7. fejezet varázsa, amulettek család

Ráolvasás, amulettek család

Nagy szilárdságú amulettek nem csak a növények, hanem a telkek.

7. fejezet varázsa, amulettek család

És ez összeesküvés elmondatik, mielőtt kiment a házból, „Hónap-testvér, Dawn, én a házból egy hosszú útra. Megszabadulni az Isten szolgája (név), varázsolni, honnan boszorkánymester öregember, öregasszony proruha és minden rossz emberek. Mint mondta, (a) Én, Isten szolgája (Isten szolgája) (név), ám legyen örökkön örökké. Ámen. " Forgalomba hozatalához, ezeket a szavakat, keresztbe háromszor. Most már nyugodtan menjen a saját üzleti és nem kell aggódni. Te mindent megtettek, hogy megvédjék magukat az esetleges negatív hatások.

Sok család szakítani, mert razluchnitsy. Ha félsz attól a lehetőségtől, hogy kialakult egy idegen nő, javasoljuk, hogy a következő a telek, mint egy talizmán származó razluchnitsy. Ő kell mondani után azonnal a férje elhagyta a házat, és néhány perc múlva az érkezését. Mielőtt a varázslás, folyó vízzel mossa - vegye ki az összes negatív energiát.

Azt akarom mondani, hogy ezeket a szavakat: „A kora reggeli nap emelkedik ajánlatot, és rossz idő fenyegető felhők jönnek. És soha nem lesz képes csatlakozni a nap világos és hideg eső, és hagyja, csak nem felel meg az én drága férjem (név), és az egyik, hogy arra vágyik, hogy vigye el őt tőlem. Mint mondtam, hadd jöjjön át. Az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek. Ámen. " És, hogy fokozza a hatását a telek, hogy éget a gyertya lángja a papír vágott női alak, és azt mondja háromszor ezeket a szavakat. Ezalatt az idő alatt, ez a szám teljesen el kell égetni. Akkor dobja ki a hamut a levegőbe.

Ha van elég jó oka van feltételezni, hogy a házastárs lehet látni egy másik nő, ha az, hogy nem fél a munka, akkor személyesen vágja nőalak fából készült, a legjobb Aspen és éget elolvasása után a cselekmény.

Ez a telek is segít, ha azt mondom, hogy lesz egy ember a megjelenése az ellenfél megváltoztatja a szöveg ennek megfelelő helyesírás a megfelelő helyeken. Csak ezzel a módszerrel kell csak a legvégső esetben, ha az összes „igazi” módszer nem működik.

Most beszéljünk összeesküvések a gyermekekre. Ahhoz, hogy megvédjék a gyermeket kárt vagy a szemmel verés, mondjuk az ilyen szavakat, amikor ő alszik, „Drágám Sajt föld-anya, mint a kisgyerek alszik most csendesen és nyugodtan, mintha semmi sem elveszett ragaszkodni hozzá, nem rossz szó, nem rossz ötlet. És ki akarná megbántani, ezért hagyta, tízszer erősebb visszatér. Úgy legyen, ahogy kérem. "

Itt egy újabb „gyermek” összeesküvés-Ward: „Az ő anyjának fiát (lánya) kíséretében, könnyek mossuk annak, melegítette a lélek sorsa megfordult. Protect Te, Isten, az én gyerek azon a hosszú úton, és a medve barlangjába. Ámen. " Ezek a szavak kell mondani, hogy látta a gyermek az utcán. Mondd ki, és keresztbe háromszor.

Share az oldalon

Kapcsolódó cikkek