fordulóban a Premier League Kokorin volt a láthatáron, bár nem kap az egyik fő karakter, de Izrael fordult a babérjain legjelentősebb győzelme párt, aki hangsúlyozta, a gól a 90. percben. Ezt megelőzően, Alexander volt egy másik pont után nem sokkal a kapu Criscito nyomást gyakorol riválisok körül az első támadás, ő gyűjtött maga hibákat, megkereste a területeken gyorsulás és megriadt a harcot. Névlegesen Kokorin kiment játszani a jobb szélen, de valójában rendszeresen öntöttük a központtól, és úgy tűnt, a megfelelő. Érdekes lenne megnézni egy csomó Kokorin - Driussi támadás támogatásával, mondjuk, Shatov és Zhirkov a széleken.

Számomra „a győzelem az osztályban” a jellemző a szürke játékok (általában) minden a három csapat a konfrontáció az ellenfelek, eredetileg úgy tervezték, hogy „bárányok levágása”. „Krasnodar”, ezen felül, egy erős akaratú győzelem, és teljes mínusz első taym.Tak, hogy az eredmény a játék, plusz sebesség és szintjét a játék, egyértelmű csalódás, és nincs különleges reményeket a „dicsőséges jövőt”.

Foci, akkor senki sem, hogy írok Zenith normális, nem a show.

Sully felhasználói válasz (felfedés)

Szükség van egy határ Spartacus mi bajnokságban! Ahahahaha!

Nagyon szép, hogy hozta három győzelem egy malacka bank értékelése.

Persze, meg kellett nyerni, mert a csapat több ízléses, de Bezborodov ellen!

Boris, tetszik ahogy gyakran megtörténik Tarasovskoye fürdők? kedves szellem ott minden szükséges kényelmet valaki, hogy dobja el a szappant, ezt Spartak legalább néhány pontot hozott. és attól tartok, 1-18 lesz az Ön számára, mint a legmegfelelőbb spartachey kell szégyellni, mint egy csapat.

Öntödei válaszul a felhasználói 4 (felfedés)

tavaly elutasította az európai klub Spartak, a szemüveg osztva 4, és így tovább 5. Spartak minden évben hozza a 0.5 pontot, és csak elront mindent.

Ui Spartak kell tenni a tilalom európai versenyben, hogy miért mindig elrontani mindent és gyalázat Oroszország?

Bulls játszott őszintén rossz. Megértem Zenit játszott el játszott class en lefektetett. De egy fiatal csapat, mely egyre nézők játszik vpolnogi
előtt egy teljes stadion sajnálom, mauvais tonna.
Bármi legyen is a mérkőzés előtt a rajongók nem számíthat arra, hogy tiszteletben kell tartani.
De mi vagyok én, az orosz futball nem a nézők.