57 tipp, a fotós Tereshina kikötő, Moszkva

Szeretnék teljes szívemből köszönöm, Marina, a magas szakmai munkát. Én nagyon sokáig keres egy fotós, és amikor megláttam a képeket Marina Tereshin azonnal rájött, hogy ez az, amit kerestem olyan sokáig. Marina nagy értelme a keret. És azt is, hogy van művészi ízlés. Amikor találkoztunk, azt ismét meggyőzte a helyességéről a választása. Marina, egyéni hozzáállás minden ügyfél. Marina, köszönöm szépen a jó munkát.

Marina! Szeretnénk kifejezni a háláját fotókat és a munka egészére! Nagyon örülünk, hogy velünk voltak azon a napon, egy nagyon nagy segítség tippeket, kreatív ötleteket, nem fél megvalósítani vágyainkat. Nagyon jó, hogy nagyobb figyelmet fordítanak a részletekre, mert csak azért tették ki az általános hangulat, a stílus a munka! Nem is kell kitalálni semmit, gondolta nekünk!))) Veled dolgozni nagyon könnyű és kellemes! Képek super cool. Szeretném felülvizsgálatára és módosítására! Köszönöm.

Photographer - ez az egyik alapvető résztvevői az esküvő (miután a fiatal, persze ;-)))))). Marina - egy igazi profi a saját területén! Az egyik úgy érzi, hogy a munkájuk, hogy hozza nem csak képesség, hanem a lélek! Her fényképezés fantasztikusan szép! És mi esküvői album egy csoda! Nem vagyunk egy pillanatig sajnálta, hogy úgy döntött, ő, mint az esküvői fotós. Marinochka, nagyon köszönöm, hogy elfogták a szerencsés nap.

Szeretném megköszönni a fotós Marinochka. Ha azt mondjuk, hogy elégedettek vagyunk, hogy nem mond semmit. Nagyon örülünk. A fotók hud.obrabotke néz ki, mint egy tündérmese. feldolgozása nélkül a képeket nézni él, meglepő és szórakoztató. Marmna képesek elkapni a lövés! Minden kép nagyszerű lett, és már több mint ezer. Együttműködik Marina öröm. Nem volt izgalom és nyüzsgés. Elmondta, hogy mit kell csinálni, és hogyan kell csinálni (az esküvő előtt nem volt a fotózásra elveszett). Marina tette. Nagyon boldogok vagyunk, és ajánlom, hogy bárki.

Nagyon pozitív a fotós egy nagy élmény. Az első találkozón, egyértelmű volt, hogy egy személy foglalkozik esküvők sokáig és mindent tud, mivel akkor kell menni, és mi jobb helyet lőni. Munkával való elégedettség. Így a kész képeket, mi tetszett, nagyon szépen csomagolt és egymásra.

Sok köszönet Marina munkájukért. Ez jól működött egész nap, a pozitív hozzáállás és a jó kapcsolatot az ügyféllel. A nap végén egy fotózásra Marina nem éreztem fáradtságot, és már csak kellemes emlékek. A feleségem és én nagyon elégedettek voltak a munkájával Marina és az eredmény. Fotók nagyon szép, éles, gazdag és élénk színekkel. Professzionalizmus Marina - magas szinten. Én is szeretnék köszönetet mondani Ksenia asszisztens, amely nélkül egy ilyen eredmény lenne prostonevozmozhno kap!

Marina - az egyik legjobb fotósok! Köszönjük, hogy annak ellenére, hogy az izgalom ki az időjárás akkor hihetetlenül szép és egyszerű, csak az idő elrepült. Ön mindig arra ösztönzött minket, hogy milyen helyzetben van, hogy és hol közvetlen látvány. Amikor az első 6 fotó látta, hogy mások várnak türelmetlenül. Marina adott nekünk ahhoz egy kicsit korábban, mint a kifejezés a szerződésben meghatározott. A csomag tartalmazza a 30 nyomtatott képeket a művészi feldolgozás, a lemez és flash meghajtó egy szép doboz fotók elektronikus formában. Minden nagyon szépen berendezett és kellemes a szemnek)) Én is szeretnék mondani egy külön köszönöm, hogy az asszisztens Ksjushe hogy egész idő alatt közel volt, a helyes ruha és szórakozott velünk))) Köszönöm a jó munkát a lélek! Nagyon tetszett, hogy megbízott ebben a döntő pillanatban, hogy te vagy! Nagy örömmel ajánlom, hogy minden barátunk és mi magunk nem csak be! A siker és továbbfejlesztése a tehetségét.

