6. hibák vagy változtathatom mlm szponzor üzlet, az üzlet a valós és a virtuális

6. hibák vagy változtathatom mlm szponzor üzlet, az üzlet a valós és a virtuális
Elemezve egy új élmény, úgy döntöttem, hogy ossza meg ezt a cikket a hibát, hogy a vállalkozók MLM, és nem szeretné, hogy az üzleti életben! Megismétlem még egyszer: „Nem engedhetjük meg.”

Network Marketing - ez egy üzleti kapcsolatot. Ez egy üzleti átfedések, másolás, utánzás, a személyes fejlődés ... Mit - nem a partnerekkel. Mit szólsz - mondja el partnerek stb

Vannak statisztikák: 20% -a az embereknek, akik építeni egy üzleti MLM készek megvizsgálni az új javaslatokat. Ennek több oka lehet tömeg: nincs képzési rendszer, vagy még nem állapították meg, a telített piacon, a hazai verseny, a termék problémák (magas árak és az alacsony minőségű), a nem megfelelő kezelése, rossz vezetés szerkezete, ... szponzor.

Itt van egy szponzor és lesz szó. 6 hiba:

1) Nem lehet tenni, még személyes forgalmat.

A hálózati marketing, a befizetett pénzt a forgalom létre. Milyen üzleti lehet-e?

2) A csapat ostobán nem működik vele.

Szponzor, mutasd meg, hogyan lehet a hideg kapcsolatok, mutasd meg, hogyan kell hívni, hogy hogyan lefolytatására találkozók ... - Nem akarom, hogy!

3) A keskeny elképzelés az üzletet.

Önfejlesztés elakadt elérése után különösen elv sikeres eredményt.

A hiányzó szemináriumokon, rendezvények ...

4) Elavult munkamódszerek.

Alapvető munkamódszerek? Megkérdőjelezése, szállt bejelentések és találkozók emberek, hol kell keresni szánalmas.

5) A rendszeres negatív áramlás, kapzsiság.

6) Hosszú ideig az üzleti és egy kis eredmény.

Én 5 éve nagy cég. És mi az eredmény? 100 $ / hó

A választás, a szponzor és a szponzor vonalon függ 10% és 40% a további sikert. És ez a választás tájékoztatni kell.

Kapcsolódó bejegyzések:

Én anélkül, hogy szponzor a siker érdekében és az eredményeket. Szponzor tájékoztatást adott a lehetőség, és az üzleti ezeket a lehetőségeket nem elengedni. És hozzászokott az ő bűneik miatt a hibás szponzorok.)) Miért nem keresnek? - Szponzor rossz ... .Az ilyen személy, én nem költenek egy állásinterjún, és tegye óvatosan menni dolgozni, mint egy rakodógép.

Ha a megbízó aláírt ügyfeleim maguknak, hogy hogyan hívják. Hogyan mondjuk van - egy jó szponzor, vagy „Nincs szponzor a siker érdekében, és az eredményeket!” :) :) :).
Hagyja, hogy a „virágzó” szponzornak az ügyfeleimnek!
„Mi vet az ember - ő is arat” - mint mondják TianDe?
A termés lesz hamarosan, kedves szponzorok!

Lesya: „Ha a megbízó aláírt ügyfeleim maguknak, hogy hogyan hívják. "
Válasz: Lesya, változás szponzor! Gyorsan és határozottan! Ellenkező esetben, időt, egyre több igazgató, majd az alábbiak egyikét álló valamennyi szerkezete lesz az első sorban a szponzor. szponzorok szokások nem változnak minket.

Köszönöm Galina tanácsát. Miután valóban támogatott engem, a többi ember, hogy ilyen egészségtelen megnyilvánulások a vállalat nem érdekel (bocs). De hogyan lehet megváltoztatni a szponzor, ha aláírja a cég csak egyszer?

Még egyszer kapott 20% -a az embereknek van már, a cég nem volt elégedett sok szempontból szükséges volt, hogy keressen egy új kompaniyu.Predlozheny volt egy pár, de megálltam egy és nagyon örül, hogy mindent, amit kell.

És rovására a szponzor, véleményem szerint, ez az én dolgom, és az életem, és a válasz az, hogy csak én vagyok 100%, nem a szponzor.

így az ügyfél hívták STs.On kiválasztott elem összegének 120 UAH. Tehát 100 hrivnya megfizeti az árát katalógus (mert a szolgáltató központ meghatározott összege az első vásárlás - UAH 100) és 20 hrivnya ő kedvezményt kapnak 35% -os. Ez azt jelenti, ő fizet 100 UAH + (20-7 USD). SO?

Számomra a megbízó - aki igazán tanított. Az én szakmámban én szponzor tanít két lépést, ez Konstantin Kharchenko. Büszke vagyok az én szponzor, tapasztalatom alapján meg tudom mondani, hogy én nagyon szerencsés volt, mert Sokszor látni embereket, akik nem kell senkinek, hogy tanulni és meg kell tölteni egy csomó pénzt a különböző tanulási a profik.

Kapcsolódó cikkek