Marina, köszönöm szépen!) Nagyon boldogok vagyunk, hogy te voltál, aki fotós az egyik legfontosabb esemény az életünkben. Köszönöm, először is, a humán adottságok: te nagyon jó, boldog! Másodszor, köszönöm a szeretetet a munkáját, és a magas szintű szakmaiság. Láttunk sok a munka, és bízik bennetek száz százalékig. Fényképek fordult a szó, mint egy mese egy herceg és egy hercegnő!)

Marina kiváló fotós, profi. Ő kezeli közvetíteni művében minden érzéseket tapasztalt a pár, minden gyöngédség, az öröm egy ilyen fontos esemény - az esküvő. Fényképek csodálatos, egyszerűen mesés, mint egy kép. Fotózásra maga is megállapította, a jó, barátságos légkörben. Én abszolút nem volt érzelmi stressz. A férjem és eksztatikus. És hála a Marina, mi csodálatos képek, emlékek a legboldogabb - napján esküvőnk.

Marinochka csodálatos fotós. Azt hiszem, szerencsénk volt vele. És a megközelítés, hogy a munka és maga a folyamat kiváló volt. Még élvezte forgatás) Fényképek érkezett meg időben), és egy kellemes meglepetés csomag egy nagyon szép design. Képek kijött nagyon, és minden világos, élénk, sok érdekes dolgot jött a képbe. Egy kiváló lehetőség, hogy nézd meg az összes kívülről, és ismét minden eszébe jut, és nevetés)))) Az összes barátok és ismerősök, akik látták a képek voltak csak nyűgözve! Értékelte többször))) Most mi vár fotó! Köszönöm, és az asszisztens! Te jó ügyfelek, kreatív és szórakoztató tevékenységek)

Számomra úgy tűnik, hogy még nem kezdődött felkészülés az esküvő, és már tudta, hogy ki akarunk látni a fotós. Marina annyira egyedi, eredeti mese stílus kérdése fel sem merül. Az ő választása, mi soha nem sajnálta. Marina - a szakmai maguk területén! Mondanom sem kell, hogy a fotózásra - nem könnyű lecke. Nagyon ideges, hogy ő adhat nekünk nehéz, és erők egy étteremben marad. Aggódtam, hiába. Marina tudja ilyen pontosan, azt akarja, hogy a képen látható, így egyértelműen biztosítja a parancsokat az intézkedés, hogy a férjem és én csak élveztem ezt a napot, és minden egyéb, nem gondolt semmit - úgy éreztük, hogy a kép ki fog derülni varázslatos! Marinochka, köszönöm szépen, mi volt a következő, mert minden a foglyul ejtett pillanatok a legboldogabb nap, képes volt átadni neki a szerelem, boldogság, öröm, mosoly. Még nincs kétségem akivel tanácsot barátok a jövőben. Marina and Marina csak!

Ez volt a várva várt nap! És talán, mint az összes, a választás a fotós - az egyik legfontosabb kérdés. Fotók, ez az, amit velünk marad egy életen át. Azért választottuk a hosszú, és úgy döntött, hogy hagyja abba a Marina. Ez volt az egyik helyes döntéseink. Én türelmesen várta őket, és amikor találkoztunk, és van ez a remekmű, egyértelműen úgy döntött - Marina most a fotós minden alkalomra! Minden anyag egy gyönyörű dobozban, a neve a flash meghajtó (lányok kétszeresen kellemes, ha minden végrehajtásra kerül), és a fényképek voltak az egyik szebb, mint a másik! Kézhezvételét követően az anyag egy hónap telt el, és minden nap vizsgálja felül, és nem tudok betelni! Ezek a mesés vannak arról, hogy mit álmodott. A munkáját a fotós is, azt lehet mondani, egy dolog - ő vas türelmet! Minden állni, és mindenki más, és örültek, ha valami elromlik. Nem voltunk túl szerencsések az időjárás, a képek nem mondom! Köszönöm a gyönyörű design emlékeink ezen a napon! Mindezek fontos esemény lesz zárva csak te!

Marina tényleg a legjobb fotós. Mit teszel, nem fotózás, ez egy csoda. Köszönjük, hogy annak ellenére, hogy az izgalom, és az időjárás :) voltál őrülten egyszerű és kellemes. Ön mindig arra ösztönzött minket, hogy milyen helyzetben a legjobb, hogy. ahol a közvetlen látvány. hogyan tegye a kezét (és ez nagyon fontos, talán nem vagyunk mind egyformák modell). Amikor az első 6 fotó látta, hogy mások várnak türelmetlenül. És jó volt. hogy van nekik egy gyönyörűen díszített doboz) Összes fénykép, mindenféle átalakítás nélkül - finom, és feldolgozás után - a magazin fedél)))) Kaptak élénk és világos soooo sok, nem lehet kiemelni egyet. Rajtunk kívül minden kedves barátok és rokonok emlékeznek és képek visszanézése újra és újra „aggasztó” aznap. Köszönjük a minőségi munka, a munka a lélek! Nagyon örülünk, hogy megbízott ebben a döntő pillanatban, hogy te vagy! Nagy örömmel ajánlom, hogy minden barátunk és mi magunk nem csak be!

Ez a legjobb fotós az esküvői! Azt találták, hogy ezen az oldalon, találkozni, beszélni az összes árnyalatokat, és itt van-esküvő napján. Elkezdem reggel) érkeztünk a (nagyon fontos), az egész esküvő Marina mellett volt nekünk! Fotózásra a parkban csak gyönyörű. Nem vártam, hogy ilyen fényes, világos, hihetetlenül szép képeket. Photo Processing kellemesen meglepett minket))) Általában, a férjem és én nem vagyunk fotogén, így nagyon aggódik, hogy mi lenne a képeken. Marina fényképezett nem csak minket, hanem a látogatók, teljesen minden! Az esküvő után, már kapott egy csomó pozitív véleménye a Marina a mi vendégeink! A fotó küldték a kifejezés egy gyönyörű dobozban a fotó + az egészet egy flash meghajtót. Nagyon örülök, hogy úgy döntött, Marina. Következő fotózásra kerül ki egyetlen.

Jó napot! A férjem és én már keresi a fotós, de amikor megláttam a munka Marina, azt világosan érthető, hogy ez a finom, és azt szeretném, ha eltávolítanák csak a legfontosabb nap a számunkra! és nem voltunk rossz! Nagyon köszönöm neked, Marinochka biztosíthatja a memória, a varázslatos nap egy életen át! Fotók egyszerűen mesés.

Az egyik legjobb választás a szervezet az esküvő volt, a választás a fotós. A választás tettünk egyszerre, és látta, hogy egy egyedi feldolgozási mód. Marina fotókat nem lehet összetéveszteni mással. Úgy tűnik, kivett a lapok a regény. Marina, egy igazi profi a saját területén. Ez burkolja ellátás, azonnal hagyja abba gondol a pozíciókat, és kezdjük élvezni a pillanatot. Marina, köszönöm az emlékeket. hogy marad velünk az egyes fényképek. az ilyen álmodtunk férjével +)

Marina, köszönöm, és az asszisztensek kiváló munkájukért az esküvőnkön! Válasszon ki képeket egy hosszú idő, és óvatosan, és nem egy csepp nem bántam, hogy maradt! Te egy ember dolgozik az eredmény, akkor is, ha már fáradt, és nem mosolygott erők felvidítani minket! Fényképek nagyszerű lett, mi és minden, aki látta, nagyon tetszett! Ön egy szakmai és mestere kézműves! Azt ajánlom, hogy minden a barátok és ismerősök! Köszönjük! Sok szerencsét! Julia és Alex

A fotós nézni alaposan felülvizsgálja a nagyszámú portfóliók. Ennek eredményeként, megálltunk egy pár azok jellegzetes stílusát. Egyhangúlag úgy döntött, Marina, amely felhívja a figyelmet, hogy a megjelenése és barátságos pozitív visszajelzés. Sok köszönet Marina! A forgatás volt könnyű, bár a férjem nem szereti, hogy fényképezett, de Marina enyhíti a feszültséget, felemelő, gondolat gyönyörködtető testtartások és sikeres szög, így a fotók kiderült finom ...

Jó napot! Marina, köszönöm szépen a mi esküvői fotózásra. )) Veled, hogy nagyon könnyű és kellemes vele dolgozni. Fényképek kiderült, mint tetszik, mesés, bár az időjárás nagyon hideg is. Hála a munkát a családi album szép képek!)) Sok sikert kívánunk és megvalósítása ötleteit!))

Marinochka. Köszönöm szépen az esküvői fotózásra. Az összes kép lenyűgöző, mindegyik a maga szép és mesés, minden vágyam !! a rokonok és a barátok nagyon. jövőbeli ügyfelek szeretnék megjegyezni, hogy Marina nagyon kellemes, barátságos, utal, hogy felelősségteljesen működjenek, és figyelembe veszik az összes kívánságát, és teszi ezt a cukorkát. Azt javasoljuk, hogy minden pár számára, hogy a nyakkendő csomóját, és egy szép fotó. ne habozzon !!

Marinochka, te vagy a legszebb képeket, hogy tudjuk. A férjem megtalálta a sok közül fotók láttuk, és azonnal beleszerettünk a munkájával)))) és nem hiba. ) Minden csodálatos kép), nagyon boldogok vagyunk. Köszönöm szépen. Azt tanácsolom minden barátok. Fényképek kiderült, jobb, mint vártuk. Világos, pozitív, romantikus! Most válassza ki a fotós nem kell. Tudjuk, hogy kit válasszon az mindenképpen!))

Marina! Köszönöm szépen. Az esküvő napján - ez egy különleges nap, ami kell a memóriában tárolt egy életen át! És hála neked és a szép képeket, akkor nem emlékszik csak zajlik a nap az esemény, hanem az érzelmek és a hangulat! Veled ez nagyon könnyű és kellemes kommunikálni, ami szintén fontos, hogy jó képek. Minden vendég és barátai vannak ragadtatva, amit látott! Tehát nem búcsúzni, és azt mondják: „Míg újra találkozunk!” Sok szerencsét, kimeríthetetlen kreativitás és csak a jó hangulat! Köszönjük! Nagyezsda és Sergey

Szeretném kifejezni hálámat neked, Marina! Nagyon köszönöm a kiváló munkát! Te egy zseni, és ász az üzletet. Anélkül egy pillanatra bánni az ő választása a legelső találkozásunk! Fényképeket a legmagasabb szinten. Szeretnénk folyamatosan felülvizsgálja azokat, amelyek ténylegesen :) Bár ez volt a legmelegebb nap a nyáron az egész fotózásra került sor ugyanabban a levegőt, nem is vesszük észre, hogy az idő repült! Még egyszer köszönjük, mindent! És persze, amíg újra nem találkozunk. )

57 tipp, a fotós Tereshina kikötő, Moszkva

Szeretném kifejezni hálámat a fotós Marina Tereshin a jól végzett munka. Mivel ez egy élmény volt együtt dolgozni az elejétől a kész képeket! Marina tette a dolgát gondosan és azonnal. Minden kép megkaptuk időben és a lehető legjobb módon, a prémiumok és zsemle))) Marina, nagyon köszönöm azoknak képek már kellemes a számunkra, és a barátok és rokonok, és a család! Örülünk, hogy mi marad az emlékek ilyen szép képeket. Sok sikert kívánunk a munka és a kreativitás, az új ötletek, és mindig ugyanaz marad a pozitív és a szerelem az ő munkáját.

Marinochka, köszönöm szépen a mi esküvői fotózásra. Vedd meg a fotókat egyszerűen gyönyörű, még azok is, amelyek még nem kerültek feldolgozásra. Köszönöm ajánlott minket parkolni egy fotózásra. Helyezzük ott tényleg nagyon szép! Nagyon élveztem veled dolgozni. Idő gyorsan telt, ugyanazzal a lélegzettel. Soha nem éreztem valahogy nem kényelmes, vagy nem kényelmes, egyszerű, könnyű és nem kényszerített! Te tényleg egy profi a szakmában. ) Még egyszer köszönöm.

Szeretném kifejezni hálámat a Marina! Minden úgy ment, csak nagy! Photoset és egész nap nagy sikere volt! Ez alatt a csodálatos és emlékezetes nap készült csodálatos képek, emlékezve egy csomó érzelmek! Mi csak ragadtatva a képek! Még egyszer köszönöm!

Hotch mondjuk egy nagy köszönet Marina a nagy kép a mi esküvő! Ő egy profi a saját területén. Mi a hosszú idő, hogy válasszon egy esküvői fotós, de úgy döntött, a Marina, mint A lány gyönyörű fotók! Marina nagyon könnyű és pozitív személy, mi tetszett az első találkozón. ) Vele fotózásra (mi is rendelt egy szerelmi történet) nagyon könnyű és nyugodt :) Kaptunk nagyszerű fényképeket az időben. És még egy nagyon szép bónusz volt számunkra a diavetítés felülvizsgálja a már századszor, jó szórakozást! =) Köszönöm még egyszer! =)

57 tipp, a fotós Tereshina kikötő, Moszkva

Marina egy csoda, és a mi V Nagyon köszönöm a türelmet és a megértést !! Ez az ember sikerült megtalálni a módját, hogy a látás és a megértés a furcsa esküvői képek! Ő szenvedett a kiszámíthatatlan, hogyan volt, és férje, és egy igazán nagy munka.

Kapcsolódó cikkek